Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Пропоную дізнатися, як правильно заряджати навушники Apple AirPods через кабель або бездротову зарядку, щоб зберегти здоров'я акумулятора та тривалий термін служби футляра.

Друзі, всім привіт, зараз розберемося, як правильно заряджати навушники Apple AirPods Pro, першого та другого покоління через шнур або від бездротової зарядки. Інформація не нова, але допоможе тим, хто вперше зіткнувся з правильною зарядкою бездротових кейсів.

Інструкція підійде всім, хто хоче дізнатися, як правильно зарядити бездротові навушники AirPods в кейсі за допомогою кабелю або спеціалізованої бездротової зарядки.

Правильна зарядка AirPods (універсальна інструкція)

 1. Ставимо навушники у гнізда футляра.
 2. Підключаємо футляр до зарядного пристрою, використовуючи кабель Lightning або бездротову зарядку.
 3. Чекаємо на 100% рівня заряду (нижче написано, як це легко перевірити).
 4. Користуємося і бережемо батарею наших навушників.

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Які кейси навушників AirPods можна заряджати без використання дроту?

Бездротова зарядка з'явилася із виходом AirPods другого покоління. Тому при покупці навушників можна вибрати один із кейсів:

 1. Перший, який можна заряджати за допомогою кабелю Lighting або використання спеціальних пристроїв, що підтримують бездротову зарядку стандарту Qi .
 2. Другий, який заряджається лише провідним способом.

Також з виходом оновленої версії AirPods з'явилися кейси, що заряджаються без дротів, при цьому придатні для першого покоління. Це є величезним плюсом, тому що не потрібно купувати нові навушники.

Нові AirPods Pro також, як і оновлена версія, окрім стандартної зарядки підтримують бездротову. Ось список кейсів Apple Airpods здатних зарядитися за допомогою бездротової зарядки:

 1. Кейси, які одержують енергію шляхом приміщення на бездротовий зарядний пристрій. Один із них представлений на фото вище.
 2. А також всі футляри Airpods Pro-версії.

Як же зарядити бездротові навушники Apple за допомогою бездротової зарядки?

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Забезпечити живлення AirPods другого покоління та Pro-версії можна при їх розміщенні на будь-яких підставках серії Qi .

Не знайшов достовірної інформації, проте є думка, що зарядні пристрої Mophie несумісні, але достовірних даних про це немає. Хто знає, поділіться у коментарях.

Для зручного використання даного способу заряду чохли оснащені світлодіодним індикатором стану зарядки, який показаний нижче.

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Залежно від моделі аксесуарів індикатор розташований у різних місцях. У старій – усередині, у новій – зовні.

Покроковий посібник із зарядки кейсу AirPods:

 1. Необхідно щільно закритий футляр розташувати в центрі відповідного бездротового зарядного пристрою. Дуже важливо, щоб світловий індикатор був розташований зверху або попереду.
 2. У такий спосіб можна заряджати чохол як із навушниками всередині, так і без них. У першому випадку обов'язково потрібно щільно закрити кришку.
 3. Після того, як футляр опинився на підставці або килимку, індикатор загориться приблизно на 8 секунд, що є нормою. Залежно від його кольору можна визначити, на якій стадії процес заряджання (від помаранчевого до зеленого). Після успішного заряджання навушників AipPods він згасне.
 4. Якщо у футлярі MagSafe немає навушників, буде відображатися поточний рівень заряду футляра. Зелений колір сигналізує про те, що процес заряджання завершено, а жовтий – про те, що чохол все ще заряджається, і щонайменше залишився ще один цикл.
 5. Якщо аксесуар знаходиться у відкритому чохлі, індикація вказуватиме на рівень заряду AirPods.

Хочу зазначити, бажано, щоб гарнітура була у футлярі, щоб був заповнений 100% заряд акумулятора.

Повністю зарядженого акумулятора вистачить, щоб кілька разів повністю зарядити навушники.

Дізнатися рівень заряду навушників AirPods можна через два натискання на кнопку кейса, так буде відображено колір індикації рівня заряду.

AirPods не заряджаються бездротовою зарядкою?

Необхідно перевірити таке, щоб зрозуміти, у чому проблема відсутності потоку бездротового заряду до кейсу:

 1. Слід переконатись у відсутності захисного чохла на боксі для зберігання. Якщо він все-таки вдягнений, потрібно його зняти і покласти футляр на зарядний пристрій. Іноді трапляються випадки, коли чохол перешкоджає отриманню харчування.
 2. Найчастіша проблема – кабель килимка або підставки не підключено до мережі. Тому треба переконатись у зворотному.
 3. Розмістити кейс центром платформи. Як показує практика, від положення футляра залежатиме процес забезпечення живлення.
 4. Чи потрібна взагалі зарядка на даний момент. Можливо, аксесуар заряджений і не потребує цього.

Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, рекомендую поміняти бездротову зарядку на іншу, або спробувати замінити кабель на оригінальний, з метою перевірки працездатності пристрою.

Як зарядити навушники AirPods через кабель?

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Все дуже просто, але, прошу приділити увагу дотриманню циклів зарядки, не рекомендую ставити навушники на зарядку на 5-10 хвилин, краще дочекатися набір повної ємності як кейсу, так і навушників.

Інструкція правильної зарядки AirPods через шнур:

 1. Закрийте футляр MagSafe та підключіть до нього кабель, що йшов у комплекті.
 2. Інший кінець підключається або до мережі, або до USB-роз'єму комп'ютера.

При відкритій кришці та без навушників усередині можна побачити поточний рівень заряду за допомогою індикатора:

жовтий колір – залишилося менше одного циклу,

зелений – акумулятор заряджений.

Чи можна зарядити навушники AirPods 1 та 2 покоління без дроту?

Так, AirPods 1 і 2 можна заряджати бездротовою зарядкою . З появою оновленої версії, у продажу з'явилися два види боксів для зберігання: звичайний з провідною зарядкою і підтримує обидва способи.

Також осторонь не залишилися і кейси з бездротовою зарядкою для першої версії навушників AirPods, тому немає необхідності купувати більш вдосконалену версію лише через чохло.

Як довго тримається заряд навушників Apple AirPods?

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

На те, як поводитися акумулятор впливає багато факторів, які в першу чергу залежать від раціонального користування аксесуаром. Також на працездатність впливатимуть температура всередині приміщення або на вулиці, рівень гучності тощо.

За офіційно представленими даними одного повного заряду Pro-версії буде достатньо, щоб:

 1. Безперервно слухати музику та інші аудіо файли протягом 5 годин.
 2. А також приблизно до 3,5 годин безперервних розмов телефоном.

Повністю заряджений акумулятор футляра забезпечує багаторазове заряджання навушників, включаючи можливість розмовляти приблизно 18 годин і близько 24 годин прослуховування музики.

AirPods 2 в порівнянні з Pro моделлю розряджається швидше і відповідає наступним параметрам:

 1. Забезпечує відтворення музики до 5 годин.
 2. І до 3:00 в режимі спілкування без підзарядки.

Скільки часу заряджаються самі навушники AirPods?

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Щоб зарядити їх, необхідно помістити в кейс і закрити кришку. Кожні 5 хвилин заряджання навушників AirPods дають приблизно 1 годину безперервної роботи. Отже, 15 хвилин забезпечують 3:00.

На час заряджання впливає те, в якому стані на даний момент знаходиться акумулятор. Також різні версії мають характеристики.

Наприклад, модель Pro – 5 хвилин забезпечує 1 годину повноцінної роботи. Друге покоління трохи слабше – 15 хвилин вистачає на 2,5 години користування.

Отже, сам кейс навушників Apple Airpods повністю заряджатиметься більше однієї години. При цьому приблизно 20-30 хвилин вистачить, щоб самі навушники змогли повністю зарядитися. Якщо процес займає більше півгодини – є ймовірність наявності проблем з акумулятором.

Немало важливим є той факт, що перевагу має саме зарядка, що здійснюється за допомогою дроту. Так як процес забезпечення живлення йде в рази швидше, особливо під час використання фірмових зарядних пристроїв.

Не слід забувати, що при використанні зарядного блоку від 11 Pro версії айфона не вдасться швидше зарядити аксесуар. Але завдяки функції, яка запобігає перезаряджання, навушникам нічого «не загрожує».

Як заряджати навушники AirPods без футляра?

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Відповідь на це запитання одна – ніяк. Єдиним і вірним способом заряджання навушників є їхнє розміщення в бокс для зберігання. Це правило поширюється абсолютно на всі покоління та моделі аксесуарів.

Швидше за все, це є маркетинговим ходом, який полягає в тому, що при втраті або непридатності футляра доводиться купувати новий.

Перевірка рівня заряду акумулятора у відсотках

Дізнатися наскільки заряджені навушники можна у всіх пристроях, чи то смартфон, планшет чи комп'ютер/ноутбук, окрема подяка за сучасне програмне забезпечення, яке дарує нам свій комфорт та користь в екосистемі продукції Apple.

На iPhone, iPad або iPod touch

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Щоб перевірити рівень зарядки навушників AirPods з iPhone або іншого «таблет», потрібно помістити навушники у футляр, піднести їх ближче до пристрою, відкрити кришку і почекати моменту, коли на екрані відобразиться стан зарядки.

До речі, ще подивитися рівень заряду АКБ у навушниках можна у спеціальному віджеті «Елементи живлення», просто змахніть екран убік.

На комп'ютері Mac

На ноутбуках та комп'ютерах компанії Apple перевірити рівень заряду синхронізованих навушників досить просто, для цього ми відкриваємо кришку футляра або виймаємо з нього навушники, потім у верхньому правому куті натискаємо на значок Bluetooth і наводимо на ваші навушники, де буде відображена вся інформація в такому вигляді:

Заряджання навушників AirPods Pro, 1-2-3 покоління

Оптимізована зарядка навушників AirPods 3, Pro: що це і як відключити

Розберемося, що таке оптимізована зарядка в навушниках Apple Airpods. Створено її для того, щоб зберегти корисну ємність акумуляторної батареї в кейсі навушників, і працює автоматично на основі статистичних даних користувача пристроєм. Таким чином, щоб перед початком використання рівень заряду був не менше ніж 80%.

Як вимкнути функцію оптимізованої зарядки Airpods:

 1. Відкрийте кейс навушників.
 2. На смартфоні або планшеті відкрийте налаштування.
 3. Далі натискаємо на “Bluetooth на пристрої iPhone, iPad або iPod touch”.
 4. Натисніть на іконку «Докладніше», а потім «Вимкнути оптимізовану зарядку».
 5. Все готово.

Друзі, сподіваюся, ви розібралися з тим, як потрібно заряджати навушники Apple Airpods, а також з поповненням корисною інформацією у вашій скарбничці. При виникненні питань буду радий допомогти через форму коментарів або зворотний зв'язок. Усім успіхів!

nBook
Додати коментар