Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

У світі розробляється дедалі більше гаджетів, які спрощують роботу користувача, дають більше можливостей. У тому числі можна використовувати бездротові навушники 2 типів – китайські та оригінал. Гарнітура чудово передає звук від телефону, незважаючи на відсутність дротів. При покупці потрібно з'ясувати, чи можна синхронізувати пристрій, як підключити бездротові навушники до iPhone.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Які навушники підходять для iPhone і як перевірити сумісність

Не кожен користувач може дозволити собі оригінальний пристрій від Apple. Можна купити і гаджети іншої фірми, але потрібно перевірити, чи припустиме підключення, яка буде чутність.

З смартфоном iPhone можна використовувати будь-які види навушників, незалежно від їх функціональності та вартості. Тобто підходять як Airpods, і дешеві гаджети.

За параметром сумісності цікаві й інші критерії:

 • на сумісність не впливає модель смартфона;
 • на обох пристроях має бути налагоджена функція Bluetooth;
 • попередньо рекомендується прочитати інструкцію, в ній зазначено, чи модель для фірми Apple;
 • допустимо змішувати різні фірми, наприклад, до iPhone підходить Samsung, Xiaomi, HTC, Honor та багато інших;
 • У деяких користувачів можуть виникнути проблеми, коли пристрої не хочуть підключатися між собою.

Щоб перевірити сумісність, читають інструкцію, яка входить до комплекту гаджета. В ній вивчають параметри системних вимог, де зазначено, які моделі смартфонів підходять для з'єднання через Bluetooth.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Як вибрати гарнітуру для Apple

На ринку електронних пристроїв представлена маса фірм, що виробляють бездротові гаджети. Важливо зрозуміти, чи можна до Айфон підключити бездротові навушники іншої фірми, щоб звук передавався якісно, можна було користуватися всіма опціями.

 • Пристрій повинен підтримувати опцію Bluetooth щонайменше 4 версії. Через цей фактор часто виникають проблеми із сумісністю, тому що користувачі не враховують його. Наприклад, якщо смартфон підтримує Bluetooth 4 версії, але додатковий гаджет працює через 3 версію, взаємодія між ними не станеться.
 • Додаткове програмне забезпечення. Зазвичай ця вимога не потрібна, тому що взаємодія виникає через Bluetooth. Але деякі фірми випускають програмне забезпечення, яке потрібно закачувати на телефон. Про це теж краще прочитати в інструкції чи поради від фірми.
 • Додаткові обмеження. Багато фірм вказують на офіційному веб-сайті перелік пристроїв або інших марок, з якими у них відсутня сумісність.

Якщо вивчити параметри перед тим, як купити девайс та підключитись, проблема не з'явиться. Користувач легко зможе налаштувати Bluetooth на обох пристроях та увімкнути їх для здійснення подальшої роботи.

Купуючи Airpods у сторонніх, не офіційних магазинах, потрібно бути вкрай уважним. Натомість часто продають підробки.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Підготовка Bluetooth гарнітури та смартфона

Щоб поєднати девайси, встановити міцний взаємозв'язок, потрібно попередньо підготуватися. Роблять це крок за кроком.

 1. Повний заряд. Він має бути забезпечений як на навушниках, так і телефоні. Для додаткового гаджета потрібно здійснити повну зарядку, якщо він використовується вперше після покупки. Використовуються зарядним пристроєм, який підключають до електромережі.
 2. Увімкнення навушників. Частина моделей включається самостійно, коли має повний заряд та витягується з коробочки. Але для деяких із них потрібно натиснути на спеціальну кнопку, щоб розпочати процес активації.
 3. Перевірте з'єднання Bluetooth. Цей режим має бути увімкнено на обох пристроях. Якщо опцію вимкнено на одному з них, синхронізації та передачі звуку не виникне. Тому її потрібно підключати.

Більше ніяких вимог немає, оскільки компанії-виробники максимально полегшують дії клієнта по з'єднанню гаджетів через Bluetooth.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Створення пари між пристроєм та аксесуаром Bluetooth

Далі потрібно створити пару між двома апаратами, щоб розпочалася успішна взаємодія.

 • Дії у телефоні. Спочатку заходять у програму “Налаштування”, де знаходять опцію Bluetooth. Якщо це занадто довго, можна опустити допоміжну шторку, змахнувши пальцем на екрані. З'явиться додаткове меню, де клацають по характерному значку, активуючи його. Він повинен спалахнути окремим кольором.
 • Події у навушниках. Підключають режим виявлення, тобто від аксесуарів починають виходити хвилі, які повинен виявити смартфон. На його екрані загориться напис про потребу взаємодії. Відповідають позитивно. Якщо взаємозв'язок не вдалося, рекомендується зробити повторний прийом.
 • Безпосереднє створення пари. Введіть пароль або пін-код. Якщо людина його самостійно не створювала, вона повинна бути записана в інструкції, що міститься всередині упаковки.

Після створення пари можна розпочинати використання. Можуть виникнути випадки, коли потрібно створити пару між декількома аксесуарами. Наприклад, можна додатково приєднувати годинник. Тоді достатньо виконати ідентичні дії, щоби включати ще й їх.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Активація навушника Bluetooth

Якщо відтворення здійснюється через Bluetooth, виконують покрокові дії за схемою.

 1. Активація Bluetooth на смартфоні. Для цього використовують меню налаштувань у розділі «Бездротові мережі» або користуються швидким меню через шторку, що опускається, при скиданні вікна знизу вгору.
 2. З'єднання додаткового гаджета. Для кожної фірми цей шлях відрізняється. Деякі пристрої автоматично активізуються, коли їх дістають із коробки, знімають із зарядки. Для інших – потрібне додаткове натискання клавіші, яка знаходиться на корпусі. Повинний запрацювати індикатор, який вказує користувачеві готовність до роботи.
 3. Пошук. Попередньо запускають роздачу Bluetooth на навушниках. Смартфон повинен упіймати цей сигнал і доповісти про нього людині за допомогою запиту на головному екрані. Якщо користувач згоден з ним, натискають кнопку згоди, щоб здійснити взаємодію. Може виникнути кілька запитів. Наприклад, якщо поруч є інші гаджети, що розсилають сигнал. До них можуть належати годинники, інші навушники, сторонні телефони. Важливо вибрати найменування, яке відповідає назві пристрою.
 4. Клікають на потрібну назву, щоб створювати взаємозв'язок бездротової мережі. Якщо одноразово виконати це, можна прив'язати гаджети один до одного, телефон запам'ятає цей зв'язок.
 5. Отримане з'єднання можна використовувати не тільки для прослуховування музики, але й для дзвінків. В останньому випадку потрібно виконати блютуз-з'єднання, яке здійснюється в налаштуваннях смартфона.

Практично всі навушники різних фірм можна приєднати цим шляхом, виникає лише невелика відмінність. Наприклад, методи активації бездротового зв'язку.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Налаштування звучання

Якщо з'єднання з'єдналося, але звук, як і раніше, не з'явився або він занадто тихий, можна здійснити додаткові налаштування.

Для цього потрібно перейти до програми «Налаштування», звідки виконують подальші дії:

 • переходять до розділу «Універсальний доступ»;
 • у меню знаходять рядок «Навушники Airpods» (тут може бути будь-яка інша фірма, залежно від марки гаджета);
 • потім відкривають параметр «Аудіоналаштування», де натискають на розділ «Адаптація навушників»;
 • з'явиться нове меню, де регулюють рівень гучності, залежно від бажання користувача, тут потрібно пересунути повзунок на потрібний рівень;
 • переміщуються в параметр «Аудіоналаштування користувача», тут можна вибрати ступінь звуку, по черзі відтворюючи різні файли, визначають найбільш підходящий варіант;
 • користувач проходить тести, клацаючи на потрібні відповіді, потім вибирають ручну або стандартну зміну налаштувань, потрібно вибрати перший варіант;
 • клацніть на рядок «Відтворити зразок звуку», щоб оцінити, наскільки правильно користувач змінив параметри музичного фону та звучання, чи вони саме для нього.

Такий режим налаштування доступний лише для певних марок гаджетів. Тому рекомендується підбирати навушники, які підходять під цей критерій.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Особливості налаштування гарнітури різних марок

Іноді користувач не розуміє, чому не вдається відтворити налаштування. Проблема полягає у марці виробника. Залежно від цього критерію можна дізнатись, як підключити навушники до Айфону.

 • JBL. Функція активації відбувається за допомогою торкання. На корпусі міститься індикатор, що сигналізує з'єднання, заряд.
 • TWS є. Підключення здійснюється приблизно за тією самою схемою. Додатково можна утримувати сенсорну кнопку близько 30 секунд, щоб скинути налаштування. Наприклад, якщо потрібне підключення до нового смартфона.
 • Xiaomi. Кожен навушник може підключатися окремо. Якщо пристрій не новий, заздалегідь скидають налаштування, тривало утримуючи кнопку на корпусі. Послідовно підключають правий навушник, а потім лівий.
 • Samsung. Підключення здійснюється автоматично після активації Bluetooth.

Найкраще вивчати інструкцію, але в основному взаємодія гаджетів відбувається на інтуїтивному та зрозумілому рівні.

Які бездротові навушники підходять до Айфону та як їх підключити

Можливі труднощі

При підключенні пристроїв один до одного можуть бути проблеми. Мало натискати на плюс і мінус, щоб регулювати гучність, важливо знати і правильні шляхи вирішення.

Проблеми та способи їх вирішення

Існують проблеми, які користувач може вирішити самостійно.

 • Телефон не вбачає гаджет. Потрібно зменшити відстань між пристроями, підключити навушники, перевірити якість роботи акумулятора. Також перевіряють, чи приєднання до правильного пристрою.
 • Купівля китайської підробки. Можливо, пристрій спочатку працює неправильно, його потрібно замінити або віддати майстру на ремонт.
 • Відсутність звуку після оновлення. Рекомендується перезавантажити обидва гаджети, перевірити налаштування та якість підключення. Можливо, система телефону скинула програмне забезпечення, тому його потрібно підключити знову.
 • Погане звучання. Причина в неправильній синхронізації або поломці Bluetooth.

Більшість проблем може вирішити самостійно. Лише крайніх випадках звертаються до майстра.

Дротові навушники – це застаріла система, якою користується мало людей. Більшість із них переходять на бездротові гаджети, які швидко та легко приєднуються до смартфону. Для цього потрібно відтворити мінімальні налаштування, щоб скористатися всіма функціями.

nBook
Додати коментар