Вирішення поширених проблем з MIUI на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Вирішення поширених проблем з MIUI на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Як і будь-який інший інтерфейс користувача, MIUI не позбавлений проблем. Звичайно, вони рідкісні, і, на щастя, вони тільки у деяких користувачів, а не у всіх. З іншого боку, переважна більшість вирішується за допомогою декількох простих ручних налаштувань або якщо це вже щось серйозніше, за допомогою оновлення. Тому тут наведено список найпоширеніших проблем та помилок із відповідними рішеннями.

Наступні проблеми з MIUI зазвичай не є серйозними. Тому рішення кожного з них просте. Якщо рішення не працює, це може бути щось більше, або навіть проблема, пов'язана з обладнанням смартфонів Xiaomi, Redmi або Poco.

Не працюють звукові повідомлення у WhatsApp та деяких інших додатках

Ми почнемо з однієї з найбільш поширених проблем у MIUI, про яку повідомили багато користувачів Xiaomi. Хоча насправді це не проблема як така, а скоріше неправильне налаштування повідомлень WhatsApp і будь-якої іншої програми, яка не видає звуку повідомлення.

Щоб виправити це, вам просто потрібно перейти в налаштування смартфона. Це можна зробити за допомогою відповідної піктограми шестерні, яка знаходиться на головному екрані або в розділі програм. Також можна потрапити в налаштування за допомогою того ж значка, який з'являється у верхньому правому куті екрана при відкритті панелі повідомлень.

Потім потрібно перейти до «Програми» > «Всі програми» > WhatsApp (або будь-яка інша програма, яка не відтворює звук повідомлень) > «Сповіщення». Опинившись там, ви повинні перевірити функцію “Дозволити відтворення звуку”, яка, можливо, буде вимкнена. У цьому випадку цю функцію необхідно активувати, натиснувши відповідний перемикач.

Надмірна витрата батареї

Вирішення поширених проблем з MIUI на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Спочатку, коли був випущений інтерфейс MIUI, Xiaomi отримувала різні звіти, в яких йшлося про незвичайне споживання батареї, навіть при звичайному або незначному використанні. Згодом, завдяки різним оновленням, ця проблема перестала бути поширеною, хоча ще є користувачі, які продовжують повідомляти про неї.

У випадку, якщо батарея вашого мобільного телефону Xiaomi швидко розряджається, цього можна уникнути, відключивши автоматичну синхронізацію облікових записів таких програм, як Facebook, Gmail, TikTok, Telegram, WhatsApp та інших. Для цього перейдіть до «Налаштування» > «Акаунти та синхронізація». Опинившись там, вимкніть функцію «Автосинхронізація даних», натиснувши перемикач.

Також вимкніть бездротові з'єднання, які ви не використовуєте, такі як GPS або Bluetooth. Крім того, уникайте використання анімованих шпалер та програм, які можуть бути запущені у фоновому режимі.

Піктограми повідомлень не відображаються у рядку стану

Раніше MIUI часто не відображала значки повідомлень у рядку стану, навіть якщо ця опція була активована. На щастя, це змінилося з часів MIUI 11 (на прохання багатьох користувачів). Але опція, яка дозволяє значкам з'являтися та залишатися у рядку стану, зазвичай не активована за замовчуванням на багатьох телефонах Xiaomi із MIUI.

Щоб значки сповіщень відображалися в рядку стану смартфонів Xiaomi, Redmi або Poco, просто перейдіть до «Налаштування» > «Сповістки та Центр керування» > «Рядок стану». Опинившись там, ви повинні активувати перемикач функції «Значення повідомлень». Після цього вони з'являться у рядку стану.

Центр управління має проблеми або ним незручно користуватися

Вирішення поширених проблем з MIUI на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Новий Центр управління, який Xiaomi запустив у своїй оболонці, присутній з часів MIUI 12 і поліпшили за допомогою MIUI 12.5. Однак деякі користувачі повідомляли про проблеми, пов'язані з відображенням повідомлень на панелі та налаштуванням ярликів для різних системних функцій.

На щастя, його можна відключити, навіть якщо їм просто незручно користуватися. Для цього потрібно перейти до «Налаштування» > «Сповіщення та Центр керування» > «Стиль Центру керування». Опинившись там, вам просто потрібно вибрати стару версію, яка є більш звичною та стабільною для багатьох користувачів.

Програма камери не працює або несподівано закривається в MIUI

Якщо з часом або дуже часто рідна програма “Камера” вашого Xiaomi несподівано і примусово закривається, повністю не працює або не відкривається, це може бути пов'язане з внутрішньою проблемою програмного забезпечення. Вирішити цю проблему можна, видаливши всі дані програми.

Для цього вам потрібно перейти до «Параметри» > «Програми» > «Всі програми» та знайти програму «Камера». Потім натиснути кнопку «Очистити» та вибрати «Очистити все» та «Очистити кеш». Якщо це не спрацює, вам, ймовірно, слід встановити стороннє застосування камери, наприклад, таке як GCam.

Смартфон зависає та не реагує на натискання екрана

Вирішення поширених проблем з MIUI на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Ви можете спокійно переглядати сторінки на своєму телефоні, використовувати програму або виконувати будь-яке інше просте завдання, і раптово екран зависає. У деяких звітах вказувалося, що це відбувається в MIUI 12.5 і нічого не виправляє проблему, крім перезавантаження. Тому, в даному випадку вам натиснути та утримувати кнопку увімкнення/вимкнення протягом як мінімум 7 секунд. Таким чином, смартфон Xiaomi перезавантажиться, і проблема зникне.

Смартфон з MIUI повільно працює

Це необов'язково проблема MIUI, ця проблема практично будь-якого інтерфейсу користувача, оскільки, в залежності від певних речей, мобільний телефон може працювати трохи повільніше. Однією з причин може бути оперативна пам'ять, коли вона переповнена. Щоб звільнити її, вам просто потрібно відкрити розділ останніх програм і позбавитися тих, якими ви більше не користуєтеся.

Для цього потрібно розблокувати телефон і провести пальцем вгору від нижнього центру екрана. Таким чином з'являться вікна програм, які використовувалися недавно. Відкривши цей розділ, потрібно видалити всі ці програми по черзі або натиснути на «X» в нижній частині екрана для автоматичного видалення.

З іншого боку, MIUI поставляється із системною програмою під назвою «Безпека». Цей інструмент допоможе вам швидко звільнити оперативну пам'ять мобільного телефону та позбавитися застарілих файлів, які можуть уповільнювати роботу системи. Додаток також позбавляється залишкових файлів, непотрібних пакетів і кешованих файлів, які також можуть уповільнювати роботу смартфона, якщо їх накопичується занадто багато. Щоб вирішити цю проблему, вам просто потрібно відкрити програму «Безпека», дозволити йому проаналізувати мобільний телефон, а потім натиснути кнопку «Почати».

nBook
Додати коментар