Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

У деяких випадках власнику смартфона потрібен дублікат дисплея: під час проходження онлайн-ігор або виконання певного типу дій. Не всі користувачі до кінця розуміють, як зробити запис екрану на Айфоні, у багатьох виникають проблеми зі звуковим супроводом картинки. Питання вирішується декількома способами, результат залежить від наявної моделі апарату.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Підготовчі дії для запису екрана на Айфоні зі звуком

Тільки при версії ОС iOS 11 або більше сучасного покоління можна знайти функціонал запису екрана в інтегрованих функціях або налаштуваннях. У цьому випадку користувачеві не доведеться шукати сторонній софт для виконання завдання. У сучасних смартфонах потрібна опція розташована у блоці «Пункт контролю».

Після виходу версії 11 розробники вставили вкладку, що відкривається зсувом екрана від нижньої до верхньої частини. У розділі “Пункт керування” необхідно знайти “налаштувати елементи”, дія призведе до відкриття меню, куди можна додавати потрібні функції та віджети.

Щоб отримати можливість швидкого запису відео з екрана, необхідно активувати однойменний пункт.

Спочатку зазначеної опції в «керівному пункті» немає, тому шукати її безглуздо.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Записування екрана без звуку за замовчуванням

Смартфон проводить процедуру без додавання звукового супроводу, що не всім користувачам. Щоб проводити операцію, потрібно додати зазначений функціонал в центр, але система працюватиме тільки з сучасними версіями операційної системи.

Як записати відео з екрана iPhone:

 1. Відкрити блок “налаштувань”.
 2. Натиснути на «центр регулювання».
 3. Вибрати “налаштувати елементи”.
 4. Натиснути на коло зеленого кольору, розташований поруч із написом «запис з екрана».

За замовчуванням апаратура писатиме інформацію беззвучно. Якщо необхідно додати звуковий супровід власнику гаджета, доведеться використовувати додаткові інструкції.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Як зробити запис екрана старого iPhone

У застарілих апаратах немає можливості проводити запис екрану на iPhone без використання сторонніх помічників. Штатні утиліти розробниками не передбачені. Існує список популярного та часто використовуваного софту.

Display Recorder

Після скачки утиліти з офіційного сайту її потрібно запустити та клікнути по ярлику REC. Зверху з'явиться червона смуга. Далі необхідно переміститися в Display Recorder, в якому записуватиметься ролик. Для зупинки достатньо повернутися в основний інтерфейс і клацнути по ярлику зупинки.

Особливістю цієї програми вважається підтримка iOS від версії 6.1. Перевага утиліти полягає у кодуванні відеороликів у форматі H264 MP4, можливість вибору якості матеріалу та екранної орієнтації.

Зняті файли та скріншоти автоматично переносяться до бібліотеки обладнання, там вони можуть зберігатися постійно, перегляд доступний у будь-який час.

iRec

Працювати з програмою просто, достатньо завантажити та встановити. Після увімкнення утиліти вказується назва майбутнього відео, натискається кнопка REC. Після завершення зйомки потрібно вибрати місце збереження готового матеріалу.

До мінусів програми відносять його платне використання – вартість дорівнює 2.99 $. Матеріальні витрати окупаються підтримкою платформи від iOS 7. iRec працює з iPad та iPod, може знімати та записувати мобільні дзвінки або відеодзвінки у месенджерах.

RecordMyScreen

Утиліта використовується для формування відео МР-4 з частотою 30 кадрів в секунду. Вона підтримує всі агрегати, випущені Apple, включаючи 3GS та пристрої з джейлбрейком.

Це є великим плюсом для власників агрегатів із кастомними прошивками, які офіційно не підтримуються компанією-виробником.

Програма є абсолютно безкоштовною, не вимагає щомісячної підписки. Вона не уповільнює роботу найдавнішого обладнання.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Варіанти запису нових смартфонів

На форумах часто зустрічаються питання, як на Айфон можна записати відео з екрана. Виконується дія на телефоні за найпростішим алгоритмом:

 1. Процес починається з додавання кнопки запису в пункті контролю. Потрібно переміститися з «налаштувань» у вказаний блок, потім у розділ «налаштувати» і натиснути на зелений плюсок біля актуального параметра.
 2. На ранніх моделях смартфонів необхідно скидати екран від нижнього краю до верхнього, починаючи від iPhone X – від правої верхньої ділянки. Потім слідує довге натискання сірого значка запису і клік по ярлику «мікрофона».
 3. Після активізації початку запису необхідно дочекатися трисекундного зворотного відліку, потім область з годинником стане червоного тону.

Для зупинки процедури необхідно повторне натискання клавіші, що активізує створення ролика, другий варіант – дотик до червоного рядка стану, розташованої у верхній частині дисплея. Серед команд, що з'явилися, вибирається пункт «зупинити». Відеоматеріали автоматично зберігаються у блоці “фото” (галереї).

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Використання спеціальних програм

Процедура може використовуватись за допомогою спеціалізованих сторонніх утиліт. Вони дозволяють виконати обробку матеріалів після завершення процесу: з додаванням своєї звукової доріжки, імпортуванням контенту та бібліотек, доповненням у вигляді коментарів із мікрофону. Також можливе обрізання та редагування звукозапису.

До списку спеціальних утиліт входять ті, що наведені нижче.

RecPro

Утиліта допомагає створювати матеріали в HD-якості, проводити їх редагування за допомогою різноманітного функціоналу:

 • вставити або змінити реакцію з аудіо коментарями;
 • змінювати показники швидкості відтворення;
 • встановлювати один із відповідних розмірів відео;
 • додавати текстові повідомлення, один із 15 фільтрів, стікери (існують варіації на різні випадки життя);
 • робити поворот зображення, зміни фону;
 • ділитися з друзями із софту.

RecPro сумісна з пристроями, що працюють під керуванням iOS 11 та сучаснішими версіями.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

RecPro iPhone

Закачування з магазину App Store безкоштовне, але повний функціонал працює виключно за підпискою, ціна варіює від 799 руб. за місяць до 2350 руб. за рік.

У преміальному обліковому записі відсутня реклама, відкриті всі ексклюзивні функції. RecPro iPhone не обмежує час відео.

RECGO

Утиліта використовується для запису ігор, софту, відеодзвінків, створення аудіо- та відеоматеріалів у вигляді навчальних посібників та ін. Після завершення процедури готові напрацювання можна редагувати, RECGO нагадує RecPro.

Відео з високою роздільною здатністю легко завантажується в соціальні мережі одразу з REC-GO. Безкоштовна версія поверх роликів встановлює водяний знак. Вона скачується безкоштовно, повний набір функціоналу виходить за підпискою, 329 руб. коштує один місяць.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Записування відео за допомогою ПК

Записувати відео можна і за допомогою персонального комп'ютера, для виконання завдання достатньо мати кабель.

Макбук

Процедура проходить за покроковою схемою:

 1. Потрібно підключити мобільний до MacBook або iMac.
 2. Запустити на ПК QuickTime Player.
 3. Вибрати в меню пункти “файл” та “новий відеозапис”.
 4. Після відкриття запису відео з веб-камери її перемикають на аналогічну дію зі стільникового пристрою, для цього достатньо клацнути по стрілці поруч із кнопкою і вибрати обладнання.
 5. Потім вибирається джерело звуку.
 6. Для активізації процесу натискається відповідна кнопка, зупинити його можна «стопом».
 7. У меню утиліти QuickTime Player переходять з файлу в зберегти.

Через нього може записуватися екран Mac. Даний спосіб дозволяє відразу ж зберігати інформацію в пам'яті комп'ютера, де буде зручніше працювати.

Комп'ютери під керуванням Windows

Якщо на ПК встановлена система Windows, користувачі можуть використовувати одну з наведених нижче програм.

Camtasia: Screen Recorder

Утиліта дозволяє зняти та редагувати готові матеріали. Camtasia: Screen Recorder може використовуватися як на Віндові, так і Мак. Завантажувати її потрібно з офіційного ресурсу розробника.

Переваги представлені:

 • зручним інтерфейсом, легким використанням;
 • можливістю обрізання картинки;
 • прямим експортом до Google Диск, на Ютуб;
 • великою кількістю інструментів, що допомагають проводити монтаж та редагування відео;
 • відокремлення картинки від звукової доріжки, додаванням до неї інших звукозаписів.

Основний мінус помічника – це вартість, що дорівнює 249 доларам. Другим недоліком вважається необхідність навчання для грамотного користування утилітою.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Reflector 3

Вважається одним із найзручніших софтів для роботи з ноутбуком або комп'ютером. Плюси Reflector 3 представлені:

 • безкоштовною пробною версією – обмежена тижневим терміном;
 • низькою вартістю – 1615 руб.;
 • бездротовим підключенням;
 • відсутністю кабелів або необхідністю користуватися стороннім софтом.

До мінусів відносять відсутність вбудованого відеоредактора, нестабільну роботу – можуть бути вильоти.

Після накачування утиліти її потрібно запустити, увімкнути блок «повтор екрана», вибрати ім'я комп'ютера для трансляції. На пристрої з'явиться код, який вводиться на iPhone, щоб підтвердити факт сполучення. Далі потрібно відкрити помічника і натиснути на Record (верхня смуга меню). Після завершення процесу необхідно натиснути на ярлик “стоп” та зберегти відеоролик.

Lonely Screen AirPlay Receiver

Утиліта проста і зручна у використанні, в ній використовується вбудована технологія трансляції AirPlay, що дозволяє працювати з різними агрегатами, включаючи телевізори. В інструкції Lonely Screen AirPlay Receiver рекомендовано виконувати наступні кроки:

 • встановлення та запуск;
 • підключити мобільний з ПК до однієї вай-фай мережі;
 • у блоці «пункту управління» Айфона клікнути за знаком «повтор екрана» (відкрити його можна зсувом дисплея з нижньої частини до верхньої);
 • з'явиться список доступних пристроїв передачі даних, необхідно вибрати ярлик софта;
 • Після завершення з'єднання екран стільникового з'явиться у вікні комп'ютера.

Як зробити запис екрану на Айфоні зі звуком

Утиліта раніше була абсолютно безкоштовною, зараз певний час працює як демоверсія, потім потребує придбання ліцензії. Для домашнього використання можна завантажити застарілу версію Lonely Screen AirPlay Receiver, яка працює без платежу.

Зняти інформацію з екрана iPhone можна як за допомогою вбудованого софту, так і стороннього. Фахівці рекомендують використовувати перевірені джерела утиліт, перевага надається офіційним сайтам розробників. На інших ресурсах можуть бути віруси, вбудовані в архіви.

nBook
Додати коментар