Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Не кожен користувач відразу розуміє, як змінити пароль на iPhone. Така функція потрібна з різних причин. Наприклад, для запобігання злому шахраями, зміни старих налаштувань після покупки б/у смартфона. Події відбуваються послідовно, є кілька шляхів. Кожна людина зможе підібрати для себе оптимальний і простий метод, який буде зручним саме йому.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Які існують паролі на Айфоні

Існує 3 різновиди коду, щоб заходити всередину телефону iPhone. Їх можна встановлювати та змінювати за своєю перевагою, щоб подивитися внутрішній вміст. Потрібно вивчити їх, щоб у користувача завжди залишалася можливість входу всередину на випадок, якщо не спрацьовує одна з систем.

Рекомендується встановлювати щонайменше 2 методи для входу. Якщо користувач забуде пароль, він завжди зможе скористатися відбитком пальця або ідентифікацією особи через Apple ID.

Обліковий запис Apple ID

Як тільки людина бере в руки телефон, використовувати його можна лише після створення облікового запису. Під час цієї процедури потрібно вигадувати пароль, який повинен відповідати наступним запитам:

 • наявність літер англійської абетки;
 • мінімум 1 велика літера;
 • додавання цифр;
 • заборона використання знаків (плюс, мінус та інші).

Найкраще застосовувати не менше 8 символів з метою безпеки.

Якщо користувач не додасть цієї опції, неможливо буде провести наступні процедури:

 • скачування програми з AppStore;
 • активація та дезактивація функції «Знайти iPhone»;
 • встановлення банківських карток у системи.

Наявність коду через обліковий запис – це основний спосіб збереження інформації.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Екран блокування

Як тільки екран гасне, телефон повністю блокується, тому відкрити його можна лише одним із наступних методів:

 • введення пароля;
 • застосування Face ID;
 • відбитки пальців.

Функція вмикається щоразу, коли екран гасне. Це може статися самостійно, коли встановлений період завершується. Також блокування відбувається при натисканні спеціальних кнопок, що розташовані на верхній частині корпусу.

Насамперед потрібно зрозуміти, як встановити цю опцію.

 1. Перейдіть до розділу «Налаштування», де вибирають та відкривають пункт «Пароль».
 2. Вибирають значення з блакитним підсвічуванням “Увімкнути пароль”.
 3. Набирають потрібну комбінацію. Зазвичай вона складається із чотирьох цифр. Найкраще ввести комбінацію, що легко запам'ятовується. Інакше потрібно буде скидати, якщо користувач її забуде.

У цьому розділі можна не лише встановлювати, а й міняти, а також скидати встановлений пін-код. Дізнатися, як це зробити легко. Функції включення та вимикання прості, сприймаються на інтуїтивному рівні.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Обмеження

Обмеження потрібні для усунення прямого доступу до деяких програм на смартфоні. Наприклад, відеокамеру, браузер, галерею. Оскільки про значення знає лише власник телефону, сторонні люди всередину потрапити не зможуть.

Можна вводити пароль обмежень на вхід у всю систему та окремо на різні програми.

Насамперед правильно ставлять обмеження. Їх фіксують за кількома етапами:

 • клікають на ярлик «Налаштування», послідовно переходять по пунктах до «Основні», потім до «Обмеження»;
 • тут вибирають блакитну клавішу “Включити обмеження”;
 • з'явиться допоміжне віконце, де потрібно вигадати пін-код, що складається з 4 цифр, інші значення тут будуть відсутні, тому що це найпростіший варіант.

Як тільки комбінацію було введено, кнопка «Обмеження» загориться блакитним, це означає, що вона активізувалася.

Коли встановлені обмеження, можна керувати цією функцією. Міститься стандартний перелік програм, до яких можна застосовувати цю опцію. Потрібно помістити повзунки, куди слід обмежити доступ через пін-код.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Як змінити код блокування екрана на iPhone.

Якщо потрібно змінити код блокування, дотримуються поетапних дій через ярлик «Налаштування»:

 1. У розділі “Налаштування” вводять перший пароль, через який заходять до системи.
 2. Як тільки вхід відбувся, перейдіть до розділу «Змінити пароль».
 3. Вводять нову комбінацію, потім повторюють її, щоб вона була введена точно, як задумала людина (без помилок).

Якщо людина не хоче, щоб у її телефон потрапляли сторонні люди, пароль має бути складнішим. Зазвичай вводять 3 цифри, але комбінації можна використовувати складніше, щоб виключити будь-який ризик доступу для сторонніх користувачів.

Щоб встановити складний пароль, використовують поетапні дії:

 • трохи нижче рядка «Змінити пароль» розташовуватиметься значення «Простий пароль», тут потрібно відключити повзунок;
 • Спочатку вводять старий код, потім вигадують нове значення.

Як тільки встановиться складне значення, екран блокування трохи зміниться.

Користувач може не тільки змінити дані, але повністю відключити цю функцію. Досить у цьому розділі натиснути кнопку «Вимкнути пароль».

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Як змінити обліковий запис Apple ID на iPhone

Як тільки формується обліковий запис, користувач може встановити Apple ID. Якщо людина пам'ятає введені дані, їх можна змінити за кроками.

 1. Спочатку потрібно розблокувати телефон, ввівши попередні дані. Потім переходять до розділу редакції облікового запису.
 2. Користувачеві може прийти кілька запитань, щоб підтвердити особи на них потрібно відповісти. Усього міститься 3 питання, достатньо відповісти лише на 1 з них, щоб отримати доступ.
 3. Відкривається персональна сторінка, де переходять до «Безпеки», вибирають розділ «Пароль». У лівій нижній частині клацніть на рядок «Змінити пароль».
 4. З'явиться нове невелике віконце зі рядками, яке потрібно заповнити. Вони вводять початковий пароль, і навіть 2 разу новий. Підбирають комбінацію, що складається з 8 латинських символів, 1 великої літери та цифр. Тобто запроваджене значення має бути складним, щоб його важко було зламати.

Коли зміни здійснено, натискають на збереження. Усі налаштування відразу змінюються.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Бувають випадки, коли користувач забуває пароль. Тоді його потрібно попередньо скинути, щоб встановити новий. Скидання здійснюється за такою методикою:

 1. Переходять до сайту Apple ID.
 2. Вводять свій ідентифікаційний номер та поштову адресу, до якої він був прикріплений.
 3. Якщо з'являється капча, вводять її значення у віконце, натискаючи кнопку «Продовжити».
 4. Вибирають метод, яким потрібно скинути та відновити дані.
 5. Вибирають один із методів скидання — електронною поштою або через контрольні питання.
 6. Вибирають один із варіантів, потім натискають на «Продовжити».
 7. Якщо вибрано варіант через пошту, відкривають надісланий лист, вибираючи рядок «Скинути пароль».

Найкраще користуватися методом переходу через пошту. Але якщо з якихось причин це неможливо, підбирають другий варіант, відповідаючи на кілька запитань.

У крайніх випадках, коли одночасно відсутній доступ до електронної пошти і людина забула відповіді на контрольні питання, зв'язуються з технічною підтримкою Apple.

Для цього телефонують на номер, вказаний на офіційному сайті. Дзвінок буде безкоштовним. Щоб унеможливити варіант дзвінків від шахраїв, клієнту потрібно заповнити невелику анкету. Також оператор запросить чек, через який здійснювалася покупка. Тільки після цього клієнт отримає доступ до внутрішнього вмісту.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Зміна пароля для обмежень доступу

Найчастіше клієнти забувають пін-код саме від цього розділу, оскільки застосовують його рідше, ніж для основного екрана розблокування. Тому важливо знати, як змінити значення або вимкнути функцію.

Повне відключення здійснюють за інструкцією:

 • заходять у розділ «Налаштування», вибирають «Основні», натискають на пункт «Обмеження»;
 • натискають на кнопку з блакитними літерами у верхній частині екрана – “Вимкнути обмеження”.

Якщо ж повне відключення не потрібно, але потрібно змінити значення, зміну можна здійснити через окремі програми або програми.

Найчастіше використовують утиліту Pinfinder. Вона відрізняється невеликими розмірами, тому її можна завантажити в будь-який пристрій.

Спочатку завантажують архів, потім активують його на комп'ютері. Дії щодо повернення втрачених даних виробляють за етапами:

 1. Заходять до iTunes, створюючи резервне копіювання на випадок втрати відомостей, тому що згодом буде здійснюватися повернення до вихідних даних.
 2. Запускають програму через архів, після чого з'являється чорне віконце.
 3. Усередині містяться табличні значення, що переглядають крайній правий стовпець з назвою «Backup Time».
 4. У цьому розділі переглядають останню дату, навпроти якої на сусідньому стовпці повинні розташовуватися певні значення, вони будуть паролем для входу в систему.

Якщо складне значення пароля забуте, можна використовувати пін-код, тобто чотиризначну комбінацію, яка зазвичай застосовується для розблокування. Перш ніж приступати до складних дій, рекомендується випробувати це значення. Іноді це допомагає.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Що робити, якщо забув пароль

Якщо користувач смартфона забув пароль, насамперед потрібно не панікувати, не вводити постійно неправильне значення, інакше вся система може заблокуватися.

Коли неправильне значення ввели більше 5 разів, iPhone автоматично вимикається, використовувати наступну спробу можна лише за кілька хвилин.

З цього моменту рекомендується використовувати режим відновлення через персональний комп'ютер.

Якщо користувач не переймається ризиками, приступають до покрокових дій.

 1. Підбирають оптимальний комп'ютер. Допустимо використовувати операційну систему Mac або Windows не нижче 8 серії. Вставляють кабель між телефоном та ПК. Якщо комп'ютер вдома відсутній, зверніться до магазину Apple, де співробітники допоможуть виконати подальші дії.
 2. Вимикають телефон. Для цього достатньо натиснути та утримувати кнопку включення, а потім натиснути на «Вимкнути». На інших моделях для цього може знадобитися одночасно затиснути клавішу зниження звуку та увімкнення.
 3. Перехід до режиму відновлення. Для цього на вимкненому телефоні знову затискають клавішу розблокування екрана. Коли ця дія виконується, телефон повинен бути підключений до ПК за допомогою кабелю. Чекають доти, доки не загориться екран відновлення. Якщо з'явилося віконце для введення пін-коду, необхідно вимкнути та включити пристрій знову.
 4. Потім дивляться на iTunes на комп'ютері. У ньому потрібно знайти та активізувати утиліту Finder. Щойно виникне табличка із пропозицією відновити систему, підтверджують дії.
 5. Як тільки оновлення завершиться, підключають iPhone і наново визначають всі налаштування.

Режим відновлення застосовують у крайньому випадку, оскільки після його підключення знищуються всі особисті дані людини, що зберігалися всередині пристрою.

Як змінити пароль на Айфоні, якщо ти його забув

Користувачам смартфонів потрібно ретельно запам'ятовувати паролі, інакше потрібно довго скидати, скасовувати і наново встановлювати їх, що забере багато часу. Однак важливо знати, як змінити пароль на iPhone, щоб не зашкодити йому, але знову отримати доступ до внутрішніх функцій. Лише крайніх випадках вдаються до режиму відновлення, щоб обнулити все настройки.

nBook
Додати коментар