Як вийти з iCloud без пароля за допомогою програми

Як вийти з iCloud без пароля за допомогою програми

Допоможу зрозуміти, як вийти з iCloud без пароля за допомогою програми простим та перевіреним способом, а якщо у вас виникнуть якісь труднощі, з радістю допоможу їх вирішити у коментарях. Ситуація, що розбирається в цьому матеріалі не нова, і вимагає інструкцій як досвідчених, так і нових користувачів продукцією Apple.

Як вийти з iCloud без пароля

Як вийти з iCloud без пароля за допомогою програми

Бувають моменти, коли забуваєш код розблокування екрана і при спробі його згадати, система буде вірити, що неправильний пароль було введено більше десяти разів. Це призводить до того, що iPhone вимагає повторної авторизації з правильним зв'язуванням пароля або через FaceID .

Так, у багатьох це викликає паніку, адже тепер необхідно дзвонити на технічну підтримку Apple, повторно підключатися для відновлення доступу, при цьому втративши всі дані.

Для вирішення проблеми існує спеціальна програма, що дозволяє видалити пароль із заблокованого екрана або здійснювати вихід із Apple ID без допомоги пароля. Важливо відзначити, що таким чином зламати чужий пристрій не буде можливим.

Розблокування екрану

Необхідні вимоги – потрібно пам'ятати свій Apple ID та код до нього, знати доступ до іншого обладнання, на адресу якого буде надіслано новий пароль. Цей спосіб допоможе отримати доступ до телефону, що належить вам.

Допустимо, поруч із вами ваш заблокований телефон. Як вчинити? Не потрібно намагатися згадати загадані цифри і безмежно вводити можливі варіанти, це призведе до блоку пристрою, і відновлення буде за умови втрати всієї інформації пристрою.

Як вийти з iCloud без пароля за допомогою програми

Почнемо з першої інструкції з розблокування екрана iPhone:

 • Спочатку скачаємо і налаштуємо програму PassFab iPhone Unlocker . Далі, включаємо програму та вибираємо пункт розблокувати екран iOS .
 • При видаленні пароля екрана блокування буде обнулення інформації, а версія завантаженої програми автоматично оновиться до актуальної версії.

Щоб коректно виконати поставлене завдання, програмі необхідно знайти айфон, для цього підключіть його через кабель комп'ютера та переведіть пристрій на аварійний режим.

 • Після цього програма повідомить необхідність завантажити актуальну прошивку з офіційного сайту Apple.
 • Наберіться терпіння, у мене пішло приблизно пів години на це все, і багато чого до речі залежить від швидкості завантаження даних і від самої моделі айфона. Поки ця операція виконується, не користуйтесь телефоном.
 • Потрібне основне настроювання телефону: вибір держави, мови, доступ до мережі інтернет та інформація Apple ID. Коли з'явиться напис на екрані « блокування активації », вбийте інформацію свого ID та пароль до нього (використовуйте інформацію чинного активного облікового запису).
 • На додатковий пристрій, вказаний вами, прийде новий код, який необхідно ввести на пристрій. При цій Apple ID не буде видалено, це захищає такі моделі від зламування.

Як вийти з облікового запису Apple iCloud без пароля

Як вийти з iCloud без пароля за допомогою програми

Необхідні умови – є доступ до іншого доступного пристрою, відомий пароль блокування та включена подвійна автентифікація.

Ситуація – відомий код екрана блокування, але даних від облікового запису Apple. Як вчинити у цій ситуації?

 • Встановлюємо програму PassFab iPhone Unlocker , завантажуємо, включаємо та вибираємо « Розблокувати Apple ID »;
 • Для подальших дій потрібно пізнання програмою вашого пристрою – розблокуємо його, обравши пункт довіри цьому ПК;
 • Слідом, починаємо видалення;
 • Перевірте, що iPhone встановлено пароль і була налаштована двофакторна автентифікація;
 • Програма почне завантажувати відповідну для цього пристрою прошивку. Також є можливість самим скачати прошивку та просто вписати посилання на неї;
 • Потім, буде оновлення прошивки вашого пристрою та вихід з Apple ID. Потім проводимо основне настроювання телефону.
 • Звісно ж, відбудеться блокування iCloud, необхідно застосувати двофакторну автентифікацію та ввести останній пароль для входу.

Після розпізнавання новий пароль скинеться на вказане раніше обладнання. Далі потрібно вказати отриманий пароль у своєму iPhone.

Резюме

Описувана програма впоралася із зазначеними завданнями. Важливо акцентувати увагу, що всі ці дії можна провести тільки зі своїм пристроєм. Захист Apple не дозволить зробити це із чужим телефоном. Дані зберігаються на серверах розробників, тому нова прошивка не відкріпить iPhone від прив'язаного облікового запису.

nBook
Додати коментар