Як вимкнути GPS на Apple Watch, щоб збільшити автономність?

Як вимкнути GPS на Apple Watch, щоб збільшити автономність?

Акумулятор, який підтримує тривалу роботу пристрою, став перевагою смарт-годин, починаючи з другого покоління Apple Watch. Але все ж деякі власники бажають збільшити обсяг автономної діяльності свого розумного годинника до максимальних показників.

Рекомендую почитати : що робити, якщо Iphone швидко розряджається або є проблеми із зарядкою.

Щоб це зробити, необхідно вимкнути енергоємні функції. Одна з таких – GPS-навігація . У більшості випадків у користувачів виникає питання: як це зробити в налаштуваннях їх смарт-годин?

Чи можливе відключення GPS на Apple Watch?

На свій розсуд власник годинника зробити цього не може, подібна функція залежить від самих розумних годинників. Вони підключають або відключають цю операцію у різних ситуаціях.

Розробники усвідомлюють, що чіп навігації витрачає на свою роботу велику кількість енергії, що може бути дуже незручним у повсякденному житті користувачів, тому він працює вибірково.

При включеній геолокації на iPhone Apple Watch не витрачають власну зарядку, а отримують всі потрібні дані з телефону завдяки зв'язку між ними. Але якщо вимкнути визначення місця розташування на iPhone , то Apple Watch починають працювати на повну потужність і самі витрачають енергію на отримання даних геолокації GPS. Багато хто робить помилку в спробі заощадити заряд і відключити GPS на годиннику, зробивши це на своєму смартфоні, але отримують абсолютно протилежне.

При використанні режиму « Тренування » відстеження розташування буде відбуватися, якщо ви опинитеся на відкритому просторі, в морі або десь на вулиці, але якщо ви знаходитесь в приміщенні, наприклад, у спортзалі, басейні, функція не буде включена.

Подібні процеси можливі, тому що відбувається синхронізація та збереження даних між телефоном та розумним годинником. Наприклад, коли ви проводите свою фізичну активність далеко від свого смартфона, то, як тільки ви знову з ним зустрінетесь, ваш смарт-годинник надасть всі раніше отримані дані телефону.

Таким чином, будь-які фізичні навантаження будуть збережені в додаток « Активність ».

У випадку, коли GPS у Apple Watch використовується для інших програм, функція включається лише в момент роботи.

Навіть отримавши свою комплектацію власний чіп, Apple Watch все ще використовують для роботи смартфон. При вимкненні GPS на смарт-годиннику Apple подібна функція відключиться і на самому телефоні.

Як вимкнути GPS на Apple Watch, щоб збільшити автономність?

Вимкнути GPS на годиннику Apple Watch можна в налаштуваннях у розділі конфіденційності , змінивши положення перемикача на піктограмі Служби геолокації . Тобто просто вимикаємо службу геолокації у Apple Watch.

Як вимкнути GPS на Apple Watch, щоб збільшити автономність?

Якщо ви помітили некоректну роботу цієї функції, варто зробити калібрування пристрою . Ознаками поганої роботи є неправильне визначення місця розташування та розрахунок відстані.

Розробники не заявляють про Apple Watch, як про годинник з великою тривалістю роботи, тому не можна назвати його годинником з покращеними показниками автономності. Причинами цього є досить яскравий екран пристрою, так і залежності витрат енергії годин від активності життя самого власника. Так як люди, які віддають перевагу активному способу життя десь за стінами будівель, продовжуватимуть витрачати значну кількість заряду і не помітять різниці між двома режимами.

nBook
Додати коментар