Як включити Екорежим у Apple Watch. Функція енергозберігаючого режиму

Як включити Екорежим у Apple Watch. Функція енергозберігаючого режиму

Apple Watch в автономному режимі працює не більше 18 годин, тому потребує заряджання щодня. Але що робити, якщо немає можливості зарядити пристрій, наприклад, у поїздці, коли немає доступу до джерела живлення? У такому випадку можна підключити економію заряду, щоб годинник прослужив довше і не розрядився.

Розповідаю про функцію енергозберігаючого режиму в годиннику Apple Watch, як увімкнути або вимкнути екорежим на AppleWatch.

Як включити Екорежим у Apple Watch. Функція енергозберігаючого режиму

Як увімкнути функцію енергозбереження на Apple Watch

Для того щоб увімкнути функцію ЕКОрежим на AppleWatch, необхідно виконати такі дії:

  1. Свайпнути вгору екраном. Після появи меню натисніть індикатор заряджання акумулятора.
  2. На екрані з'явиться повна інформація про поточний стан заряду, а нижче відобразиться кнопка Екорежим . Треба провести по слайдеру за напрямком ліворуч і режим енергозбереження на Apple Watch включиться.
  3. З'явиться спливаюче інформаційне вікно, де потрібно буде натиснути кнопку « Далі ».

Перехід до «Екорежиму» на Apple Watch

Якщо в установках вибрано функцію відображення заряджання на дисплеї, можна заощадити час, активувавши систему економії заряджання, натиснувши на це розширення.

Для того щоб увімкнулася опція ” Управління розширеннями “, треба з невеликим зусиллям натиснути на циферблаті функцію ” налаштувати “.

Як вимкнути енергозберігаючий режим у Apple Watch

Щоб відключити енергозберігаючий режим на Apple Watch, треба натиснути на бічну кнопку на годиннику і утримувати кілька секунд. Система перезавантажиться, і пристрій почне працювати у звичайному режимі.

Друзі, тепер ви знаєте, як вийти з екорежиму або включити його на годиннику Apple Watch. До речі, інструкція підходить для годинників всіх поколінь: Apple Watch 3, 6, 7, SE та інших.

nBook
Додати коментар