Як відновити заводські налаштування смартфонів Xiaomi

Як відновити заводські налаштування смартфонів Xiaomi

Смартфони стали для нас предметом першої необхідності. Ми покладаємося на ці портативні пристрої не тільки для того, щоб залишатися на зв'язку зі світом, а й для розваг. Сучасний смартфон може набагато більший у порівнянні з вінтажними мобільними телефонами. А за останнє десятиліття багато брендів випустили на ринок смартфони, які задовольняють різні потреби користувачів.

Зрозуміло, що останнім часом китайські виробники смартфонів домінують у цій сфері. Такі бренди як Xiaomi, Realme, Oppo, Vivo та інші, очолюють списки продажів смартфонів. Xiaomi серед усіх залишається одним із найпопулярніших брендів серед споживачів завдяки доступним смартфонам.

На додаток до цього компанія додає оболонку MIUI, яка пропонує додатковий набір та функції. В даний час останньою версією інтерфейсу компанії є MIUI 12. Бренд також працює над випуском оновленої версії.

Оскільки смартфони Xiaomi Mi та Redmi поставляються з оболонкою MIUI на основі Android, налаштування користувача відрізняються від стандартного Android та оболонок інших смартфонів. У цій статті ми розповімо, як відновити налаштування смартфонів Xiaomi.

Як скинути налаштування смартфона Xiaomi

Як відновити заводські налаштування смартфонів Xiaomi

  1. Відкрийте меню налаштувань на своєму смартфоні Xiaomi.
  2. Натисніть опцію «Про телефон» у меню налаштувань.
  3. Перейдіть донизу та знайдіть параметр «Скинути установки» .
  4. Перш ніж продовжити процедуру скидання, переконайтеся, що у вас є резервна копія збережених даних.
  5. Тепер натисніть «Стерти всі дані» , і на пристрої буде відновлено заводські налаштування за промовчанням.

Варто зазначити, що перед скиданням налаштувань також рекомендується вийти з облікового запису Mi і видалити обліковий запис Google.

Примітно, що кроки, згадані тут, належать до MIUI 12 на базі Android 10. Однак цим посібником можуть скористатися користувачі смартфонів Xiaomi з іншими версіями MIUI.

nBook
Додати коментар