Як увійти до Facebook через VPN? – Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

В даний час усі програми компанії Meta Inc. визнано порушниками Російського законодавства та повністю заблоковано соціальні мережі Facebook та Instagram. Тобто зайти у фейсбук у Росії стало неможливо через ці блокування Роскомнагляду.

Для мене досі незрозумілий принцип роботи цих блокувань, адже вхід до Facebook через VPN доступний і практикується кожним охочим. Причому цей спосіб добре працює як у браузерній версії соціальної мережі, так і в мобільних додатках, до речі, включаючи той же Instagram.

Звідси можна зробити перший висновок, незважаючи на те, що Facebook заблокований у Росії і не працює за стандартним процесом авторизації (входу), я поділюся з вами інструкцією, як увійти в соціальну мережу ФБ з логіну та паролю використовуючи популярні сервіси VPN.

Як сьогодні увійти до Facebook у Росії?

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Друзі, по-перше, хочу відразу всіх заспокоїти, за офіційною заявою регуляторів у Росії, користуватися Фейсбуком можна, навіть з урахуванням того, що він заблокований. Тобто всі ми, рядові обивателі інтернету не вважатимемося будь-якими правопорушниками.

Нижче я докладно опишу, як обійти блокування Фейсбука та увійти до свого особистого кабінету через офіційний сайт у стандартних браузерах або через мобільний додаток (Facebook App).

Для входу в Facebook в Росії потрібно скористатися VPN сервісом – засобом, який замінить вашу поточну IP-адресу з російської, на будь-яку зарубіжну.

Розбір визначення VPN

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

VPN – це приватна віртуальна мережа, яка дозволяє забезпечити безпечне підключення користувача до інтернет-ресурсів, використовуючи додаткові (зовнішні) IP-адреси. Як правило, VPN використовується для обходу різних блокувань та отримання доступу до іноземних інтернет-ресурсів.

Наприклад, ВПН чудово допоможе нам впоратися з доступом до Фесбуку або Інстаграму, причому ви не помітите жодної різниці, все буде працювати швидко, ніби ніяких блокувань і немає зовсім. А вся справа в тому, що весь трафік буде перенаправлятися з вашого основного IP (наприклад, російського) на той, який буде вказаний у VPN.

Які VPN можна використовувати для входу до Фейсбуку

Давайте розберемося, як відкрити Фейсбук через VPN і які сервіси на сьогоднішній день доступні в безкоштовному або платному режимі.

Для старту повідомлю спойлер, всі VPN відмінно працюють і навіть безкоштовних версій вистачає, щоб увійти до соціальної мережі Цукерберга. Нижче наведено перелік сервісів, які допоможуть подолати блокування фейсбуку в Росії.

Найкращі ВПН для Фейсбуку у 2022 році – ТОП-11 програм

Знаєте як це, складати рейтинг за шматочками та реально аналізувати нішу в інтернеті використовуючи не тільки позитивні та проплачені відгуки, а справжні, тих, хто користувався ВПН і справді знає про що говорить. Ось це праця. Я максимально намагався сформувати вам корисний огляд, який «народний» з урахуванням особистого досвіду і представляю вам найкращі 11 VPN для входу в Facebook цього року.

HideMyName

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://hidemy.name/ru/

HideMy.Name – VPN, яким я користуюся протягом уже трьох років, тому сміливо ставлю його в топ рейтингу та рекомендую всім, кому важлива стабільність роботи та швидкість підключення. ВПН HidemyName працює на всіх пристроях, тобто, його можна завантажити на iPhone, MacOS/iOS, Windows, Android.

Відразу скажу, це платна програма, але, наприклад, якщо платити за рік, то загальна сума платежу на місяць становитиме всього 270 рублів, а чим більший термін покупки, тим менше платіж. Якщо оплатити програму на 5 років, то щомісячний платіж буде лише 149 рублів. У наш час це пряма відмінна ціна.

Але основні переваги я опишу нижче. І відразу скажу, це саме той VPN який я вважаю найкращим для Facebook та всіх інших сайтів.

Плюси і мінуси HideMyName Переваги Підтримка всіх пристроїв, на різних операційних системах Працює як на комп'ютерах, так і на телефонах. Швидкість роботи не ріжеться, як інші VPN. Величезний вибір локацій по всьому світу, від Сінгапуру до Японії. пристроїв!1 ліцензія на 5 пристроїв!Впевнений, вам сподобається навіть у безкоштовному тестовому режимі.Повернення грошей протягом 30 днів, якщо щось не влаштує!

ExpressVPN

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://www.expressvpn.com/ru/go/home

ExpressVPN ставлю на друге місце у рейтингу VPN сервісів, які допоможуть обійти блокування Facebook, Instagram та отримання доступу до іноземних сайтів, які заблоковані. Тут є як безкоштовна версія з обмеженою кількістю локацій для підключення, і платна, зрозуміло, з повним безлімітом за швидкістю і широким вибором серверів.

Оновлення : на жаль, безкоштовної версії не надають.

Плюси та мінуси ExpressVPN Переваги Велика кількість серверів доступних для підключення. Підтримка установки на пристрої під ОС Windows, MacOS, iOS, Android. Різні тарифи та хороші знижки Недоліки Проблеми з проведенням платежів останнім часом.

Windscribe

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://windscribe.com/

WindScribe ще один хороший VPN, який має налаштувань більше, ніж перші два разом узяті. Тут понад 69 країн та 112 міст включено до списку доступних підключень, а мінімальна вартість користування становить лише 1 долар.

На жаль, не перевіряв на можливість оплати цього сервісу, чи можуть виникнути проблеми.

До зручностей можна також віднести приємний інтерфейс програми, використання понад 6 різних протоколів зв'язку, та оперативну техпідтримку, щоправда, англійською мовою.

Плюси та мінуси WindscribeПеревагиПрисутність серверів у 62 країнахВбудований блокувальник рекламиШифр AES-256 з автентифікацією SHA512 та 4096-бітним ключем RSAДоступний на всіх пристрояхНедолікиНе виявлено

Browsec

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://browsec.com/en/plans

Browsec – іноземний VPN Сервіс для обходу всіляких блокувань, сайт доступний трьома мовами: англійською, турецькою та корейською, що може скласти незручність в оформленні реєстрації та користуванні програмою.

Заслужив хорошу репутацію на ринку ВПН сервісів, багато в чому використовується як розширення для браузера, але не як самодостатня програма для смартфона чи комп'ютера.

Плюси та мінуси Browsec Переваги Є безкоштовна версія 42 локації на вибір (незначна перевага в порівнянні з конкурентами). 100 мбс швидкість в платному режимі. Гарантована.НедолікиБезкоштовна версія зі швидкістю всього 1 mbpsБезкоштовна версія зі швидкістю всього 1 mbps

TunnelBear

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Цей сервіс був видалений з рейтингу найкращих VPN для Facebook. Офіційний сайт недоступний без ВПН на території Росії. Відразу ставлю оцінку 1.

Speedify

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://speedify.com/

ВПН Speedify забезпечить швидкість вашого підключення та зашифрує його, тим самим все, що ви робите в інтернеті, стане повністю анонімним. До речі, без перебільшення, Speedify використовується для стрімінгу, що означає добрий та широкий канал зв'язку. Тому як VPN для Facebook він точно пригодиться.

Плюси та мінуси SpeedifyПеревагиРізні пакети для 1 особи, сім'ї або робочої групи.Потоковий режим для стрімінгуМножинні протоколи підключенняДинамічний розподіл пакетів данихЗагальна пропускна здатність складає 95% від каналуНедолікиНе виявлено.

CyberChost

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://www.cyberghostvpn.com/ru_RU/

CyberChost – відмінний VPN для Facebook, який працюватиме швидко і просто на всіх пристроях. Спочатку позиціонував себе як суперзахищений продукт, через що і став популярним та затребуваним у всьому світі. Середня оцінка користувачів 4.7 з 5. Саме CyberChost забезпечує високу швидкість підключення та створює приватність на кожному пристрої, де він встановлений. Найчастіше його купують для стрімінгу та сервісів – Netflix, Youtube, Hulu, Crunchyroll та інших.

Плюси та мінуси CyberChostПеревагиГнучкі знижки в залежності від обраного тарифу.Підтримує всі пристрої та всі операційні системиПовна анонімність на всіх пристрояхНайшвидша швидкість з усіх тестованих VPNПрофесійний VPN з підвищеною безпекоюНедолікиОплата в євро.Дорогою. Мінімальний тариф 2,5 євро.

IPVanish

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://www.ipvanish.com/

Потрібно обійти блокування та увійти до Facebook через VPN? – ipvanish до ваших послуг! Популярний, авторитетний, безвідмовний. Реальна оцінка користувачів 5 з 5, що говорить про максимальну залучення розробника для вирішення клієнтських завдань. Повна анонімність і шифрування, величезна кількість серверів для підключення. Сумісність з усіма популярними пристроями та простота експлуатації.

Плюси та мінуси IPVanishПеревагиВисокий рівень безпеки в мережіДодаток доступний як онлайн розширення, так і інсталяційна програма для комп'ютера або телефону.Відмінний народний рейтингЧудовий. Мінімум 4 $ на місяць.

ZENmate VPN

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://zenmate.com/

ZenMate не є якимось надпопулярним ВПН сервісом, але він також впорається з обходом блокування Фейсбук, як і багато інших, тут є все: розширення для Google Chrome, можливість встановлення на смартфони під управлінням операційних систем Андроїд та iOS, платна та безкоштовна версія. Різні доповнення для браузерів на MACOS та багато іншого. Платна версія сервісу розширює можливості, проте, вище достатньо альтернатив з більш просунутим функціоналом.

Плюси та мінуси ZENmate VPN Переваги Одна з кращих безкоштовних версій VPN для входу в фейсбук Оплата проходить в рублях Багато серверів для підключення на вибір Великий асортимент додаткових розширень для браузерів

Psiphon

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

ВПН компанії Phiphon видалено з мого рейтингу з огляду на відсутність можливості зайти на офіційний сайт для завантаження додатків. Якщо на сайт ВПН не можна зайти без ВПН, це автоматично мінус 100 до рейтингу.

Avira Phantom VPN

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Офіційний сайт : https://www.avira.com/ru/free-vpn

Компанія Авіра відома всьому світу завдяки своїм системам безпеки, включаючи безкоштовні програмні комплекси та антивіруси, що встигли завоювати довіру багатьох мільйонів користувачів. Тепер Avira надає всім охочим увійти до Фейсбуку через безкоштовну версію свого Phantom VPN з єдиним обмеженням за кількістю трафіку – 500 мегабайт на місяць. Або ж платна передплата всього за 416 рублів. Інших тарифів, на жаль, немає.

Плюси і мінуси Avira Phantom VPN Переваги Безкоштовна версія з обмеженням трафіку, всього 500 мб на місяць Безкоштовна версія з обмеженням трафіку, всього 500 мб на місяць Повністю анонімне підключення Цілком анонімне підключення Не продає і не зливає дані користувачів на місяцьМало тарифних планівВсього один платний тариф за 416 рублів на місяць

Як зайти у Facebook з VPN: інструкція для всіх

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Найцікавіше, що тепер у вас повністю відпало питання, як увійти до Facebook з ВПН. А якщо й залишилися якісь складнощі, я із задоволенням допоможу вирішити усі питання у коментарях.

Використовуючи мої інструкції, ви можете увійти до Фейсбуку через ВПН з телефону (Андроїд або iOS) або з комп'ютера. Причому досить просто завантажити і встановити VPN на пристрій. Про це докладніше у відповідних розділах.

Вхід у Фейсбук через VPN з комп'ютера

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Увійти у Facebook з комп'ютера простіше, ніж із телефону. Особливо коли ви вже встановили собі VPN і підключили його. Розгляну інструкцію на особистому прикладі, як мені увійти до Фейсбуку в обхід блокування:

 • Відкриваю програму
 • Вибираю сервер для підключення. Наприклад, Сінгапур. Натискаю кнопку «Підключитися».
 • Трохи очікування, як тільки IP-адреса буде змінена, відкриваємо будь-який браузер.
 • Пишемо в адресному рядку браузера com. І успішно переходимо на сайт.
 • Фейсбук працює у Росії з VPN! Користуємося.

Вхід у FB через VPN зі смартфона на iOS

Перш ніж виконати вхід до Фейсбуку в обхід блокування через VPN нам потрібно його завантажити. На прикладі мого улюбленця, переходимо в AppStore за цим посиланням https://itunes.apple.com/ru/app/hidemy-name-vpn/id1200692581 та завантажуємо програму на смартфон. Пройдіть етап установки відповідно до підказок програми (потрібно буде встановити довірчий сертифікат сумісності).

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Потім слідуємо моїй інструкції:

 • Вкажіть код із повідомлення, яке надійшло на пошту після оплати.
 • Виберіть локацію для підключення Можна вибрати ближче до свого розташування, наприклад, Польща, Німеччина, Словаччина або будь-який інший сервер.
 • Натискаємо кнопку «Підключитися».
 • Відкриваємо вхід до Фейсбуку через VPN на швидкості без обмежень. Також із інстаграмом. Все працює на ура.

Входимо до кабінету ФБ через Андроїд плю ВПН

Благо я маю і iPhone і Android, тому я зміг підготувати для вас повноцінну інструкцію по входу в Фейсбук через ВПН.

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Інструкція наступна:

 • Заходимо на офіційний сайт https://hidemy.name/ru/
 • Завантажуємо програму на телефон і встановлюємо його.
 • Якщо ви його сплатили – введіть код, який надходить на пошту після оплати.
 • Потім виберіть сервер, до якого буде підключено. Будь-який крім Росії.
 • Натисніть ” Підключитися “. Тепер ваш IP став повністю анонімним, а підключення надійно зашифровано.
 • Відкриваємо програму Фейсбук або заходимо в аккаунт за логіном та паролем через сайт у будь-якому браузері з телефону.

Який ВПН для Фейсбуку кращий?

Відразу скажу, що це неоднозначне питання, оскільки кожен вибирає додаток під свої потреби та цілі. Наприклад, в моєму випадку, простіше заплатити невелику суму за місяць користування програмою HideMyName з можливістю встановлення взагалі на всі комп'ютери та смартфони в будинку.

Крім цього не забувайте, що безкоштовні програми хорошими не бувають, особливо якщо справа стосується VPN. Адже при урізаному за швидкістю підключенні, банально повільно вантажитиметься стрічка новин, а то й зовсім зависати. А це нерви

Найкращий і перевірений варіант – за моєю рекомендацією, в іншому можете пробувати будь-який сервіс.

Що робити, якщо Facebook не працює через VPN?

Як увійти до Facebook через VPN? - Найкращі VPN сервіси обходу блокування

Блокування Facebook торкається всіх російських IP-адрес, тому, якщо у вас не працює соціальна мережа, прошу перевірити наступне:

 • Перевірте підключення Якщо його вимкнено, увімкніть.
 • Переконайтеся, що вибраний сервер не належить до Росії.
 • Підключіться до іншої локації або перезапустіть програму.

Виконання цих вказівок допоможе виправити працездатність на Android/iOS. Якщо ж Facebook не працює навіть із VPN – прошу подробиці у коментарі, разом ми вирішимо цю проблему.

nBook
Додати коментар