Як створити мультизавантажувальну флешку на Windows 10

Як створити мультизавантажувальну флешку на Windows 10

Ви можете встановити як Windows 10, так і будь-яку ОС Linux із USB-накопичувача. Все, що вам потрібно, це образ ОС, USB-накопичувач з достатнім простором для розміщення файлів та програма, яка може записати образ диска на USB флешку. Ви можете записати кілька операційних систем та необхідні програми на мультизавантажувальний USB-накопичувач. Для цього вам знадобиться гарне програмне забезпечення та наша інструкція щодо створення мультизавантажувальної флешки.

Створюємо мультизавантажувальну флешку на Windows 10

Інструмент, який ми рекомендуємо для створення мультизавантажувального USB-накопичувача у Windows 10, називається YUMI. Ми рекомендуємо використовувати його для запису образів як Linux, і Windows.

Завантажити програму YUMI з офіційного сайту

Переконайтеся, що на вашому USB-диску достатньо місця для розміщення всіх образів ОС та програм, які ви маєте намір записати на нього. Далі виконайте таке:

  1. Підключіть флешку USB. Запустіть портативну програму YUMI та виберіть диск (Step 1).
  2. Виберіть тип образу ОС, який ви збираєтеся записувати, відкривши список, що випадає (Step 2).
  3. Виберіть образ ОС (Step 3). Якщо ви хочете, ви також можете вибрати, у якій файловій системі буде відформатовано диск.
  4. Натисніть кнопку «Create» і дайте програмі записати образ.

Як створити мультизавантажувальну флешку на Windows 10

Це перший образ, записаний на USB-накопичувач. Коли програма закінчить запис, вона запитає, чи ви хочете записати на нього другий образ. Виберіть «Так», а потім виконайте такі дії:

  1. Відкрийте список, що випадає (Step 2) і виберіть тип образу ОС, який ви збираєтеся записати.
  2. У полі (Step 3) виберіть ОС.
  3. Натисніть Create.

Як створити мультизавантажувальну флешку на Windows 10

Вам доведеться почекати якийсь час, щоб образ системи записався на флешку. Також додатково ви можете записати на ваш накопичувач необхідні програми, антивіруси та інструменти.

Після завершення процесу запису можна підключити флешку до комп'ютера, на який хочете встановити операційну систему. Коли ви потрапите в меню завантаження, вам потрібно буде вибрати, яку систему ви хочете встановити.

nBook
Додати коментар