Як скасувати покупку в iPhone через App Store або iTunes

Як скасувати покупку в iPhone через App Store або iTunes

Навіть у мене часто списувалися гроші за “безкоштовні” програми. Проводжу розбір, як скасувати покупку в iPhone за програму, медіафайли та багато іншого. Скасування передплат швидко і просто.

Нарешті я перестав писати вам цю статтю. Діти, матеріал допоможе зрозуміти, як скасувати покупку в App Store або iTunes будь-якої програми, платної підписки, музики, фільмів ігор та іншого на iPhone та інших пристроях вашої екосистеми Apple.

Передмова

Смартфонами Apple користується просто величезна кількість людей, щодня відправляються мільйони повідомлень, здійснюються дзвінки, завантажуються тонни інформації. Для людей телефон стає свого роду помічником у багатьох питаннях. Але, незважаючи на таку популярність гаджета, не всі до кінця знають, як правильно користуватися програмами App Store або iTunes Store. А саме як у цих додатках можна скасувати покупку та повернути оплачені кошти, особливо якщо передплата була зроблена випадково.

Проблема виникає через банальну помилку або незнання, як правильно користуватися додатком. Але потім за таке доводиться платити цілком реальні гроші. Наприклад, дитина може завантажити пісні, які виявляться платними, і батькам треба буде викласти круглу суму за таку провину малюка.

Щоб детальніше розібратися в цьому питанні, варто з різних ракурсів розібрати ситуацію. І подивитися, як відбувається скасування дії при покупці гри, музики або оплати продовження дії програми.

Існує закон про « Захист прав споживача », в якому прописано, що будь-яка людина може повернути витрачені гроші протягом 14 днів, здавши продавцю придбаний товар, якщо з якихось причин він не підійшов. У цю категорію потрапляють в повному обсязі товари, але закон чи діє у більшості країнах.

Для покупок та оформлення замовлень, компанія Apple пропонує на вибір кілька програм: App Store та iTunes Store. Якщо з покупкою справи зрозуміло, те, що робити у разі повернення та відмови від послуг.

Як скасувати покупку в App Store на iPhone (скасування підписок або покупок)

Щоб скасувати покупку в Apple Store нам потрібно виконати просту і зрозумілу інструкцію з телефону:

 1. в iPhone заходимо в розділ ” Налаштування “.
 2. Натискаємо на ваш профіль де нижче написано ” Apple ID, iCloud, контент та покупки “.
 3. Далі переходимо в ” Підписки “.
 4. Вибираємо програму або підписку, покупку якого хочемо скасувати. Наприклад вказую програму Instories Pro.
 5. Потім унизу натискаємо на кнопку ” Скасувати підписку “.
 6. Все готово.

Коротка інструкція у реальному прикладі:

Як скасувати покупку в iPhone через App Store або iTunes

Як скасувати покупку в iPhone через App Store або iTunes

Як скасувати покупку в iPhone через App Store або iTunes

Скасування покупки в iTunes Store

Програма iTunes Store дозволяє користувачам купувати будь-які треки та після слухати у зручний час. Вартість пісні залежить від популярності виконавця, релевантності запитів та інших факторів. Для того, щоб купити музику, треба просто вибрати необхідну пісню та оплатити її.

Для скасування покупки в iPhone і повернення грошей проробимо наступні кроки:

 1. Переходимо за посиланням та повідомляємо про проблему. Перед тим, як продовжити, необхідно ввести пошту Apple ID;
 2. Далі треба вибрати пісню, яку планується повернути витрачені гроші. Натиснути на кнопку ” повідомити про проблему “;
 3. У вікні вибрати пункт: « Я хочу запросити повернення коштів ». У полі « причина » необхідно описати англійською суть повернення, щоб система дозволила завершити дію;

Далі залишається чекати на відповідь оператора, кожне звернення розглядається в індивідуальному порядку. Найчастіше приходять відмови, які доповнюються аргументами, що покупка відповідає критеріям повернення. У разі відмови зробити вже нічого не можна, залишається лише змиритися та попрощатися з грошима. Тому, перш ніж купувати будь-який продукт, варто подумати про його потребу.

Скасування покупки в App Store

Apple Store дозволяє вибрати будь-яку програму та встановити на iPhone. Є програми, що надаються розробниками безкоштовно для використання, але є платні, за встановлення яких доведеться сплатити гроші. Вартість залежить від продукту, що купується. Після підтвердження покупки списання коштів проводиться через 2 дні.

Але, що робити, якщо програма не виправдала очікувань і користувач захоче скасувати підписку. Для цього треба зробити такі дії:

 • Потрібно зайти в App Store з ноутбука;
 • Далі перейти в меню і знайти пункт, « обліковий запис », натиснути кнопку « подивитися »;
 • Зробити перехід у історію покупок;
 • Зі списку вибрати програму, яку потрібно анулювати і клікнути по кнопці « ще ». І трохи нижче натиснути підрозділ « повідомити про проблему »;
 • Після цього система перекине користувача на сайт Apple, де необхідно буде вказати причину, з якої користувач хоче здійснити повернення, і після англійською мовою дати докладну відповідь, у чому суть звернення.

Причину можна вказати будь-яку, головне тільки, щоб її було прописано англійською, інакше система не прийме таке звернення.

 • Далі треба натиснути на кнопку «надіслати» і чекати на обробку даних. В цьому випадку відмови надходять набагато рідше, і гроші повертаються законним власникам. Процес повернення триває близько 2-3 днів.

Скасування неоплаченої покупки у AppStore

Іноді користувачі випадково натискають на придбання програми, але якщо на рахунку не виявляється грошей, покупка зависає. Система Apple у разі починає долати власника смартфона оповіщеннями, що потрібно поповнити баланс, придбання продукту. А іноді відбувається блокування Apple ID.

В цьому випадку краще відмінити несплачену покупку, ось тільки як це зробити, знають не всі власники телефону.

Програми iTunes і App Store не відразу знімають гроші з власників, а після закінчення 2 робочих днів і багато користувачів забувають про такий момент, а потім починають страждати від атак системи. У цьому випадку доведеться сплатити за куплений додаток, або всі інші сервіси будуть заблоковані. Як тільки на рахунок надійдуть гроші, власник телефону зможе робити будь-які маніпуляції. Іншого варіанта скасувати покупку просто не існує. Якщо клієнт вибрав платну програму і натиснув купити, дороги вже немає.

Обнулення покупки в Inn-App Purchase

Купівлю гри також можна скасувати та анулювати, благополучно повернувши витрачені гроші. У цьому питанні виробник iPhone веде чесну політику та за запитом повертає кошти. У програші лише виробники, які недоотримають прибуток.

Процес повернення грошей, перегукується із поверненнями в інших системах:

 1. На комп'ютері треба зайти в iTunes та перейти до списку продуктів, які були куплені;
 2. Далі у списку шукається гра, за яку планується повернути гроші та натискається кнопка «ще»;
 3. Потім треба натиснути на пункт “повідомити про проблему”;
 4. Вказується причина повернення, що прописується англійською;
 5. І потім натискається кнопка “надіслати”.

Після цього залишається тільки чекати відповіді, і надходження повернення на рахунок.

Причина має бути обґрунтованою та вагомою, щоб підписку скасували.

У результаті можна зробити висновки, що виробник Apple передбачив питання з поверненням і у випадку, якщо покупка відповідає певним критеріям, гроші повертаються власнику. Для цього немає необхідності здійснювати якісь складні маніпуляції, писати чи дзвонити виробнику та вимагати повернути витрачені гроші. Досить просто зайти в систему покупок і в два кліки скасувати непотрібну позицію, обробка займе трохи часу, але в результаті покупець отримає потрібну суму.

У момент, коли підписка скасовується, всі привілеї, які були доступні в додатку, автоматично обнулюються і їхнє використання стає неможливим. Деякі розробники залишають у цьому випадку власнику демо-доступ, а в деяких випадках відбувається блокування клієнта без можливості використання в майбутньому.

При покупці треба грамотно підходити до цього питання і не намагатися здійснювати імпульсивні і необдумані дії, щоб потім не потрапити в складну ситуацію.

nBook
Додати коментар