Як продовжити життя батареї Apple Watch?

Як продовжити життя батареї Apple Watch?

Після появи 7 операційної системи розумний годинник Apple Watch отримав функцію « Стан акумулятора », яка вже була на інших продуктах компанії з iOS 11.3.

Як працює оптимізована зарядка в Apple Watch

Як продовжити життя батареї Apple Watch?

Новий розділ «Стан акумулятора» аналізує та надає користувачеві дані про батареї його смарт-годин Apple. Також є оптимізація заряду акумулятора в Епл Вотч, яка може продовжити службу АКБ пристрою.

При використанні цієї функції розумний годинник Apple Watch проводить аналіз роботи пристрою і починає розпоряджатися роботою повної зарядки з пріоритетом на продовження його працездатності.

Якщо ви заряджаєте смарт-годинник Apple в нічний час, пристрій сам обмежить потік енергії на рівні 80 відсотків і, перед вашим пробудженням приблизно за годину, спираючись на ваш стандартний час підйому, продовжить зарядку годин і доповнить 20 відсотків, що залишилися.

За допомогою функції оптимізації смарт-годинник підтримує відповідний об'єм для тривалого терміну служби батареї, приводячи до мінімуму час, при якому пристрій підключено до блоку живлення, але має сто відсотків заряду батареї. Подібний процес, коли годинник просто підключений до зарядки, дуже сильно зменшує термін служби та погіршує загальний стан батареї.

Функція включається лише в моменти вашого перебування в місцях, де ви найчастіше перебуваєте. Це може бути будинок, робота та інші локації. Якщо ви частіше змінюєте розташування, функція не вмикається. Наприклад, перебуваючи у подорожі чи якійсь поїздці.

Щоб налаштувати коректну роботу оптимізації в різних ситуаціях, потрібно в налаштуваннях вашого смарт-годинника зробити наступне. У « Конфіденційності » перейти до розділу « Геолокація ». Потім є різні шляхи:

  1. Зайти в частину системних служб і налаштувати систему.
  2. У тих самих системних службах можна відкрити розділ « Важливі геопозиції » та змінювати характеристики вже там.
  3. Найпростіший спосіб – це перейти до розділу « Геолокації ».

Налаштовані дані, що використовуються в момент роботи цієї функції, залишаються лише на смарт-годиннику і не відправляються до компанії-розробника.

Підключення та вимкнення «Оптимізованої зарядки акумулятора» в Apple Watch

Функція автоматично включається при роботі розумного годинника версії ПЗ 7 і вище. За необхідності дострокового заряджання Apple Watch можна вимкнути оптимізацію. Відбувається це за кілька простих кроків:

  1. Потрібно натиснути колесо збоку, відкрити всі програми.
  2. Вибрати ” Параметри “.
  3. Зайти в ” Акумулятор “, перемістившись вниз.
  4. Під час прокручування потрібно знайти розділ « Стан » та відкрити його.
  5. Змінити положення перемикача оптимізації на вимкнений стан.
  6. Далі можна визначити тривалість відключення: або до наступної зміни самостійно або до завтрашнього дня.

Якщо ви хочете знову ввімкнути функцію, то достатньо буде пройти всі кроки, вказані раніше, та поміняти перемикач у відповідне положення.

Перевірка стану батареї в Apple Watch

Як продовжити життя батареї Apple Watch?

Крім пункту оптимізації, у годиннику Apple Watch розділ «Стан акумулятора» містить важливі дані про загальний стан акумуляторної батареї. Ця інформація допоможе визначити, чи потрібна заміна акумулятора, і в якому він стан (відсоток зносу), щоб розуміти загальні прогнози подальшої працездатності пристрою.

Показник максимальної ємності – це відношення активного заряду батареї, який можна використовувати, до значення акумулятора нового смарт-годинника. Чим нижче максимальна ємність, тим менший активний час користування пристроєм та збільшення частоти заряджання.

Можна сказати, що цей показник характеризує роботу акумулятора годинника і дає дані про можливу тривалість роботи від однієї повної зарядки батареї. Ці дані також можуть характеризувати загальний стан пристрою та дають необхідну інформацію про необхідність подальшого ремонту.

nBook
Додати коментар