Як перенести повідомлення та інші дані з iPhone на інший iPhone

Як перенести повідомлення та інші дані з iPhone на інший iPhone

Купуючи новий iPhone, виникає питання, як перенести дані, повідомлення та іншу інформацію з iPhone на інший iPhone, зі старого на новий чи навпаки. Спочатку при включенні телефону необхідно зробити базові налаштування, щоб почати повноцінно працювати. При включенні пристрою система сама підкаже, які дії треба зробити крок за кроком.

Для перенесення контактів потрібно створити резервну копію контактів та повідомлень на старому iPhone, щоб у подальшому перенести інформацію на новий. Для зручності користування зробити цю дію можна трьома різними способами, і можна вибрати найбільш зручний.

Способи перенесення даних з одного iPhone на інший

Як перенести повідомлення та інші дані з iPhone на інший iPhone

Усього надам три варіанти, за допомогою яких можна буде легко і просто перенести дані, будь то повідомлення, контакти, фотографії або будь-яка інша інформація з одного iPhone на інший. Всі способи перевірені і працюють, тому рекомендую ознайомитися з кожним окремо і вибрати найпростіший.

Варіант 1. Хмарне зберігання iCloud

Як перенести повідомлення та інші дані з iPhone на інший iPhone

Найшвидший і найпростіший спосіб перенести інформацію на новий iPhone. Для цього необхідно включити синхронізацію з iСloud, після чого вся інформація буде розміщена в хмарі. Пристрої, які матимуть доступ до цієї інформації, зможуть безперешкодно завантажити.

Покрокове керівництво, як перенести дані з iPhone на iPhone:

  1. На старому iPhone треба зайти в Налаштування , перейти у профіль . Далі перейти в розділ iCloud і перемістити бігунок « Повідомлення » вправо, щоб він спалахнув зеленим кольором.
  2. Далі на новому смартфоні необхідно проробити ті самі дії, і інформація автоматично завантажиться.

Варіант 2. Резервне копіювання

Як перенести повідомлення та інші дані з iPhone на інший iPhone

Якщо з якихось причин не хочеться використовувати синхронізацію, або буває, коли хмарне зберігання перевантажене і немає вільного місця, а докуповувати Гб не хочеться, можна скористатися резервним копіюванням. І потім відновити контакти на новому пристрої.

Як це зробити:

  1. На старому iPhone треба зайти в Налаштування , перейти в особистий профіль , відкрити iCloud , увімкнути резервне копіювання та натиснути « Створити резервну копію ».
  2. На новому мобільному пристрої робиться перехід до Установки , відкривається розділ основне – Скинути . Далі натискається на ” Стерти контент та налаштування “. Система вимагає ввести код-пароль і підтвердити дію « Стерти ». Потім вводиться пароль від Apple ID і починається процес видалення інформації.

Слід звернути увагу, що запускаючи такий процес на телефоні, всі дані та налаштування будуть видалені.

  1. Потрібне повторне налаштування мобільного пристрою. Для цього необхідно зайти в « Програми та дані » та натиснути на « Відновити з копії iCloud ». Система для запуску вимагає пароль Apple ID .
  2. Після всіх дій вибирається резервна копія, яка потребує відновлення. Для її пошуку потрібне підключення до wi-fi, після чого перейти в хмарне зберігання iCloud і вибрати необхідний варіант для відновлення.

Варіант 3. Використання комп'ютера або ноутбука Windows

Як перенести повідомлення та інші дані з iPhone на інший iPhone

Щоб перенести дані з айфону на айфон, потрібно встановити останню версію iTunes (для ПК на Windows) або MacOS Catalina.

Які дії необхідно зробити:

  1. Підключити старий мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою кабелю.
  2. Відкрити програму iTunes на Windows або як варіант Finder , знайти свій пристрій. У вкладці Огляд , натиснути кнопку Створити копію зараз .
  3. Далі на новому телефоні вибираємо дію « Відновити із резервної копії ».
  4. Підключаємо смартфон до ПК та натискаємо на резервну копію в iTunes.

Для перенесення даних зі старого iPhone на новий використовується 3 способи, кожна людина вибирає для себе найбільш зручний і оптимальний, який підходить саме йому. У будь-якому разі, друзі, якщо у вас є питання або зіткнулися з труднощами — напишіть про це у коментарі, розберемося та вирішимо проблему разом.

nBook
Додати коментар