Як активувати Windows 10, 8, 7 та MS Office без ключа продукту

Як активувати Windows 10, 8, 7 та MS Office без ключа продукту

Тут ми збираємось поділитися чудовим способом, щоб безкоштовно активувати популярні версії Windows та MS Office без ключа продукту. Ми будемо використовувати ідеальний інструмент, який допоможе активувати версії Windows 10, 8, 7 і MS Office.

Як ми всі знаємо, ліцензія Windows та MS Office коштують дорого. Отже, багато користувачів не можуть дозволити ліцензійні версії продуктів Microsoft. Але тепер нам не потрібно турбуватися про це, тому що ви можете активувати Windows і MS Office без ліцензійного ключа продукту. Для цього ми будемо використовувати простий та швидкий активатор KMS Pico.

KMSpico – ідеальний інструмент для активації Windows 10, Windows 8.1, 8, Windows 7 та MS Office. Активатор не вимагає втручання користувача, весь процес активації відбувається у фоновому режимі, достатньо запустити KMSpico і за кілька секунд перевірити статус активації Windows або Office.

Дії активації Windows 10, 8, 7 і MS Office без ключа продукту

KMSpico активує :

  1. Windows Vista всі версії.
  2. Windows 7 всі версії.
  3. Windows 8/8.1/10 всі версії.
  4. Windows Server 2016 всі версії.
  5. Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2.
  6. Microsoft Office 2010/2013/2016/365.

Як використовувати KMSpico:

Крок 1. Перш за все вам необхідно завантажити програму KMSPico на свій комп'ютер. Варто відзначити, що вам потрібно відключити брандмауер та антивірус. Не хвилюйтеся, це не троян чи будь-який вірус. Антивірус блокує KMSPico, тому що знає, що програма безкоштовно активує Windows та Microsoft Office.

Крок 2. Після завершення завантаження потрібно перейти до програми KMSPico і встановити її на комп'ютер.

Як активувати Windows 10, 8, 7 та MS Office без ключа продукту

Крок 3. Після інсталяції програми запустіть її від імені адміністратора. Тепер ви побачите невелике вікно та червону кнопку, як показано на зображенні.

Як активувати Windows 10, 8, 7 та MS Office без ключа продукту

Крок 4 Тепер вам просто потрібно натиснути на червону кнопку і дочекатися активації, яка займає всього кілька секунд. Коли активація завершиться, ви почуєте голос, який каже, що активація завершена!

От і все готово! Тепер потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб застосувати дані зміни. Після увімкнення комп'ютера, Windows та MS Office будуть активовані.

nBook
Додати коментар