Що означає кільця активності в Apple Watch?

Що означає кільця активності в Apple Watch?

Ділюсь корисною інформацією про те, що означають кільця активності в Apple Watch, як можна змінити їх або виконати налаштування, а найголовніше, чи можна закрити кільця активності повністю і що після цього буде. Не забувайте написати коментарі після статті!

Що означає кільця активності в Apple Watch?

Що означає кільця активності в Apple Watch?

Зараз виробники всієї техніки прагнуть того, щоб їхня продукція була розумною. Різні функції-помічники є як у нашому смартфоні, так і в годиннику на зап'ясті.

Сучасний годинник давно вийшли за рамки показу часу та повідомлення, зараз у їхньому арсеналі з'явилося стеження за активністю користувача та моніторинг загального стану здоров'я. Але багато людей досі побоюються нових технологій, оскільки процес здається досить складним. Тому смарт-годинник Apple Watch перевів звичайний перегляд цих показників у цікавий процес з яскравими елементами, які захоплюють кожного – називаються вони «кільця активності».

Типи кілець активності в Apple Watch

Що означає кільця активності в Apple Watch?

У програмі Активність доступні три кільця показників Apple Watch. Основна ідея полягає у підйомі загальної рухливості користувача, стимулюючи кольорові елементи зробити повний обіг. Є можливість встановлення цього цікавого зображення з вашими даними на головний екран або як розширення самої програми. Подібний прийом допоможе вам підтримувати вашу активність на максимальному рівні.

Як зробити повний оберт на рожевому кільці активності в Apple Watch?

Що означає кільця активності в Apple Watch?

Це кільце активності на годиннику Apple Watch називається « Рухомість ». Зараховує подібне кільце лише спалювання активних калорій, тобто тих, що були витрачені під час будь-яких дій.

Це можуть бути танці, ігри, прибирання вдома, активний час, проведений з дітьми чи тваринами. Способів для подібних спалень дуже багато, тому можете підібрати щось, що підходить саме вам, кожна витрачена калорія буде врахована вашим розумним помічником.

Підтримка певної активності протягом дня допоможе залишатися вам та вашому тілу у хорошій фізичній формі.

Ваші смарт-годинники Apple Watch подбають про вас і пропонуватимуть нові і нові цілі для підкорення, розраховані з вашої активності раніше. Подібний процес зароджує мотивацію, і велике бажання заповнити всю фігуру (кільце).

Можна також змінити ціль самостійно, якщо ви ще не готові перейти на новий рівень. Вам у цьому допоможе програма « Активність » на самих смарт-годинниках. Достатньо лише за допомогою бокового коліщатка дійти до іконки « Змінити активність ». Можна або збільшити, або зменшити, а потім оновити налаштування та зберегти задані характеристики.

Як заповнити салатове кільце активності в Apple Watch?

Що означає кільця активності в Apple Watch?

Салатове кільце активності на годиннику Apple Watch називається ” Вправи ” і характеризує воно енергійність людини за день. Повністю коло закриється лише після значної фізичної активності, розрахованої щонайменше півгодини будь-яких дій.

Також у ньому враховуються вправи із додатка « Тренування ». Кільце активності ” Вправи ” – це помічник, який буде поруч протягом усього тренування. Запускаєте потрібний режим, в якому ви зараз займатиметеся.

Доступні інтервальне навантаження, біг та багато інших. Залежно від вибраного режиму, на дисплеї можна буде показати різноманітні показники: серцевий ритм, активні калорії, тривалість та інші. Налаштування подібних даних на головному екрані відбувається у програмі годинника на вашому смартфоні.

Салатове (зелене) кільце активності в Apple Watch можна заповнити за один тренувальний підхід або розділити на кілька частин, які ви будете заповнювати протягом дня.

Необхідно давати тілу достатню фізичну активність, тому що це допоможе підтримати його в хорошій формі та зменшити ймовірність розвитку серцевих захворювань, діабету та проблем, що випливають із зайвої ваги. Незабаром стане помітно, як покращився ваш загальний фізичний та психологічний стан.

Як закрити бірюзове кільце активності в Apple Watch?

Що означає кільця активності в Apple Watch?

Назва кільця активності бірюзового кольору в годиннику Apple Watch – ” З розминкою “. Сидячий спосіб життя – це проблема, яка в майбутньому може дати великі ускладнення на весь організм. Як заповнити це кільце активності Apple Watch?

Щоб уникнути цього, необхідно вставати і робити будь-які дії протягом однієї хвилини, якщо ви нерухомо сиділи цілу годину. Як тільки ви зменшите час, проведений сидячи, помітите зміни у тілі.

З'явиться бадьорість, знизиться ймовірність розвитку захворювань серця та діабету другого типу, який часто розвивається як наслідок сидячого способу життя. Легка активність протягом дня допоможе м'язам витратити отриману глюкозу та привести всі показники до норми

Нововведення, яке поширилося по всьому світу, це особливий стіл, який має на увазі роботу стоячи. Основна ідея полягає у збільшенні загальної активності та часу, проведеного стоячи, а не сидячи.

Розумний годинник Apple Watch обробляють отриману інформацію і радять користувачеві стежити за тим, скільки часу він проводить у різних положеннях. Для закриття кільця активності потрібно буде провести протягом дня 12 однохвилинних розминок.

Легкий вібровідповідь послужить підказкою від смарт-годин Apple про занадто довге перебування в одному положенні. Щоб отримувати такі підказки, потрібно активувати нагадування у додатку годинника на вашому смартфоні.

Навіть найменші повсякденні відносини є активністю. Це можуть бути легкі розтяжки, похід сходами та багато іншого.

Інші можливості кілець активності Apple

Головна мета цих кілець активності не в тому, щоб просто показати та повідомити про фізичну активність користувача, а ще й зафіксувати досягнення, розвиваючи мотивацію до здорового способу життя.

Смарт-годинник також аналізує ваші дані і дає відповідні тільки вам рекомендації. Сповіщення та підказки допомагають розумному годиннику виконувати роль тренера та особистого помічника.

Вони стежать за прогресом протягом усього дня і дають поради, як краще закрити кожен елемент.

Розробники створили особливі нагороди всередині годинника, щоб підтримувати та розвивати мотивацію користувачів. Як тільки поб'єте власний рекорд або подолаєте поставлену мету, особистий помічник на зап'ясті видасть вам значок.

Відображатиметься колекція у програмі « Фітнес на смартфоні ». Також існують обмежені за часом заходи, за участь яких ви можете отримувати особливі значки. Наприклад, Місяць серця та інші.

Також є можливість показати свої результати людям, відкривши доступ до даних певного кола осіб. Доступний і зворотний процес, коли ви можете дізнатися про активність ваших знайомих і змагатися з ними.

Підтримка дуже важлива мотивації. Ще одна особлива функція – це змагання віч-на-віч. Протягом тижня обидва користувачі збиратиму окуляри за допомогою своєї активності, закриваючи всі кільця активності.

Особистий тренер як годинник дасть корисні рекомендації щодо виконання завдань та досягнення мети. Процес дуже цікавий і розпалює дух суперництва.

Компанія Apple дуже уважно ставиться до кожного користувача. Розробники подбали про людей на інвалідних візках, переробивши « З розминкою » на « В русі ».

Смарт-годинникам є можливість аналізу рухів руками, які рухають коляску. Вони можуть розрізняти різні типи рухів. Отримані дані заповнюють два зовнішні кільця, а програма « Тренування » має спеціальні програми для занять на колясці.

Підсумки

Друзі, сподіваюся, тепер ви зрозуміли, що означають кільця активності в Apple Watch, а також розібралися з кольорами цих кіл, змінами в налаштуваннях і загальному принципі роботи. Буду вдячний за коментарі та готовий відповісти на будь-які ваші запитання! Усім успіхів!

nBook
Додати коментар