Розширена гарантія AppleCare+

Розширена гарантія AppleCare+

Купуючи iPhone, виробник пропонує розширену гарантію AppleCare+ на всю свою техніку. Цю послугу можна обрати на офіційному сайті постачальника або купуючи продукцію у дилерів. Але в чому її перевага, і які вигоди від цього покупця, варто детальніше розібратися, щоб не переплатити за зайві послуги.

Розширена гарантія AppleCare+

Відмінність офіційної гарантії та AppleCare+

Купуючи продукцію Apple, виробник дає гарантію на техніку 12 місяців для жителів Росії та країн СНД. До неї входить заміна пристрою при виявленні виробничого шлюбу плюс 3 місяці безкоштовної технічної підтримки від фахівців компанії. У гарантію не включаються механічні пошкодження та природне зношування запчастин. Це те, що пропонує виробник офіційно.

AppleCare+ незважаючи на високу вартість пропонує покупцям кілька варіантів:

 1. Збільшення офіційної гарантії до двох років. Допомога співробітників кол-центру та технічного відділу;
 2. У вартість AppleCare+ входять ремонтні роботи при механічному впливі (падіння, вийшов з ладу акумулятор, розбився екран). Кожен ремонт власнику пристрою обійдеться від 2000 тис. руб., Так як у ремонті можуть бути використані як оригінальні запчастини, так і б/в. Якщо ремонт проводиться не з гарантійного випадку (подряпини, сколи, потертості), власнику доведеться заплатити від 6000 руб. і вище;
 3. При виході батареї iPhone з ладу в період дії гарантії заміна проводиться безкоштовно. У деяких випадках виробник може замінити повністю весь пристрій;
 4. Купуючи розширений пакет AppleCare+, користувач може розраховувати на підтримку фахівців 24/7. Залишати звернення можна як на офіційному сайті, так і в мобільному чаті. Також власнику допоможуть встановити та налаштувати коректну роботу обладнання, у разі виникнення несправностей, розкажуть, як оперативно їх усунути. Єдине в чому не зможуть допомогти, це відновлення даних, тут необхідно буде самостійно вирішувати питання.

Слід звернути особливу увагу, що гарантія поширюється лише у межах країни, де було придбано техніку. Таким чином, не можна купити iPhone, наприклад за кордоном, а в Росії придбати послугу гарантійного обслуговування, виробник 100% відмовить.

Умови страхування відрізняються в різних країнах, тому варто уважніше ознайомитися з інформацією матеріалу або уточнити все у служби технічної підтримки.

Що не входить до гарантії AppleCare+

Розширена гарантія AppleCare+

Купуючи розширений пакет послуг, покупцю варто ознайомитися з випадками, коли гарантія на товар не діє:

 1. Зовнішні пошкодження пристрою, що виникли під час неправильної експлуатації телефону або планшета;
 2. Проведення профілактичних заходів;
 3. Заміна при втраті чи крадіжці;
 4. Спеціальне завдання пошкоджень по корпусу, що призвело до виходу техніки з ладу;
 5. Допомога у використанні пристрою, який надали на час основного ремонту;
 6. У разі самостійного відкриття телефону гарантія автоматично анулюється;
 7. Механічне пошкодження телефону відбулося до моменту покупки гарантії, ремонт покупець у цьому випадку провадитиме за свій рахунок;
 8. Виявлення під час ремонту некоректного серійного номера;
 9. Пошкодження, що сталися внаслідок природних катаклізмів.

У період гарантійного обслуговування, під час ремонту браковані вироби або зламані запчастини не повертаються власнику.

Самостійне придбання AppleCare+

Розширена гарантія AppleCare+

Для покупки розширеної гарантії покупець має 60 днів з моменту придбання пристрою. Датою початку дії гарантії буде вважатися дата покупки, яка вказана в чеку, продовжити додатково на 2 місяці її не вдасться.

Придбати гарантію можна і через 60 днів, для цього необхідно звернутися до офіційного сервісного центру Apple, де технічний спеціаліст огляне техніку і винесе вердикт, можливе отримання гарантії чи ні.

Придбати послугу можна на офіційному сайті компанії. Для цього необхідно перейти на сторінку ” Перевірка права на обслуговування та підтримку “, вказати серійний номер телефону, і система автоматично видасть відповідь, чи можлива покупка.

Обдурити компанію Apple у покупця не вдасться. Перед покупкою послуги виробник вимагатиме пройти тест на пристрої, тим самим буде виключено факт, що покупець намагається придбати послугу на техніку, що вже вийшла з ладу. Після придбання пакета AppleCare+, користувач може протягом 30 днів відмовитись від послуги та повернути гроші.

Розширена гарантія AppleCare+

Вартість пакету послуг на розширену гарантію

Вартість послуг залежить від року виробництва та випуску пристрою, придбати гарантію можна за наявності iPhone 7 (iPhone SE) та новіше.

 1. iPhone 12 Pro та ProMax – вартість складе – 21000 руб;
 2. iPhone 12 та 12 Mini – 15000 руб;
 3. iPhone SE 2020 – 8000 руб;
 4. iPhone 11і Xr – 15 000 руб;
 5. Apple Watch – 5000 руб;
 6. iPad – від 6000 руб.

Прошу звернути увагу, що у зв'язку із зміною курсу валют вартість може бути іншою.

Пакет послуг можна оформити відразу при покупці iPhone або перейшовши на офіційний сайт виробника. Для цього треба буде пройти перевірку, для підтвердження цілісності та працездатності пристрою.

Гарантія AppleCare+ на планшети Apple iPad

Розширена гарантія AppleCare+

Купуючи розширену послугу на iPad, крім збільшеного терміну технічної підтримки та проведення ремонтних робіт, покупцю надаються такі додаткові функції:

 1. Будь-яка допомога при використанні програм, які спочатку встановлені на планшеті;
 2. Допомога у підключенні бездротових мереж;
 3. Навчання в роботі при використанні стандартних програм, встановлених за замовчуванням на планшеті;
 4. Переустановка акумуляторної батареї при виході її з ладу;
 5. Усунення несправностей, заміна клавіатури або Apple Pencil;
 6. Заміна кабелю та блоку живлення у разі виходу їх з ладу;
 7. Ремонт планшета за зниженою ціною. Кожен ремонт обійдеться покупцеві в районі 4000 руб., При ремонті клавіатури або стілус – 2000 руб.

Для оформлення гарантії необхідно зателефонувати за офіційним номером Apple протягом 2 місяців після придбання планшета. Для цього потрібно заздалегідь пройти перевірку системи безпеки на купленому гаджеті та надіслати копію чека на придбаний товар.

Програма діє лише на iPad, які підтримують останню версію оновлення iPadOS. Перевірити інформацію можна на сайті постачальника або уточнити у продавця.

Розширена гарантія AppleCare+ для годинника iWatch

Розширена гарантія AppleCare+

AppleCare+ для Apple Watch

Розширений пакет дозволяє отримати гарантію на 24 місяці і надає цілодобову підтримку фахівців на весь термін дії. Пакет AppleCare + включає ремонт годин, але не безкоштовно, покупцеві доведеться заплатити – 5000 руб.

Також до послуги належать такі доповнення:

 1. Надання заміни під час ремонту основних Apple Watch;
 2. Заміна акумулятора, якщо стан заряду показує менше 80%;
 3. Заміна кабелю та блоку живлення у разі виходу з ладу;
 4. Навчання у використанні програми watchOS, допомога у підключенні годинника до телефону, та встановлення відповідних програм для коректної роботи пристрою.

Для придбання страховки необхідно зателефонувати за номером гарячої лінії +7-800-555-67-34 протягом двох місяців після придбання техніки. Для підтвердження пакету послуг треба завантажити діагностику годинника та відправити скан чека про покупку.

Поліс діє на всі моделі Apple Watch.

Розширена гарантія на iMac, MacBook, Apple та Apple TV

Розширена гарантія AppleCare+

Для великої техніки компанія Apple надає гарантію на 36 місяців та можливість проводити ремонтні роботи 2 рази на рік. Вартість такої послуги обійдеться покупцеві 7000 руб. у разі пошкодження екрана, та від 20 000 руб. у разі виявлення інших механічних пошкоджень.

Крім стандартних умов, при підключенні страхування компанія додатково надає:

 1. Виїзд майстра додому або можна оформити заявку на кур'єра, який забере технічно несправний пристрій. Ця послуга надається лише у великих містах;
 2. У разі виходу батареї з ладу, виробник безперешкодно її змінює, також відноситься і до комплектів постачання, модулів оперативної пам'яті, дисководів;
 3. Страхування поширюється весь монітор повністю з урахуванням всіх комплектуючих;
 4. Підтримка фахівців при першому запуску macOS, допомога у налаштуванні програм та використанні стандартних програм;
 5. При використанні Apple TV, у разі потреби проводиться заміна пульта, та допомога у підключенні Wi-Fi. Технічний фахівець підкаже, як зробити оренду та покупку в iTunes, та налаштувати плейлисти.

Якщо клієнт самостійно намагається полагодити техніку і проводить будь-які маніпуляції, розкриваючи корпус, пристрій автоматично злітає з гарантії і припиняє діяти страховка.

Придбати пакет можна протягом 2 місяців після покупки товару. Для цього необхідно зателефонувати за номером +7-800-555-6734 або оформити заявку на сайті.

Гарантія AppleCare+ на навушники

Розширена гарантія AppleCare+

Страхування продовжується на 24 місяці і діє на всі аксесуари, вироблені компанією. У разі поломки аксесуара клієнту необхідно буде сплатити за ремонт – 2000 руб.

До основних можливостей виробник надає такі гарантії:

 1. Швидка заміна зламаних навушників на тимчасові під час ремонту;
 2. При показнику акумулятора менше 80% або виході з ладу, проводиться ремонт;
 3. Заміна бракованого або непрацюючого зарядного пристрою, що постачається з навушниками;
 4. Технічна підтримка фахівців щодо можливості використання Siri, допомога в налаштуванні з'єднання з телефоном, вирішення проблем із bluetooth-підключенням.

Як і у випадку з іншою технікою Apple, після покупки покупець має 60 днів на те, щоб оформити послугу. Для цього необхідно зателефонувати за номером, вказаним на офіційному сайті та надати копію чека.

Уточнення термінів дії полісу AppleCare+

Для того щоб дізнатися протягом якого періоду діє гарантія, необхідно перейти на сторінку «Перевірка права на обслуговування та підтримку» та вказати серійний номер техніки, після чого клієнт отримає повну інформацію про те, який час діятиме послуга.

Тут же відображатиметься інформація про можливість продовження послуги на 12 місяців.

Заміна на період ремонту

У разі ремонту пристрою сервісний центр надає тимчасову техніку. Зазвичай на вибір клієнту надають кілька моделей, але можуть опинитися в наявності і менш потужні телефони або планшети, доведеться вибирати з того, що є.

У разі продажу чи переходить гарантія до нового власника

Додаткову послугу AppleCare+ можна передавати іншій людині, при цьому одержувачу необхідно передати разом із пристроєм повний набір – телефон, коробку, всі аксесуари, які йшли в комплекті та обов'язково чек. Багато користувачів під час продажу враховують гарантію і просто додають до вартості телефону суму пакета послуг.

Чи передбачає AppleCare+ покриття крадіжки або втрати телефону

Компанія не покриває такого роду ситуації. Але у деяких представників Apple можна придбати окремий пакет страхування, який відшкодує витрачену суму, якщо станеться крадіжка або втрата гаджета.

Розширена гарантія, гарне рішення у разі придбання дорогої техніки, яка потребує більш пильної уваги та у разі ремонту, коштуватиме дорого для його власника. Пакет AppleCare+ дозволить уникнути таких неприємних ситуацій.

Купуючи техніку Apple, кожен покупець повинен самостійно визначити, наскільки необхідна йому розширена гарантія.

nBook
Додати коментар