Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

Зручно, коли можна прорахувати термін роботи iPhone, що залишився, коли рівень заряду акумулятора відображений у відсотках. Три придатні гайди з швидкої перевірки процентної ємності батареї до вашої уваги.

Як подивитися рівень заряду на Айфоні та зробити його у відсотках? Розбір простих інструкцій для всіх сучасних моделей Apple, починаючи від iPhone X до iPhone 13.

Відсоток акумулятора на iPhone дозволяє точно спрогнозувати залишок ємності в рамках певного рівня продуктивності смартфона і зрозуміти, на який час вистачить батареї.

Друзі, в цьому матеріалі, йтиметься, як ви вже встигли зрозуміти, про відсоток заряду батареї айфон, який показник хороший, а при якому варто бігти в сервісний центр. Взагалі в двох словах розповім, що таке знос АКБ і на що він впливає. Поїхали.

Відсоток акумулятора на iPhone

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

Нам завжди простіше сприймати точну інформацію, адже іконка батареї мало інформативна і не дозволяє спрогнозувати час автономної роботи смартфона, що залишився.

Так доречі. Раніше писав матеріал на тему «не заряджається Айфон», рекомендую подивитися тим, у кого проблеми з АКБ або включенням телефону.

Основні показники АКБ та рекомендації:

70-71 відсотків – це погано, при такому стані АКБ iPhone розряджатиметься на очах. Рекомендується заміна батареї.

75-76-77 відсотків – результат нижчий за середній, до критичного стану, який вважається поганим залишається 2-4 місяці роботи.

80-81 відсоток – середній стан акумуляторної батареї, при такому рівні заряду доводиться відключати все зайве та знижувати яскравість екрана, щоб залишатися на зв'язку. Можна замінити АКБ.

86-87-88 відсотків – другий етап зносу батареї, цей показник свідчить про те, що АКБ втрачає свою ємність, найімовірніше через велику кількість циклів перезарядки.

97 відсотків – почніть користуватися своїм iPhone правильно, у цьому стані АКБ тільки починає втрачати свою ємність і цей процес можна уповільнити, правильним поводженням із зарядкою.

Хімічне старіння акумулятора

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

Друзі, ось цікаву тему зараз розповім вам. Завжди приємно користуватися новим iPhone, Macbook та іншою електронікою компанії Apple, проте, згодом, задоволення трохи знижує свій градус з певної причини – (назву її правильно), хімічне старіння акумулятора.

Адже все працює як швейцарський годинник, але нормальний стан акумулятора на айфоні стає все далі і далі з втратою відсотків ємності.

Що таке старіння акумулятора? – Це зниження ємності батареї від початкової величини. Внаслідок цього процесу не просто втрачається ємність АКБ, а й знижується потокова продуктивність смартфона. Можуть з'являтися баггі, зависання та інше.

Щоб не допустити критичного зношування батареї на iPhone, рекомендую своєчасно стежити за відсотковим станом акумулятора і при середньому рівні від 80% зробити заміну на оригінальну деталь (бажано змінювати в офіційному сервісному центрі).

Як дізнатися рівень заряду акумулятора на iPhone?

Друзі, підготував для вас три докладні і прості інструкції, які допоможуть дізнатися, як подивитися рівень заряду на айфоні. Способи наступні: через головний екран, за допомогою пункту керування та через голосовий помічник Siri.

Дізнаємось рівень заряду АКБ на iPhone XR, iPhone XS, iPhone 11/Pro, iPhone 12/Pro, iPhone 13/Pro через головний екран

Перший спосіб, не найпростіший, але корисний для тих, хто не знав про ці особливості операційної системи. Для цього нам потрібне:

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

 • Затисніть пальцем область у будь-якому місці екрана, де немає іконок програм.
 • Ліворуч з'явиться іконка плюсика, натискаємо на неї.

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

 • Відкривається вікно пошуку віджетів, де потрібно знайти « Елементи живлення » та натиснути на нього.

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

 • Потім активуємо додавання кнопкою « Додати віджет ».

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

 • Віджет із відсотковим рівнем заряду айфона можна переміщувати по екрану у будь-яке зручне місце. Після цього просто натисніть Готово (правий верхній кут).

Як подивитися рівень заряду батареї на iPhone XR/X/XS, iPhone 11/Pro, iPhone 12/Pro, iPhone 13/Pro через «Пункт управління»

Отже, щоб виконати перевірку відсотків АКБ на iPhone у такий спосіб, нам потрібно:

 • Натиснути пальцем у верхній правий кут, де знаходиться іконка батареї.

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

 • Протягнути вниз. Тобто рух скидання зверху вниз.
 • Відкривається меню з функціональними можливостями панелі керування.

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

 • Там, де знаходиться значок батареї iPhone тепер видно відсоток рівня заряду.
 • Інструкцію виконано.

Легкий спосіб дізнатися рівень заряду Айфон через голосовий помічник Siri

Рівень заряду акумулятора у відсотках на iPhone

О, це найсучасніший спосіб, тут вже штучний інтелект допомагає вам дізнатися, скільки відсотків батареї айфона в даний час. Для цього просто викликаємо голосового помічника Siri і запитуємо: заряд айфона. Приємний голос скаже вам всю інформацію, описану в інструкціях вище.

Скільки відсотків акумулятора на iPhone?

За замовчуванням, при покупці нового пристрою перевірка покаже повну зарядку пристрою і ємність акумулятора в 100 відсотків.

Який відсоток акумулятора на айфоні у межах норми? – За статистикою у більшості смартфонів компанії Apple, АКБ витримує 450-500 циклів зарядки, після чого рівень ємності акумулятора у відсотковому співвідношенні знижується до 80%.

80% заряду акумулятора на iPhone говорить нам про необхідність її заміни. Звертаю вашу увагу на те, що АКБ має бути оригінальним, а не якимось китайським аналогом, який, за запевненням майстрів, працюватиме не гірше за оригінал. Китайці навіть оригінальний зарядний кабель не навчилися підробляти ще, а тут йдеться про акумулятор.

Як подивитися відсоток акумулятора на iPhone?

Перевірка рівня заряду акумулятора iPhone в універсальному режимі при використанні iOS 14 і вище доступна кожному, при цьому не потрібно додатково лізти в налаштування і активувати щось.

Відсоток стану акумулятора на iPhone можна переглянути так:

 • У будь-якому стані (заблокований або увімкнений телефон), робимо свайп з правого верхнього кута вниз.
 • Відкривається панель швидкого доступу до функцій, де знову ж таки у правому верхньому куті буде відображено рівень заряду айфона у відсотках.
 • Інструкцію виконано.

При якому відсотку міняти акумулятор на iPhone?

Так, цей момент безперечно настає, але ми будемо готові заздалегідь. Давайте розповім, коли слід змінювати акумулятор.

Розберемося, за якого рівня заряду у відсотках змінювати батарею на айфоні:

Нижче 80 – замовляємо АКБ та оформляємо заміну.

80-90 відсотків – міняємо батарею.

90+ відсотків – користуємося, айфон поки що тримає продуктивність.

Так скажу, навіть буде простіше і зрозуміліше, якщо ви помічаєте будь-які збої в роботі iPhone, зависання яких раніше не було – акумулятор пора міняти, він безпосередньо впливає на продуктивність всіх компонентів системи.

Чи можна підняти відсоток акумулятора на айфоні?

Продовжити або збільшити автономний час роботи iPhone можна шляхом виконання наступної інструкції продовження «життя» вашого улюбленця:

 • Звикайте увімкнути режим економії енергії, через «Налаштування», > «Акумулятор» – « Режим енергозбереження ». Увімкніть.
 • Балансуйте яскравість екрана, вимкніть автоматичний режим і намагайтеся не вмикати його на максимум.
 • Вимкніть фонове оновлення програм, яке навантажує систему.
 • Заберіть усі програми з фонової роботи, всі вони споживають ресурс не тільки АКБ, а й оперативної пам'яті та процесора.
 • Уникайте коротких циклів перезаряджання і слідкуйте, щоб заряджання айфона починалося до попередження про критичний стан батареї.
 • Базова порада, не перегрівати та не переохолоджувати смартфон.
 • Зарядка є виключно оригінальним блоком і кабелем, так, це дуже важливо.
 • Вимкніть функцію

Ці базові 8 пунктів допоможуть продовжити час автономної роботи вашого айфона, але, як уже писав вище, якщо батарея вже знаходиться в процесі хімічного старіння, краще відразу замінити її на нову, оригінальну, з установкою в сертифікованому сервісному центрі.

nBook
Додати коментар