Режим “картинка в картинці” на iPhone

Режим

Розбір функції “картинка у картинці” на Apple iPhone. Чудова можливість для багатозадачності під час перегляду відео або участі у відеоконференціях.

Режим ” картинка в картинці ” на iPhone дозволяє переглядати відео в зменшеному форматі, при цьому вікно розташоване поверх робочого екрана.

Для використання режим потрібно активувати. Заходимо в налаштування , шукаємо підрозділ ” основне “, в ньому тиснемо кнопку ” картинка в картинці “.

Режим

Застосування у FaceTime

iPhone розумний малий і здатний працювати в режимі багатозадачності: користувач може дивитися відео і в цей же час вести переговори щодо FaceTime.

  1. У момент виклику натискається кнопка « Домой » і після прокручується вгору, щоб з'явився робочий екран.
  2. Програма FaceTime зменшиться та переміститься у крайній кут екрана. Тепер безперешкодно відкривається інша програма та використовується в момент розмови.
  3. Щоб повернутися до повноекранного режиму, натискається значок збільшення.

У режимі багатозадачності вікна програми використовуються декількома способами.

  1. Розташовувати згорнуте вікно у зручному місці на робочому столі. Дія виконується простими перетягуваннями з місця на місце.
  2. Застосовувати 3 типи збільшення вікна – маленький, середній і повноекранний.
  3. Можна приховати програму для зручності роботи на основному робочому столі. Для цього достатньо перетягнути вікно вліво або вправо до упору, система продовжить відтворювати звук, але картинка не заважатиме.
  4. Якщо натиснути на згорнуте вікно, відкриється панель керування для контролю налаштувань.

Застосування «картинки в картинки» на YouTube

Для того, щоб застосувати режим «картинка в картинці» на YouTube, треба скористатися браузером Safari, оскільки окремо ця програма не функціонує.

Режим

  • У браузері потрібно зайти на офіційний сайт youtube.com та запросити десктопну версію. Щоб її отримати, необхідно натиснути на абревіатуру Аа та вибрати функцію « запитати настільний веб-сайт ».

Після цього відкривається необхідне відео і розгортається на весь екран.

  • Далі слід зайти в керування відео. Для цього потрібно натиснути на нього зверху та увімкнути систему PiP .
  • Після того як вікно зменшиться, його спокійно можна переміщати по екрану, в будь-яке зручне місце, і робити інші маніпуляції з додатками.

Для того, щоб був доступний режим картинки на YouTube, потрібно придбати статус Premium . При використанні самої програми відео згортається у маленьке віконце, і паралельно можна шукати іншу інформацію або читати коментарі.

Які ще програми доступні в режимі «картинка в картинці»

Оскільки Apple є іноземною компанією, багато додатків у нього заточені на європейський ринок, з урахуванням використання іноземних сервісів: Netflix, Дісней, Amazon, PBS Video та ін.

Популярні соціальні мережі, за даної задачі, доступні лише при підключенні через браузер. При встановленні на смартфон, така функція буде недоступною.

Щоб зрозуміти, які з встановлених програм дозволяють це зробити, достатньо запустити відео, розгорнути картинку на весь екран, потім натиснути кнопку додому і перейти на основний робочий стіл. Якщо відео при цьому зменшиться, значить, програма працює, якщо ні, – з цією програмою такого зробити не вийде.

nBook
Додати коментар