“Посуньте для оновлення” iPhone завис при оновленні iOS

"Посуньте для оновлення" iPhone завис при оновленні iOS

Вирішив порадувати власників старих iPhone, які зіткнулися з проблемою при оновленні до iOS 9. Перевірене вирішення цієї проблеми.

Користувачі ранніх версій iPhone могли довго чекати на оновлення операційної системи Apple до версії iOS 9. На жаль, дана модернізація не відповідає необхідним якостям, наприклад, таким як, швидкий відгук або підвищення швидкості завантаження додатків. Соціальні мережі заповнені інформацією про проблеми, що виникають під час встановлення та налаштування нової версії iOS.

Власники iPhone, в основному, вказують причину в зависанні екрана на опції ” Посуньте для Оновлення “, що призводить до зупинки завантаження нової версії. Є необхідність зупинитись на даному питанні докладніше, вивчити його та зрозуміти, як можна його вирішити без втрат даних смартфона.

Варіант вирішення проблеми від виробника Apple

Суть у тому, що сама компанія з Купертіно знає про існування цього збою та пропонує свій варіант усунення неполадки. Спираючись на думку користувачів, цей спосіб не допомагає 100% і складається з наступних етапів:

 • Підключити пристрій (смартфон або айпад) через USB обладнання до комп'ютера та увімкнути iTunes;
 • Натисніть на значок свого пристрою на екрані. Якщо даних про смартфон (айпад) не виявлено, необхідно здійснити перезавантаження натисканням та утриманням клавіш Home + Power на десять секунд;
 • Здійснити відновлення пристрою за допомогою резервного копіювання даних до проведення поточного оновлення iOS За відсутності копії в архіві необхідно спочатку зайнятися її створенням, потім перезавантажити гаджет і зробити її відновлення.

Такий спосіб, незважаючи на відгуки, є робітником. Резервне копіювання даних на версії операційної системи, що зависла, і її відновлення з архіву, що здійснюється після перезавантаження пристрою, призводить до скидання виниклого глюку і подальшої установки оновлення iOS 9.

Пізніше, розробники запропонували ще один спосіб – якщо вищеописаний варіант не призвів до усунення проблеми, необхідно провести відновлення смартфона або айпада до заводських налаштувань.

Це можна зробити, також підключивши пристрій через кабель до комп'ютера і зайшовши в iTuens, вибрати потрібний гаджет і натиснути кнопку «Відновити iPhone».

Але є одна затримка, на яку потрібно звернути увагу – такий метод не допоможе, якщо на смартфоні, що завис, до установки оновлення, включена опція пошуку iPhone. Цю опцію просто так вимкнути не вийде, адже екран завис і не дає здійснити жодних дій. Навіть якщо видалити дані про смартфон на сайті iCloud.com, це не допоможе. Необхідно знайти інше рішення, яке підходить для вашої ситуації.

Користувальницьке робоче рішення

Невідомо як вирішують проблеми технічні співробітники Apple. Але інша подібна компанія серйозніше поставилася б до думки покупців – за наявності помилки, що часто зустрічається, на їх пристроях, співробітники негайно взялися б займатися її усуненням.

При спробі встановити нову версію операційної системи сталася втрата великої кількості персональних даних та іншої інформації власників пристроїв Apple.

Щоб уникнути втрат даних, що знаходяться на пристрої, необхідно скористатися методом, який розробили користувачі, перебираючи різні варіанти:

 • Завантажити останню бета-версію операційної системи Apple для пристрою. Здійснити розпакування стислих файлів архіву за допомогою жорсткого диска пк;
 • Здійснити підключення смартфона (айпада) через кабель. Увімкнути програму iTuens на комп'ютері та натиснути на іконку гаджета у верхній частині екрана;
 • Натисніть клавішу SHIFT (Alt/Option) , а потім « Оновити » у програмі iTunes. У вікні вибрати файл скачуваної прошивки у форматі . ipsw (на даному етапі завантажений раніше стислий файл повинен бути розпакований);
 • Таким чином на смартфон встановиться бета-версія iOS. Це дозволяє спокійно створити резервну копію, щоб відключити опцію пошуку пристрою;
 • На цьому етапі існує два рішення – зробити відкат на попередню робочу операційну систему або користуватися вже встановленою бета-версією iOS Apple (в цьому випадку потрібно виконати 6-й пункт);
 • При виборі встановленої версії необхідно стати учасником програми бета-тестування Apple. Як це здійснити, можна легко знайти у мережі.

Також, один із користувачів розробив ще один спосіб вирішення проблеми:

Такий спосіб підійде тим, у кого встановлено пароль і через це не виходить увійти в iTuens (спливає повідомлення, що необхідно підтвердити вхід із самого пристрою), екран смартфона при цьому жодної інформації, крім вихідної помилки, не видає.

У цьому випадку потрібно:

 • Вимкнути смартфон (айпад) від USB шнура (який так і залишити в гнізді комп'ютера);
 • Затиснути клавіші «Home» та «Power», доки екран не згасне;
 • Відпустити клавіші і відразу затиснути «Home», під'єднати шнур до пристрою, чекаючи, поки на екрані не відобразиться іконка програми та значок роз'єму, що означає завантаження гаджета у режимі відновлення;
 • Ці кроки відновлять відображення у програмі піктограми пристрою. Далі потрібно зробити відновлення або оновлення.

Що стосується реєстрації тестування бета-версії, жодних зобов'язань не буде, але вона дозволить використовувати iOS будь-який період часу. І здійснення підписки також буде безкоштовним. Необхідно пройти за посиланням та виконати всі опції, які з'являться на екрані. У разі відмови від участі в тестуванні, через певний час, ваш пристрій блокується.

Висновки

Збій, що описується в статті, є актуальним і на сьогоднішній день. Тому потрібно подумати, чи є необхідність оновлення до версії iOS 9, або можна обійтися без нього. За словами багатьох користувачів, цей апгрейд не прискорює роботу смартфона чи планшета, а навіть навпаки. Розробники запевнили, що iOS 9.1 усуне всі недоліки та баги. Коли ця подія трапиться і вийде чергова версія операційної системи, відмовтеся від пробної версії та встановіть останнє iOS.

nBook
Додати коментар