Найкращі монітори для Mac 2022 року

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Незалежно від того, чи ви оновлюєте існуючу конфігурацію обладнання або хочете додати додатковий простір на екран свого MacBook, хороший монітор – це розумне вкладення. Ось наш вибір найкращих моніторів для Mac на 2022 рік.

Пропоную вам розглянути найкращі монітори для Mac у 2022 році. Рейтинг складається з моделей із зазначенням переваг та недоліків, тому вам легко буде визначити найкращий варіант під свої цілі та завдання.

На що звернути увагу в моніторі для Mac у 2022 році

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Хоча ринок моніторів пропонує безліч варіантів, ви повинні пам'ятати про кілька речей, перш ніж вибрати один з них для свого Mac.

Найголовніше, вам потрібен монітор, який без проблем працює із вашою машиною. Залежно від того, який Mac ви використовуєте, ви можете підключитися до монітора одним з двох способів Thunderbolt через USB-C або порт HDMI.

Оскільки порт Thunderbolt є більш універсальним, ніж порт HDMI, вибір монітора з входом USB-C/Thunderbolt краще підходить для зменшення плутанини кабелів. Для MacBook, оснащених портом Thunderbolt, єдиним варіантом є монітори з підтримкою Thunderbolt або USB-C.

В ідеальному світі ви повинні мати можливість вибрати будь-який монітор і очікувати, що він буде бездоганно працювати з Mac. На жаль, це негаразд.

Тому при покупці монітора ви також повинні перевірити, чи він сумісний з комп'ютерами Mac, особливо якщо ви використовуєте нові машини на базі Apple Silicon. Окрім звернення до виробника монітора з проханням підтвердити підтримку, ви можете ознайомитись з оглядами та відгуками клієнтів на сайтах роздрібної торгівлі.

Крім сумісності та підтримки введення, ваш бюджет, доступний простір, передбачуване використання та розмір дисплея також мають вирішальне значення. Наприклад, творчі професіонали воліють точність кольору і кращий охоплення різних колірних просторів, тоді як геймерам потрібна панель з високою частотою оновлення і низькою затримкою введення.

Роздільна здатність екрана — ще одна важлива частина монітора. Хоча 4K стало досить поширеним явищем, роздільна здатність QHD забезпечує відмінне середнє між дозволами 4K і Full-HD. Таким чином, ви можете вибрати дозвіл, що відповідає вашому бюджету.

Для отримання додаткової інформації про покупку монітора ви можете ознайомитися з нашим докладним поясненням того, як вибрати правильний монітор.

Розібравшись із основами, настав час перейти до наших рекомендацій.

Найкращий монітор Mac: Dell Ultrasharp U2720Q

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Плюси та мінуси Dell Ultrasharp U2720Q Переваги Дозвіл 4K Підставка має хорошу ергономіку Гарний охоплення колірного простору Подача живлення 90 Вт через порт USB-C Недоліки Немає динаміків

Монітор Dell UltraSharp U2720Q тривалий час рекомендувався користувачам ПК, але не пропонувався для комп'ютерів Mac через проблеми із сумісністю. Однак це змінилося наприкінці 2021 року, коли компанія додала офіційну підтримку комп'ютерів Mac. В результаті U2720Q тепер однаково чудовий монітор для обох операційних систем.

Монітор Dell Ultrasharp має панель типу IPS з хорошими кутами огляду. Крім того, роздільна здатність 4K гарантує чіткість тексту та зображень.

Що стосується інших особливостей, монітор Dell забезпечує 95% покриття колірного простору DCI-P3 та 99% колірного профілю sRGB. Однак він розрахований тільки на DisplayHDR 400 – базовий рівень специфікації VESA HDR. Так що, хоча ви і зможете насолоджуватися HDR-контентом, не чекайте найфантастичніших вражень.

Монітор може приймати сигнали дисплея через порти HDMI, DisplayPort та USB-C. Type-C особливо корисний, оскільки він також може забезпечувати потужність до 90 Вт, достатню для заряджання будь-якого MacBook. Він також працює як концентратор USB і додає до вашого арсеналу три порти USB Type-A.

З погляду дизайну U2720Q виглядає професійно та має тонкі рамки. Підставка, що входить в комплект, також пропонує безліч варіантів регулювання, що дозволяють налаштувати монітор на свій смак без додаткових витрат.

Для тих, хто очікує побачити Apple Studio Display серед наших виборів, новий монітор Apple, безумовно, виглядає перспективним на папері, але огляди все ще знаходяться в розробці. В результаті ми не змогли розглянути його для поточної версії нашого посібника з покупки.

Найкращий бюджетний монітор Mac: Gigabyte M27Q

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Плюси та мінуси Gigabyte M27Q Переваги Панель з високою частотою оновлення Наявність KVM-перемикача Відмінна точність кольору Недоліки Порт USB-C може забезпечити потужність тільки 10 Вт. Обмежена продуктивність HDR

Вам не потрібно витрачати великі гроші, щоб купити хороший монітор для Mac. Наприклад, Gigabyte M27Q, наш вибір кращого бюджетного монітора Mac, зазвичай коштує близько 330 доларів, але при цьому володіє широким набором функцій.

Хоча Gigabyte називає його ігровим монітором, він універсальніший. Незалежно від того, чи виконуєте ви офісні завдання, дивіться Netflix або граєте, він забезпечить вам чудовий досвід. M27Q має роздільну здатність QHD і оснащений 27-дюймовою панеллю IPS. Монітор також підтримує HDR, але розрахований лише на DisplayHDR 400.

Інші функції включають частоту оновлення 170 Гц, низьку затримку введення та відмінний час відгуку. Ви також отримуєте підтримку KVM-перемикача, який дозволяє використовувати одну клавіатуру або мишу на кількох пристроях.

Монітор має видатну точність кольору і пропонує 92% охоплення колірного простору DCI-P3 і повне охоплення sRGB. Ви також отримуєте майже повне охоплення колірного профілю Adobe RGB.

Що стосується вхідних портів, то монітор Gigabyte може отримувати сигнали дисплея від портів HDMI, DisplayPort та USB-C. Однак порт USB-C може забезпечити потужність лише 10 Вт. Якщо ви використовуєте M27Q з MacBook, вам доведеться заряджати ноутбук окремо.

M27Q також не має регулювання повороту і не може повертатись у портретний режим. Втім, це часто проблема бюджетних моніторів. Якщо вам потрібен монітор, який легко налаштувати, вам потрібно придивитися до чогось дорожчого.

Найкращий монітор Mac преміум-класу для професіоналів: Apple Pro Display XDR

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Плюси та мінуси Apple Pro Display XDRПеревагиВишуканий дизайнВинятково точна кольоропередачаЧудова продуктивність HDRВисока яскравістьНедолікиДорого Страждає блюмінгВнеосьовий перегляд неточний

Приголомшливий Apple Pro Display XDR знаходиться в окремій категорії. Цей монітор професійного рівня має кілька переваг, і якщо вам потрібна еталонна точність кольору на рівні монітора і чудові можливості HDR, немає кращого варіанту, ніж Pro Display XDR.

Pro Display XDR має розмір 32 дюйми та власну роздільну здатність 6016×3384 пікселів, також відоме як 6K. Крім того, він багато в чому поділяє естетику дизайну Mac Pro 2019, особливо малюнок вентиляційних отворів на задній панелі. В цілому, монітор виглядає стильно та витончено.

Хоча компанія запакувала в монітор панель типу IPS, Pro Display XDR може запропонувати розумний коефіцієнт контрастності завдяки повному локальному затемненню. Але він досі не дотягує до багатьох OLED-екранів. так що це слід мати на увазі, якщо контраст викликає занепокоєння.

Його кольоропередача вражає: охоплення 100% sRGB, 99% Adobe RGB та 99% охоплення DCI-P3. З Delta E всього 0,57 точність кольору також виняткова. Крім того, монітор сяє на фронті яскравості з 1000 ніт стійкої повноекранної яскравості і 1600 ніт пікової яскравості. Завдяки високому рівню яскравості монітор виділяє навіть найменші відблиски у контенті з високим динамічним діапазоном.

Незважаючи на те, що монітор Apple багато в чому справляється правильно, у деяких областях він не справляється від слова зовсім. Наприклад, він страждає від блюмінгу та падіння яскравості поза осі. Відсутність комплекту підставки або монтажного адаптера VESA також розчаровує. Але якщо у вас є зайві кошти, немає нічого кращого за професійну якість Pro Display XDR.

Кращий монітор Mac для творчості та дизайну: BenQ SW271C

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Плюси та мінуси BenQ SW271CПеревагиВласна роздільна здатність 4K з чудовою точністю кольорупередачіМоже відображати 10-бітовий колірМноже варіантів підключенняПовністю ергономічна підставкаНедолікиПогана продуктивність HDRНизька яскравість

Якщо Apple Pro Display XDR не відповідає вашим вимогам або у вас немає бюджету, BenQ SW271C — це фантастичний монітор з роздільною здатністю 4K, який задовольнить потреби багатьох творчих людей.

Наступник застарілого SW271, SW271C пропонує безліч довгоочікуваних оновлень, включаючи підтримку подачі живлення 60 Вт через порт Thunderbolt 3. В результаті ви можете використовувати лише один кабель для всього з MacBook.

В основі монітора лежить 8-бітна IPS-панель + FRC (керування частотою кадрів), яка, за твердженням BenQ, може відображати 10-бітний колір. Монітор виконує це швидко підсвічуючи сусідні кольори відсутніми вихідними кольорами. Це призводить до того, що людське око сприймає недостатній колір.

Що стосується колірних просторів, монітор пропонує майже повне охоплення AdobeRGB, 90% DCI-P3 та повне охоплення sRGB. Крім того, ви отримуєте першокласну точність кольору з Delta E менше 2. Це здорово, тому що при виконанні творчої роботи ви хочете, щоб кольори, що відображаються на моніторі, максимально відповідали тому, як їх сприймає людське око.

Серед інших особливостей є підтримка стороннього апаратного калібрування. Наприклад, можна використовувати апаратні калібратори з програмним забезпеченням Calman Studio або Light Illusion ColourSpace, щоб отримати ідеально збалансований колір.

Проте HDR — це одна з областей, де SW271C трохи не вистачає. Хоча він підтримує HDR10 і HLG, яскравість монітора є недостатньою для відповідності специфікації DisplayHDR 400. Проте для творчої роботи це далеко не проблема.

Найкращий надширокий монітор Mac: BenQ PD3420Q

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Плюси та мінуси BenQ PD3420QПеревагиЧудова точність кольоруШирокий 34-дюймовий екран з роздільною здатністю 1440pАнтибликове покриттяДоступний KVM-перемикачНедолікиВідсутній режим AdobeRGBДорогий для монітора WQ

BenQ PD3420Q – мрія багатозадачного користувача. Це 34-дюймовий монітор WQHD із панеллю типу IPS. Таким чином, ви отримуєте достатньо місця на екрані, щоб одночасно відкривати кілька програм, не переймаючись їх мінімізацією.

Це відмінний монітор для творців контенту, дизайнерів та відеоредакторів. Ви отримуєте неперевершену точність кольору з коробки з Delta E менше трьох. Монітор пропонує 98% DCI-P3 та повне охоплення колірного простору sRGB. Однак, на жаль, у PD3420Q немає режиму AdobeRGB.

Однак підтримка HDR10 є, і монітор відповідає специфікаціям DisplayHDR 400.

PD3420Q також має широкі можливості для введення. Ви можете використовувати HDMI, DisplayPort або Thunderbolt 3 через USB-C. Останній також можна використовувати для живлення ноутбука потужністю до 65 Вт. Крім того, монітор може функціонувати як USB-концентратор та оснащений трьома портами USB 3.1 Type-A.

Нарешті, монітор BenQ має міцну збірку та чудово виглядає. Він також забезпечує хорошу ергономіку і має покриття антивідблиску. Це дорого, але якщо вам потрібен надширокий монітор, ви не помилитеся з вибором.

Найкращий ігровий монітор Mac: Acer Predator XB273U

Найкращі монітори для Mac 2022 року

Плюси та мінуси Acer Predator XB273UПеревагиРідна частота оновлення 240 ГцПідтримка адаптивної синхронізації Дуже низька затримка введенняНедолікиСередня контрастністьОбмежена продуктивність HDR

Комп'ютери Mac не дуже популярні для ігор, але на цій платформі є кілька чудових ігор. Так що, якщо ви час від часу запускаєте на своєму Mac такі ігри, як Shadow of Tomb Raider, Metro Exodus і Fortnite, монітор Acer Predator XB273U стане вам відповідним монітором.

Монітор Acer Predator має власну частоту оновлення 240 Гц, яку можна розігнати до 270 Гц, та підтримує Adaptive Sync. Ви також отримуєте виключно низьку затримку введення та відмінний час відгуку, що забезпечує фантастичний ігровий досвід.

Завдяки панелі IPS кути огляду хороші, але середня контрастність. Монітор також досягає високих рівнів яскравості SDR. Яскравість HDR, з іншого боку, не дуже вражає, хоча яскравість монітора стає достатньою, щоб відповідати сертифікації DisplayHDR 400.

Монітор має гарну ергономіку. В результаті ви можете налаштувати його на власний розсуд без будь-яких проблем із сумісністю. Його тонкі рамки будуть корисні у налаштуваннях із двома моніторами.

Є стандартні варіанти введення, у тому числі USB-C. Порт USB-C також може забезпечувати потужність до 65 Вт для підключеного ноутбука і підтримує висхідний потік, що дозволяє передавати дані із пристроїв зберігання, підключених до монітора.

nBook
Додати коментар