Лайфхаки та секрети iOS 14 та iOS 15 для iPhone

Лайфхаки та секрети iOS 14 та iOS 15 для iPhone

Всім привіт, розповім для когось абсолютно нові лайфхаки та секрети iOS 15 та 14 версії, які стануть відмінним доповненням для вашого iPhone та допоможуть урізноманітнити налаштування користувача.

З появою IOS 15 користувачі отримали більші можливості для роботи з різними файлами, включаючи фото, відеоматеріали. Крім перелічених переваг, зміни торкнулися браузерних налаштувань, а також мультимедійних джерел продукції Apple. Лайфхакі можна використовувати не тільки на IOS 15, та й на 14. Умови діють для iPod і iPhone.

Секретні тапи у Safari

Лайфхаки та секрети iOS 14 та iOS 15 для iPhone

Посилання в браузері можна відкрити в тому ж місці, натиснувши на активну сторінку сайту. Якщо потрібно відкрити посилання в новому вікні, необхідно активувати двопальцевий режим. При цьому якщо зробити двома пальцями рух назад, вікно закриється і перейде до попереднього. Щоб налаштувати опцію, слід зайти в налаштування Safari і вибрати ” ПосиланняУ фоновому режимі “.

Якщо довго натискати на два маленькі квадрати внизу екрана, з'явиться меню, через яке можна закрити всі вкладки.

Натиснувши на плюс у мініатюрному режимі, можна побачити нещодавно закриті сторінки.

У меню ” Поділитися ” можна надсилати посилання, а також документи PDF та архівні файли за допомогою опції ” Параметри “.

Робота з фото та відео на iPhone

Фотосекрет iOS для iPhone Тепер до кожної фотографії до iPhone можна додати підпис. Далі ними можна буде простіше шукати зображення в альбомі.

Також знімок можна заховати від сторонніх поглядів у медіатеці смартфона. Для цього слід вибрати потрібне фото, зайти в меню його налаштувань та натиснути опцію ” ПоділитисяПриховати “.

Лайфхаки та секрети iOS 14 та iOS 15 для iPhone

Для таких зображень є власна галерея. Вона знаходиться в Налаштуваннях, побачити її можна, натиснувши ” АльбомиПриховані “. Цю папку можна зробити секретною, перейшовши в ” Фото – Альбом ” Приховані ” (потрібно вибрати відключення опції)”. Після цього про існування прихованої папки знатиме лише сам користувач.

Також в iOS 14 та 15 можна міняти обкладинки альбомів. Для цього необхідно довго натискати на вибраний знімок, а потім вибрати ” Зробити фото титульним “.

Всередині альбомів є можливість створення папок. Їм треба лише дати найменування для подальшого використання. Можна зберігати альбоми з вибраними фотографіями.

Іноді пам'ять iPhone переповнюється. У цьому випадку слід відкрити ” АльбомиЗнімки екрана ” і позбавитися від скріншотів.

« Камера » дозволяє знімати відео з фільтром зображення, який встановлено до початку дій. Слід зайти в « Фото », вибрати режим, що сподобався, і, не залишаючи даний розділ, почати записувати відеоролик. З цією метою затискається та зсувається швидким рухом праворуч кнопка затвора.

Після цього можна вести відеозйомку з вибраним фільтром.

Цікаві функції у додатках iPhone

Перейдемо до найцікавішого, ось вони, нові секрети iOS, які можна використовувати на пристроях з операційною системою iOS 14 і вище.

Функція 1

Лайфхаки та секрети iOS 14 та iOS 15 для iPhone

Якщо довго натискати на іконку ” Нотатки “, вийде меню, в якому можна вибрати опцію ” Сканування документів “.

Цей варіант дозволяє сфотографувати будь-який текст із імітацією справжнього сканера за допомогою спеціальних фільтрів. Доступна також ручна корекція такого зображення.

Функція 2

Зайшовши в налаштування таймера програми ” Годинник “, після закінчення виставленого часу можна вибрати не мелодію, а ” Зупинити “.

Тоді перегляд різного контенту на iPhone просто припиниться.

Функція 3

Для розпізнавання музики потрібно перейти в ” Пункт управління “, обравши Shazam . Цю опцію, за відсутності, можна легко додати: перейти до «ПараметриПункт керування » та активувати відповідний варіант.

На iPhone Shazam здатний шукати не лише музичні композиції, а й звуки, запущені в інших програмах. Щоб швидко визначити пісню, що звучить, достатньо запустити програму спільно з іншим додатком аудіоконтента.

Функція 4

За замовчуванням Siri не працює, якщо в блок-режимі iPhone лежить із перевернутим екраном. Щоб забезпечити безперебійне функціонування даної програми, потрібно зайти в Налаштування , обравши Універсальний доступSiriЗавжди слухати “Привіт, Siri “.

Функція 5

Функція « Повідомлення » дозволяє використовувати Memoji всередині самих послань, а не лише прикріплюючи їх окремо. Потрібно лише затиснути зображення та перевести його на текст співрозмовника.

Функція 6

На вхідні повідомлення та дзвінки можна встановлювати спалах led . Користувач повинен зайти в Налаштування та вибрати ” Універсальний доступАудіовізуалізаціяСпалах для попереджень “.

Ця функція доступна для активації у безшумному режимі.

Функція 7

Якщо потрібно увімкнути безшумний режим, але з можливістю звукового інформування про додзвон важливих контактів, потрібно зайти в додаток ” Телефон “, а потім вибрати ” потрібний контактПравитиРінгтонЕкстрений допуск (включити) “.

Функція 8

Цікавий і в деяких випадках зручний варіант масштабування картки в різних програмах (наприклад, Google Maps). Замість збільшення двома пальцями можна використовувати такий алгоритм: швидке натискання одним пальцем і за ним другий, більш тривалий рух.

Для переходу до об'ємного вигляду не потрібно заходити до Установок . Достатньо провести по карті двома пальцями вгору , а щоб повернути зображення на площині, – вниз .

Функція 9

При підключенні до iPhone навушників можна регулювати динаміку аудіо. Це можна зробити в Налаштуваннях , вибравши « Універсальний доступАудіовізуалізаціяАдаптація навушників ».

Виставлені значення діють для звуків системи та різного розважального контенту. Регулювати можна діапазон голосу, вибираючи легкий, помірний та сильний режими.

Функція 10

Якщо потрібно змінити мову в встановлених програмах iPhone, слід пам'ятати, що за замовчуванням відображається мова системи. Щоб змінити цей параметр, необхідно зайти в Установки та вибрати потрібну мову. Після цього зміниться зовнішній вигляд програми.

Як дізнатися про стан акумулятора

Зазвичай, щоб дізнатися ємність батареї Apple, достатньо зайти в Налаштування та вибрати пункт ” Стан акумулятора “. Залишковий обсяг вказується у відсотках.

Для точної цифри потрібно встановити скрипт від розробника для регулювання батареї.

Етап 1

Лайфхаки та секрети iOS 14 та iOS 15 для iPhone

Встановивши скрипт Apple, слід знову зайти в Налаштування , обравши опцію « КонфіденційністьАналітика та покращенняДані аналітики ». У полі пошуку необхідно ввести « log-ag ». З'явиться список даних звіту про стан батареї.

Етап 2

Далі потрібно відкрити новий лог-файл, натиснувши опцію « Поділитися ». Після цього з'являться такі пункти:

  • Акумулятор . Відображається фактичний запас батареї.
  • View Battery Cycle . Ця опція показує кількість циклів перезаряду (в iPhone приблизно 1200). Якщо вказано значення вище 500, у акумулятора спостерігається досить серйозне зношування, і незабаром його доведеться змінювати.

Секретні прийоми роботи в IOS 15

Прийом 1. В оновленій версії iOS 15 на iPhone є можливість копіювання інформації прямо з камери, а не лише зі звичного буфера обміну. Цей метод зручний для користувачів, які використовують інтернет-посилання, паролі або довгі номери електронних гаманців. Але буває так, що інформація представлена на паперовому носії, і важко вводити кожен елемент даних.

Щоб скористатися функцією, потрібно зайти в камеру і натиснути порожній екран. Потім слід вибрати ” Сканування “.

Після цього внизу дисплея з'являться квадратні дужки видошукача для захоплення зображення. Відсканувати можна будь-який його текст.

Прийом 2. При розмові FaceTime користувач може поліпшити якість звуку і картинки. Для цього потрібно зайти в « Пункт керування » та вибрати налаштування мікрофона та відео.

Налаштувати звук можна з опцією ізоляції голосу. Варіант допомагає позбавитися перешкод і нівелювати прояви шуму ззовні.

Для зображень використовується портретний режим. Він розмиває фон та сторонні предмети (за допомогою blur-фільтра), роблячи фокус на обличчя того, хто говорить.

nBook
Додати коментар