Круті фішки в годиннику Apple Watch про які ви могли не знати

Круті фішки в годиннику Apple Watch про які ви могли не знати

Apple Watch поєднують у собі кілька побічних функцій, крім основної: дзвінки, повідомлення, контроль занять фітнесом, управління пристроями та багато іншого.

Запізненням – «ні»!

Є люди, які для того, щоб вчасно прийти на зустріч або виконати роботу без затримок, замість звичного таймера використовують переведення стрілок годинника. У Apple Watch можна скористатися такою функцією. Час можна змінити у налаштуваннях за допомогою Digital Crown. Потрібно лише вибрати потрібне хвилинне відхилення від географічних даних.

Головною перевагою настройки є те, що час змінюється лише на головному екрані. Інші програми працюють у стандартному режимі, і повідомлення/попередження теж відображаються за часом системи, без орієнтиру на виставлені користувачем значення.

Довгий сон

У більшості будильників вбудована функція повторення сигналу за кілька хвилин. Противники цієї ідеї, а також люди, яким потрібно виспатися, можуть вимкнути такий режим. Для цього в установках будильника потрібно вимкнути пункт «Пізніше», і пропозиція більше не з'являтиметься на екрані.

Відключити звукове повідомлення можна також за допомогою коліщатка годинника, прокрутивши механізм вперед.

Режим економії

Через невеликі габарити годинник Apple не володіє великим обсягом батареї. Але продовжити автономну роботу смарт-пристрою можна.

  1. Потрібно вимкнути функції ” Піднести і говорити ” і ” Привіт, Siri “. Вони активно витрачають заряд акумулятора і іноді змушують власника понервувати. Справа в тому, що такі команди можуть запускатися мимоволі, і через це починаються спам-дзвінки та розсилка порожніх або з набором незрозумілих символів повідомлень.
  2. Щоб знову звернутися до голосового помічника, потрібно довго тримати кнопку Digital Crown. Якщо двічі натиснути на неї, запуститься остання активна програма.
  3. Іконки неактивних програм краще перенести в окрему папку, щоб було ясно, що може поглинати додаткову енергію батареї.
  4. Оскільки програми при оновленні витрачають трафік, вони впливають на споживання енергії. Тому краще відключити опцію автоматичного оновлення на програмах, що рідко використовуються.
  5. Різні повідомлення також пов'язані з Інтернетом, тому бажано вимкнути їх.

Вимкнення контролю здоров'я

Деякі купують Apple Watch як стильний аксесуар або для відстеження повідомлень. Тому контроль біологічних параметрів, таких як пульс і час тренувань, можна вимкнути, зайшовши до «Налаштування конфіденційності». При цьому крокомір та кільця активності теж зникнуть, і користувач не зможе стежити за витратою калорій.

Удосконалений сервіс iMessage

На смарт-годиннику можна відповідати на повідомлення не лише самим, але й за допомогою голосових шаблонів із підготовленим текстом. Щоб задати їх, потрібно перейти до налаштувань повідомлень та вибрати пункт «Відповіді за замовчуванням». Можна також сортувати відповідно до пріоритету відповідей, натиснувши «Правити».

Вбудований алгоритм розпізнавання мови який завжди передає точний текст. Тому його можна вимкнути і як заміну вибрати аудіовідтворення.

Якщо співрозмовник цікавиться місцезнаходженням користувача, повідомити таку інформацію можна за допомогою кнопки «Надіслати геолокацію».

Управління системою

Щоб відкрити пункт керування та повідомлення, потрібно зробити довге натискання на будь-яку точку екрана, а потім швидко зробити пальцем схожий рух вгору.

Зображення програм також можна сортувати та міняти місцями за допомогою довгих тапів. Для пошуку iPhone потрібно вибрати відповідну опцію та довго натискати доти, доки не з'явиться звукове повідомлення та спалах зі зворотного боку дисплея смартфона.

Відеоперегляд

На iPhone можна переглядати відео на відстані, контролюючи плеєр за допомогою Apple Watch. Рівень гучності при цьому регулюється рухомим бічним коліщатком.

Щоб скасувати автоматичну появу панелі керування, потрібно потрапити до «Налаштування — Основні» та вибрати «Активація екрана». Далі потрібно вимкнути автозапуск програмного забезпечення з аудіо.

Apple TV

За допомогою свайп-жестів можна керувати сервісом ТБ. Смарт-годинник у даному випадку замінює пульт.

Швидкі кадри

Для скріншотів потрібно затиснути одночасно бічну кнопку та колесо Digital Crown. Після фото можна переглянути на iPhone у «Галереї».

Занадто довго тримати кнопки не варто, оскільки це може призвести до скидання налаштувань. Для роботи функції її потрібно запустити в налаштуваннях смарт-годинника.

Активація Mac

Щоб під час входу до комп'ютера не вводити пароль до облікового запису Apple ID, потрібно бути поруч із Mac з розумним годинником.

Для налаштування даної опції потрібно перейти в пункт «Захист та безпека» та вибрати « Дозволити Apple Watch розблокувати Mac ».

Спорт

Смарт-годинник спочатку з'явився для контролю фізичних показників людського тіла. Щоб зробити налаштування, необхідно зайти в активність і зробити тривале натискання на екран, змінивши значення.

Сортування додатків

У Apple Watch іконки програм можуть відображатися у вигляді списку або сітки.

Список налаштований на алфавітний порядок, що іноді незручно під час пошуку потрібної програми. Сітка дозволяє переглянути весь доступний контент, який відображається у вигляді бджолиних сот.

Режим сну

Для годинника доступний додаток Pillow, який може:

  • налаштувати сигнал будильника відповідно до фаз сну;
  • показувати статистику часу сну.

Ці функції безкоштовні у Apple Watch. Програма не замінює повноцінний трекер для сну, але є гарною альтернативою таких програм.

nBook
Додати коментар