Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Настав час підбити підсумки у світі цифрових технологій, перерахувати найкращі програми та сервіси в головних категоріях цього року та скласти топ програм для андроїд. У добірці будуть найкращі програми для андроїд, сервіси для роботи, відпочинку та розваг.

Електронна пошта

Вибір сервісу для надсилання та отримання електронної пошти – це важливо. З правильним сервісом з’являються комфорт та легкість у відстеженні повідомлення, а отримувати необхідну інформацію стане простіше. Ось список корисних програм для Андроїда.

Mail

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Сервіс російської компанії Mail.Ru Group вміє все, що потрібно користувачам у поштовому додатку. Крутий інтерфейс, наявність повного пакета функцій і сервісу, що коректно працює.

Gmail

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Google давно не оновлював додаток Gmail на Android (або iOS) — поточна версія програми, як і раніше, дуже схожа на ту, яку компанія Google випустила в 2015 році.

Для користувачів Android, вибір є очевидним, тому що вони оцінили головні переваги використання, які дає Google на власній платформі, і Gmail не виняток. Жодна інша поштова програма не пропонує такої потужності, набору функцій та швидкості, як Gmail.

Крім того, якщо використовується Android, Gmail — це поштова програма, яка встановлена за замовчуванням. Воно, як правило, буде серед перших сервісів, які будуть підтримувати нові функції, що пропонуються на свіжих версіях ОС Android.

Офісні програми

Хороший набір офісних програм для Android – ключ до зручності та успіху під час робочого процесу.

Google docs

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Це сервіс, призначений для зберігання, створення та редагування електронних таблиць та документів в Інтернеті. З основних функцій доступні: шаблони, графіки та коментарі. Коли справа доходить до офісних онлайн-пакетів, Google Docs, Таблиці та Презентації надають баланс швидкості та потужності, а також спеціальні функції для спільної роботи.

У Google Docs відсутні деякі функції, пропоновані Microsoft Office 365, зате Docs швидше завантажується і зберігає документи.

Гугл перекладач

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Google Translate — це фантастичний мобільний перекладач, який допомагає читати або спілкуватися більш ніж 90 мовами (у тому числі російською). Сервіс виходить за межі стандартного розмовника, тому що надає набагато більший набір функцій. Переклад повідомлень, розпізнавання тексту та навіть аудіозаписів з перекладом слів та речень. Цей інструмент підійде для подорожей, в яких користувач ризикує відправитися на місце, де не говорить мовою. Особливо в недавньому оновленні, де в автономному режимі є більше функцій.

Google Translate хороший для відпусток, коли перекладач потрібен зрідка і для ситуацій, які потребують простого перекладу. У Play Market є платні популярні програми, які потрібні для критично важливих і постійних потреб у перекладі. А ось для побутових та коротких розмов Google Translate — додаток, який не має конкурентів.

Держпослуги

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Це обслуговування, який у рази полегшить взаємодію Космосу з державними органами. У цьому додатку є функції: оплати штрафів, квитанцій, замовлення та оплати держпослуг. До цього варто додати приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс,

Планування

Дуже важливо планувати графік та структурувати свій день. Ось найкращі програми андроїд придатні для цієї мети.

Any.do

Any.do підходить для тих, кому потрібна допомога в управлінні завданнями та нагадуваннями для проектів на роботі чи вдома. Програма легко використовувати, і в AnyDo є функція: поділитися з іншими людьми для тісної співпраці. Однак, ця програма менше підходить тим, хто використовує спеціальні інструменти управління проектами, з якими Any.do не сумісний.

Google Календар

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Офіційний менеджер завдань Google Calendar тепер доступний як Android, так і iOS. Завдяки нещодавньому оновленню, календар Google не тільки впорядковує розклад і робить його легко доступним, але також привносить візуального розмаїття та веселощів у ніби утилітарну програму.

Тут зібрані основні очікувані в календарі функції, включаючи доступ до кількох календарів, запрошень на збори та оповіщення, що настроюються. А тепер, завдяки розумнішим алгоритмам, які автоматично створюють події з електронної пошти та пропонують зустрічі, Google Calendar став швидше та краще.

Календар Google краще за інших підходить для особистого та ділового використання. Наприклад, є функція: поділитися робочим календарем із колегою, зберігши при цьому особистий календар закритим.

Спілкування та соціальні мережі

З кожним роком виходить все більше сервісів-соцмереж і зробити вибір стає все складнішим. Ознайомтеся з найкращими програмами для спілкування у 2020 році.

Вконтакте

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Найпопулярніша соціальна мережа в Росії. У сервісі є всі необхідні для соцмережі функції. Цього року додаток було додано сервіси, що дозволяють замовити таксі, знайти роботу чи продати непотрібні речі.

Telegram

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Telegram – одна з найпопулярніших програм на Андроїд для обміну повідомленнями у світі, з більш ніж 400 мільйонами користувачів. Він безкоштовний, швидкий і має масу корисних і кумедних функцій, крім звичайних повідомлень, і легко зрозуміти, чому він такий популярний. До цього варто додати захист персональних даних та широкі можливості кастомізації.

Whatsapp

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

WhatsApp Messenger дозволяє безкоштовно спілкуватися у додатку з будь-якими іншими користувачами сервісу, що робить процес спілкування у рази зручнішим. Встановивши цю програму на смартфон, користувач заощадить на текстових повідомленнях через оператора зв’язку. Єдина загвоздка полягає в тому, що доведеться переконати своїх друзів, які найчастіше листуються по SMS, теж завантажити програму, але як тільки вони побачать функціонал WhatsApp, вони, ймовірно, спробують.

WhatsApp Inc Messenger був недавно придбаний Facebook, і хоча це не означає великих змін у додатку в найближчому майбутньому, це змушує поставити питання, як Facebook планує його використовувати.

Основними перевагами є вражаюче чистий звук голосових повідомлень, групові текстові повідомлення та галочки, що підтверджують, що повідомлення були надіслані та прочитані.

Skype

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Офіційна програма Skype для Android дозволяє здійснювати безкоштовні голосові та відео дзвінки іншим користувачам Skype, а також, за невелику плату, дзвонити на стаціонарні та мобільні номери. Крім того, оновлена програма має новий інтерфейс з акцентом на обмін повідомленнями, що спрощує запуск чату.

Тим не менш, покращення загальної стабільності та швидкості робить Skype версії 4.0 справді чудовим оновленням. Програма працює плавніше, ніж у попередніх версіях, і в цілому здається набагато надійнішою.

Це найкращий додаток для спілкування по відеозв’язку, який підходить для використання у будь-якому офісі. Skype дуже простий у використанні, тому співробітники з невеликими знаннями можуть легко користуватися ним без жодних складнощів. Його також можна використовувати як особистий інструмент для спілкування з друзями та сім’єю.

Viber

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Viber чудово підходить для відправки повідомлень та безкоштовних дзвінків, а також для відеодзвінків по всьому світу. Є функція використання свого номера телефону та номерів своїх друзів, якщо у них також є програма.

У Play Market є ряд сторонніх програм для обміну повідомленнями, таких як WhatsApp Messenger та Telegram, які також дозволяють надсилати повідомлення друзям. Viber має безліч додаткових функцій, які роблять його краще, ніж більшість популярних сторонніх програм для обміну повідомленнями.

У Viber є функції для дзвінків та надсилання текстових повідомлень. Можна легко створювати групові чати та додавати до них нових людей. У додатку також є велика кількість стікерів та смайликів для невербального спілкування, але багато людей використовують такі незвичайні програми для ведення бізнесу.

Instagram

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Один із найпопулярніших медіа-сервісів у світі на кінець 2020 року. Instagram – відмінний спосіб робити фотографії та відео в ретро-стилі та ділитися ними з ким завгодно. Популярність програми дає масу контенту для перегляду та шанс того, що фотографії та відео будуть переглянуті великою кількістю людей.

Instagram — популярний сервіс для обміну фотографіями та відео, яке вимагає лише кількох дотиків, щоб створювати проекти в стилі ретро, а потім ділитися ними з друзями та іншими користувачами Instagram.

В останній версії програми додано три додаткові фільтри та нові способи оживити ваші фотографії, включаючи функцію вицвітання та параметри накладання кольору. Він також має нову функцію повідомлень про публікації, щоб спростити перегляд повідомлень ваших друзів. Нарешті, тепер ви можете додавати смайлики в хештеги, щоб ділитися своїми фотографіями в спільноті Instagram.

Але що як і раніше є особливим у феномені Instagram, так це те, як користувачі використовували цю цікаву програму для створення розповідей про своє повсякденне життя за допомогою стилізованих фотографій та відео.

Інтернет серфінг

Хороший браузер – це ключ до швидкого та зручного пошуку потрібної інформації або будь-якого іншого контенту. Ось список найкращих браузерів на момент кінця 2020 року.

Яндекс

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Браузер компанії Яндекс – це відповідне рішення для тих, хто любить, щоб все потрібне було в одному місці. Яндекс – це просунута інфраструктура, що складається з комплексу сервісів, які вбудовані в Яндекс браузер спочатку. Це серйозно полегшує пошук інформації чи вирішення побутових завдань.

Google Chrome

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Google Chrome – найпопулярніший веб-браузер на ринку, і не просто так. Він надає простий у використанні і зрозумілий інтерфейс, надійний зв’язок між пристроями та велику бібліотеку розширень. Тим не менш, він вимогливий до ресурсів і має неоднозначну репутацію щодо конфіденційності.

Chrome – фантастичний браузер, який справив справжню революцію, коли з’явився. Однак він має деякі серйозні проблеми з конфіденційністю, і він їсть оперативну пам’ять у великих кількостях.

Opera

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Opera має весь набір функцій, який користувач очікує від браузера, а також пропонує деякі додаткові фішки, щоб відрізнятися від конкурентів, таких як Chrome та Mozilla Firefox.

Завдяки системі вкладок, у браузері відкривається кілька веб-сторінок одночасно, кожна веб-сторінка займає окрему вкладку, яка проходить у верхній частині сторінки над адресним рядком.

Opera – це оптимізований веб-браузер, який витрачає на 20% менше ресурсів, ніж Chrome. Це хороший результат, але він, як і раніше, відстає від інших браузерів, таких як Firefox та Edge, які використовують серйозно меншу кількість оперативної пам’яті.

Фінанси та покупки

Сбербанк онлайн

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Цей сервіс є частиною великої інфраструктури Ощадбанку, яка цього року була значно перероблена. Тепер це сервіс, що дозволяє легко переводити гроші іншим людям, оплачувати послуги, рахунки та мобільний зв’язок. Додаток має простий і зрозумілий інтерфейс і не дарма заслужило популярність серед користувачів.

Google pay

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Добре спроектований багатофункціональний додаток, що пропонує онлайн-оплату в магазині та перекази іншим користувачам. Він особливо привабливий для користувачів Android, але також працює на iOS та ПК.

Aliexpress

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Додаток одного з найпопулярніших світових торгових майданчиків. Завдяки зрозумілому інтерфейсу покупки Aliexpress стали ще простіше.

Програми інструменти

Тут будуть представлені програми, які зможуть полегшити вирішення побутових завдань.

Swiftkey

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

SwiftKey – це програма для заміни стандартної клавіатури на операційній системі Android. SwiftKey також є додатком Google Play Editors ‘Choice та переможцем нагороди за найінноваційніший додаток на Global Mobile Awards у Барселоні. Що відрізняє цю клавіатуру від інших у цій категорії, то це те, що вона здатна розуміти не тільки закономірності набору тексту, але й те, як слова працюють разом.

Завдяки цьому воно дуже добре передбачає не тільки наступну літеру, яку користувач збирається надрукувати, але й наступне слово, іноді навіть до того, як користувач почне його друкувати. Більше того, SwiftKey має функцію: продовжувати навчатися на облікових записах електронної пошти, SMS і навіть у соціальних мережах (якщо включений кожен із цих параметрів), тому він стає помітно кращим при прогнозуванні набору тексту в міру використання.

Хороша віртуальна клавіатура SwiftKey має лякаюче розумний механізм прогнозування тексту, доступний кількома мовами та вбудовану функцію Flow у стилі Swype. За своєю ціною це один з найдорожчих клавіатурних сервісів, але SwiftKey – це, на думку більшості користувачів, найкраща клавіатура для пристроїв Android.

Cool Reader

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

CoolReader – це швидка та невелика кросплатформова програма для читання електронних книг на основі XML/CSS для настільних комп’ютерів та портативних пристроїв.

Підтримувані формати:

  • FB2
  • TXT
  • RTF
  • DOC
  • TCR
  • EPUB
  • HTML
  • CHM
  • PDB
  • MOBI

У подорожі дуже важливо мати під рукою хорошу навігаційну систему – так користувач зможе не загубитися, уникнути неприємних ситуацій та добре провести час. Ось список найкращих сервісів для навігації та подорожі у 2020 році.

Skyscanner

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Це портал, який спрощує пошук та бронювання відпустки або різних її частин. Він охоплює авіаквитки, готелі та оренду автомобілів і відомий тим, що пропонує одні з найвигідніших пропозицій на ринку. Це також чудовий інструмент для відстеження цін із зручним попередженням. Якщо те, що ви шукаєте, продається за вигідною ціною, вам обов’язково повідомлять.

Завдяки різноманітності функцій, програма підійде тим, хто шукає собі вигідну угоду. Найбільшу вигоду отримають ті, хто любить часто подорожувати завдяки функції відстеження найкращих цін на квитки.

Booking.com

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Один з найпопулярніших додатків для бронювання готелів. У додатку є зручний пошук, велика система відгуків, велика кількість вигідних пропозицій та просунута бонусна система, яка дозволяє заощаджувати на поїздках ще більше.

Яндекс мапи

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Яндекс Навігатор має мало відмінностей від свого головного конкурента Google Maps. Проте програма має одну значну перевагу — відстеження транспорту на карті. Ця функція дозволяє спрогнозувати, коли до зупинки приїде необхідний транспорт, а також простежити, де зараз знаходиться той чи інший автобус.

Google Map

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Google Maps — найпопулярніша програма для карт та маршрутів. Це чудовий додаток: проста у використанні базова навігація, відмінні допоміжні функції та інтерфейс, на який просто приємно дивитися. час прибуття.

Нова версія Google Maps для Android пропонує один із найнадійніших способів картографування. Довгий час будучи основним продуктом в панелі програм кожного користувача Android, сервіс пішов ще далі, додавши персоналізовані функції картографування, рекомендації та багато іншого.

Крім того, всі функції Google Maps були упаковані в чистіший і мінімалістичніший інтерфейс, оптимізований для різних екранів, незалежно від того, чи використовується програма на планшеті або смартфоні.

Але яким би гарним не був новий додаток Google Maps, важливо зазначити, що за додані покращення довелося заплатити, оскільки кілька важливих функцій було змінено та повністю видалено. Наприклад, деякі користувачі будуть розчаровані, побачивши відсутні шари карти з попередніх версій, а також функцію автономного кешування, значно знижену.

Тим не менш, з жменькою недоліків на причепі, важко посперечатися, що є щось найкраще для картографічних потреб та побудови маршрутів, ніж програма Google за замовчуванням.

Зберігання файлів

Mail Сloud

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Mail Cloud — добрий вибір для тих, кому потрібна максимально спрощена хмара зберігання даних. Додаток від Mail.ru Group має простий інтерфейс і, що важливіше, інтегровано в інфраструктуру MG. Це означає, що всі сторонні послуги корпорації мають повну сумісність з додатком.

Google Диск

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Диск Google – це не просто хмарне сховище та служба синхронізації з відмінним безкоштовним тарифним планом. Google Drive також дозволяє створювати, редагувати, зберігати документи та спільно працювати над ними. Споживачі мають можливість вказати будь-яку папку на смартфоні для резервного копіювання, а підприємства заощадять місце, не дублюючи файли у локальному сховищі.

Dropbox

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Dropbox – це простий та надійний сервіс для синхронізації та зберігання файлів із розширеними функціями спільної роботи. Хоча він дорожчий і менш інтегрований, ніж такі платформи, як Google Фото, iCloud та OneDrive.

Dropbox є піонером у сфері хмарних сховищ та служб синхронізації, який пропонує синхронізовані папки робочого столу для доступу з будь-якого місця. Хоча це порівняно дорога програма, Dropbox відрізняють унікальні інструменти, такі як функції цифрового підпису, Showcase та HelloSign.

Dropbox, як і раніше, є відмінним вибором онлайн-сховища.

Відео та музика

Youtube

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Програма YouTube для Android виконана в мінімалістичній картковій темі інших мобільних продуктів Google, таких як Google+ і Google Now. Прев’ю відео широкі, і більшість інтерфейсу має білий і приглушений сірий колір, за винятком висококонтрастної панелі меню зліва.

Такі деталі, як закріплена вгорі панель пошуку, контент HD-якості (за його наявності) і плавне прокручування по всьому екрану, надають додатку вишуканий вигляд, який приносить задоволення від використання. Він навіть оптимізований для планшетів, надаючи ще більше місця на екрані для перегляду та пошуку.

YouTube став одним із найпопулярніших сервісів у світі через необмежену кількість контенту. Щоб оптимізувати роботу користувачів, YouTube випустив програму для смартфона. Таким чином, чи використовується iPhone або мобільний телефон під керуванням Android, користувач завжди зможе скористатися всіма функціями YouTube.

Програма YouTube для Android і YouTube для iPhone дійсно можуть багато в чому допомогти. Є кілька функцій, які покращують користувальницький досвід і допомагають оптимізувати відео, що завантажуються.

Shazam

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Shazam – попередник інших сервісів, таких як SoundHound та Google Sound Search, є оригінальним додатком для пошуку пісень. Після того, як користувач його встановив, з’явиться можливість використовувати Shazam для ідентифікації або позначки пісні, яка грає в межах чутності.

Довгий час Shazam псував не найкращий інтерфейс. Але завдяки недавньому редизайну проста і ефективна функціональність програми нарешті отримала привабливу упаковку, на яку вона заслуговує. Shazam постачається у безкоштовній версії з підтримкою реклами та платної версії без реклами під назвою Shazam Encore.

Shazam з першого разу визначає пісні, вставки з телешоу та рекламні ролики. У Shazam є зручні функції для пошуку музики. Завдяки новим функціям та переробленому інтерфейсу, Shazam — лідируюча програма для ідентифікації та пошуку музики.

Кінопошук

Корисні програми для Android: топ програм для смартфона

Кінопошук — сервіс для перегляду фільмів та серіалів із гармонійним дизайном, зрозумілим інтерфейсом, великою кількістю контенту та корисних функцій. Наприклад, є можливість завантаження фільму на телефон і його перегляду без підключення до інтернету або використання системи впізнавання актора DeepDive.

Зрозуміло, до цього рейтингу потрапив далеко не повний список додатків, які варто було б згадати. Тут тільки представлені найкорисніші програми, які, так чи інакше, стануть у нагоді кожному користувачеві.

nBook
Додати коментар