Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Налаштування та регулювання (збільшення або зменшення) гучності навушників Apple AirPods на різних пристроях: iPhone, Mac OS, Windows та Android.

Всім привіт! У цій статті розберемося, як збільшити гучність AirPods на різних пристроях і під моєю увагою виявляться не тільки Apple, але й інші електроніки.

Самі навушники від Apple, особисто для мене, це ідеальний варіант на будь-який випадок життя: можна з комфортом розмовляти телефоном, дивитися фільми як на телефоні, так і ноутбуці ще й музику слухати.

Але, зауважив дивний збіг, чомусь навушники тихіше працюють на ноутбуках з операційною системою Windows або у зв'язці з телефонами Xiaomi. Тому вирішив, що потрібно всім допомогти вирішити цю проблему з гучністю. Почнемо.

Гучність у навушниках Apple AirPods

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

У моїй скарбничці аксесуарів знаходяться навушники Apple AirPods 1 і другого покоління (вакуумні Pro), причому фаворитами досі залишаються перші, зважаючи на те, що вони просто зручніші за юшку.

Гучність першого і другого покоління відчутна, оскільки AirPods Pro більш щільно прилягають, що впливає на фізику звукової хвилі, але, повірте, максимальної гучності достатньо на всіх версіях пристроїв.

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Регулювання гучності AirPods всіх версій

На девайсах виробництва Apple, зараз маю на увазі iPhone, керувати гучністю навушників дуже просто, зробити це можна, використовуючи:

 • Помічник
 • Гойдалки гучності, що знаходиться збоку.
 • Регулювання у додатку.
 • Шляхом керування в режимі блокування.

Окрім першого пункту, решта підходять також для смартфонів під керуванням OS Android.

Безпека та обмеження гучності навушників Apple

Друзі, не варто забувати про те, що підвищена гучність надає негативний вплив на слуховий апарат людини, тому компанія Apple подбала про своїх клієнтів і запровадила спеціальні можливості.

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

До речі, iPhone не рідко сам відправляє повідомлення про те, що рекомендується зменшити гучність звуку.

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Налаштувати гучні звуки тихіше в iPhone можна так:

 • Відкриваємо « Налаштування » та переходимо в « Звуки, тактильні сигнали ».
 • Тиснемо « Безпека навушників ».
 • Переключаємо ” Гучні звуки тихіше ” в активний режим.
 • Встановіть режим гучності, а смартфон заглушуватиме все, що відтворюється за встановленим порогом.

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Наразі є такі режими:

 • 75 дБ . Як працюючий пилосос.
 • 80 дБ . Як галасливий ресторан.
 • 85 дБ . Як жвавий проспект.
 • 90 дБ . Як мотоцикл.
 • 95 дБ . Як сигнал автомобіля.
 • 100 дБ . Як сирена швидкої допомоги.

Неперевірена інформація : максимальна гучність AirPods у режимі відтворення звуку становить 86 дБ. Друзі, пізніше оновлю дані зі власної інструкції.

Увага : друзі, налаштуйте відтворення музики або інших звукових сигналів на комфортну для вас гучність, це дозволить зберегти здоровий слух та нервову систему в порядку.

Встановимо підключення з навушниками Apple AirPods

Після першого підключення до пристрою Apple AirPods автоматично підключатиметься до всіх інших пристроїв, пов'язаних з Apple ID, без необхідності повторення першої процедури налаштування.

Щоб продовжити підключення, якщо у вас є iPhone або iPad, активуйте Bluetooth із центру керування або налаштувань iOS, відкрийте чохол AirPods і піднесіть його ближче до пристрою, переконавшись, що він розблокований. Автоматично, через кілька секунд, побачите анімацію навушників на екрані: натисніть кнопку ” Підключити “, дочекайтеся підключення пристроїв, і натисніть кнопку ” Готово “.

Якщо у вас Mac і ви хочете підключити бездротові навушники Apple, вперше, відкрийте налаштування MacOS, натиснувши на значок шестерні на панелі Dock, натисніть елемент Bluetooth і переконайтеся, що він активний. Потім відкрийте чохол AirPods, зачекайте, доки Mac виявить його, і натисніть кнопку Connect, щоб розпочати з'єднання.

Як збільшити гучність AirPods за допомогою Siri

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Використання Siri є найпростішим рішенням для збільшення гучності навушників Apple AirPods. Через Siri легко і просто збільшувати і зменшувати звуковий сигнал за допомогою голосових команд, не впливаючи безпосередньо на пристрій (за умови, що Siri активована).

Навушники AirPods дозволяють налаштовувати “сенсорні” команди, які допомагають відповідати на телефонні дзвінки, переходити від однієї пісні до іншої або викликати Siri для виконання операцій за допомогою голосу, таких як відтворення музики, запуск виклик, встановити таймери та будильники, і навіть збільшити гучність на пристрої Apple.

За замовчуванням, з AirPods 2-го покоління можете зателефонувати Siri, сказавши команду «Привіт Siri», тоді як з AirPods 1-го покоління вам потрібно двічі натиснути на гарнітуру, щоб використовувати голосовий помічник Apple.

Можна відкрити додаткові налаштування AirPods, щоб настроїти команди, які будуть виконуватися при подвійному торканні кожного навушника окремо:

 • Якщо у вас є iPhone або iPad, спочатку переконайтеся, що підключили AirPods до свого пристрою
 • Потім натисніть піктограму шестерні ( Установки ), щоб отримати доступ до iOS і натисніть « Bluetooth ».
 • У новому вікні натисніть піктограму (i) , пов'язану з AirPods (відображається в розділі ” Мої пристрої “).
 • Тепер знайдіть розділ Touch AirPod 2 рази, виберіть один з варіантів, доступних між лівим і правим, щоб змінити елементи керування гарнітурою, що вас цікавлять, і переконайтеся, що хоча б один AirPod налаштований на параметр Siri , щоб використовувати голосовий помічник Apple.

Якщо хочете змінити налаштування Siri для навушників AirPods на своєму Mac :

 • Натисніть значок шестерні для доступу до macOS.
 • Відкрийте вікно Bluetooth та переконайтеся, що під'єднали AirPods до комп'ютера.
 • Потім тиснемо кнопку ” Параметри ” і вибираємо пункт ” Siri ” в меню, що розкривається, поруч з одним з варіантів: ” Подвійне торкання вліво ” і ” Подвійне торкання вправо ” і натисніть кнопку ” Готово “, щоб зберегти зміни.
 • Переконавшись, що елементи керування AirPods правильно встановили, збільште гучність навушників за допомогою голосового помічника Apple. Все, що вам потрібно зробити, це викликати Siri, сказавши команду ” Привіт Siri !” або двічі тапнути гарнітуру, яку раніше синхронізували.
 • Потім промовте команду « Підняти гучність », щоб збільшити гучність навушників AirPods, і все готове.

Також можете вказати, наскільки сильно хочете збільшити звук, вимовляючи такі команди, як ” Встановити гучність на 50% ” або ” Збільшити гучність до максимуму ” (в останньому випадку Siri запросить підтвердження).

Як збільшити гучність AirPods вручну

Якщо Ви вирішили вимкнути Siri на своєму пристрої, можна вручну збільшити гучність за допомогою відповідних регулювань. Щоб підняти гучність AirPods на iPhone/iPad, потрібно просто натиснути гойдалку збільшення гучності збоку.

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Збільшення або зменшення гучності AirPods на екрані блокування

Крім того, можна підвищити гучність навушників AirPods через центр керування (налаштування iOS) або графічний регулювальник у програмі.

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Регулювання гучності навушників Apple AirPods у програмі Музика

Якщо використовуєте AirPods з Mac або MacBook, то вручну збільшити гучність можна шляхом натискання кнопки F12 на клавіатурі.

Якщо не бачите опцію регулювання гучності в рядку меню, відкрийте «Системні налаштування », натиснувши на значок « Шестеренки » на панелі Dock, виберіть опцію «Аудіо» та перемістіть курсор поряд з елементом « Вихідний об'єм » для збільшення та зменшення гучності.

Якщо використовуєте ПК із Windows

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Налаштування гучності AirPods у Windows

 1. Підключіть та синхронізуйте навушники з комп'ютером.
 2. Натисніть на піктограму динаміка і потягніть її вгору або вниз.
 3. Ці ж налаштування доступні на вкладці ” Звуки ” через “Панель керування”.

Як збільшити гучність AirPods з Apple Watch без використання Siri?

Якщо у вас грає музика, все, що потрібно зробити, це повернути коліщатко праворуч або натиснути піктограму рупора на екрані, і кнопку +. Якщо складніше, то можна використовувати програму Apple Watch на своєму iPhone, там є всі налаштування регулювання гучності навушників.

Як збільшити гучність AirPods на Android

Гучність навушників Apple Airpods: як збільшити та регулювати

Зараз розповім як власникам Xiaomi, Samsung та інших брендів можна збільшити гучність навушників AirPods на Android. Відразу поспішаю порадувати, тут все практично ідентично з пристроями Apple і робити звук голосніше або тихіше можна через голосові команди або вручну.

У першому випадку все, що потрібно зробити, це сказати команду ” ОК Google “, щоб викликати голосовий помічник Google, а потім попросити збільшити гучність за допомогою команд ” Збільшити гучність “, ” Збільшити гучність до 50% ” або ” Збільшити гучність до максимуму ” .

Якщо ви хочете збільшити гучність AirPods вручну, візьміть пристрій Android, натисніть кнопку збільшення гучності (верхня кнопка на лівому боці пристрою) і торкніться значка зі стрілкою, що вказує вниз.

Резюмую

Тепер ви знаєте не тільки як зменшити, а й збільшити гучність навушників Apple AirPods на смартфонах, планшетах та ноутбуках з різними операційними системами. Друзі, я намагався максимально зрозуміло та доступно пояснити про безпеку та обмеження гучності навушників, усі можливі регулювання тощо. І якщо залишилися додаткові питання – я з радістю відповім на них у коментарях, будь ласка пишіть!

І ще, голосно слухати музику в будь-яких навушниках шкідливо:)

nBook
Додати коментар