Apple Mac Studio та монітор Studio Display

Apple Mac Studio та монітор Studio Display

Mac Studio з M1 Max та новий M1 Ultra забезпечують безпрецедентну продуктивність та широкі можливості підключення у неймовірно компактному корпусі. Studio Display оснащений великим 27-дюймовим екраном Retina з роздільною здатністю 5K, вдосконаленою камерою з функцією Center Stage та чудовим високоякісним звуком.

Apple Mac Studio та монітор Studio Display

Представляємо Apple Mac Studio та Apple Studio Display

Сьогодні компанія Apple представила Mac Studio та Studio Display — абсолютно новий настільний комп'ютер та дисплей Mac, призначені для того, щоб дати користувачам все необхідне для створення студії своєї мрії. 8 березня 2022 року відбувся справжній прорив у галузі персональних комп'ютерів! Apple Mac Studio працює на базі M1 Max та нового M1 Ultra, найпотужнішого у світі процесора для персональних комп'ютерів.

Apple Mac Studio – це перший комп'ютер з безпрецедентним рівнем продуктивності, широким набором підключень та абсолютно новими можливостями в неймовірно компактному корпусі, який легко розміщується на столі. З Apple Mac Studio користувачі можуть робити те, що неможливо на будь-якому іншому настільному комп'ютері, наприклад, рендер масштабні тривимірні середовища і відтворювати 18 потоків відео ProRes.1

Apple Studio Display, ідеальний додаток до Mac Studio, також чудово поєднується з будь-яким Mac. Він оснащений великим 27-дюймовим дисплеєм Retina 5K, 12-мегапіксельною надширококутною камерою з центральною сценою та високоякісною звуковою системою з шістьма динаміками та просторовим звуком.

Разом Mac Studio та Studio Display перетворюють будь-який робочий простір на центр творчості. Вони входять до найсильнішої та найпотужнішої лінійки комп'ютерів Apple за всю історію Mac і доступні для замовлення вже сьогодні.

«Ми дуже раді представити абсолютно новий настільний комп'ютер Mac та дисплей з Mac Studio та Studio Display, – сказав Грег Джосвіак, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу.

«Mac Studio відкриває нову еру для настільних комп'ютерів завдяки неймовірній продуктивності на базі M1 Max та M1 Ultra, безлічі можливостей підключення та компактному дизайну, завдяки якому все, що потрібно користувачам, завжди під рукою. А Studio Display – з його приголомшливим екраном Retina 5K, а також найкращим поєднанням камери та звуку серед настільних дисплеїв – знаходиться у своєму власному класі».

Apple Mac Studio та монітор Studio Display

Комп'ютер Apple Mac Studio – короткий огляд

Саме зараз, Apple Mac Studio надає ще більше можливостей користувачам, які хочуть розсунути межі своєї творчості завдяки революційній продуктивності, широкому спектру підключень для периферійних пристроїв і модульній системі для створення ідеальної конфігурації.

Революційний дизайн робочого столу на базі Apple Silicon

Купертинівці зробили неможливе, тепер з такою продуктивністю та ефективністю, якою володіє Apple Mac Studio, повністю змінюється уявлення про те, як повинен виглядати високопродуктивний робочий стіл. Кожен елемент у Mac Studio був розроблений для оптимізації продуктивності процесорів M1 Max та M1 Ultra (про них огляд у цьому матеріалі), забезпечуючи безпрецедентну потужність та можливості у форм-факторі, який може працювати прямо на столі.

Комп'ютер Apple Mac Studio, створений з цілісного алюмінієвого профілю з оптимальними розмірами, займає дуже мало місця і ідеально підходить для більшості дисплеїв. Комп'ютер Apple Mac Studio також відрізняється інноваційним тепловим дизайном, що забезпечує неймовірну продуктивність. Унікальна система двосторонніх вентиляторів, точно розташовані повітряні канали та понад 4000 перфорацій на задній та нижній панелях корпусу спрямовують повітря через внутрішні компоненти та допомагають охолоджувати високопродуктивні мікросхеми.

А завдяки ефективності Apple Mac Studio залишається неймовірно тихим навіть при найважчих робочих навантаженнях.

https://macdata.ru/wp-content/uploads/2022/03/large_2x.mp4

Революційна продуктивність з M1 Max та M1 Ultra

Mac Studio на базі M1 Max або M1 Ultra забезпечує неймовірну продуктивність основного та графічного процесора, більше уніфікованої пам'яті, ніж будь-який інший Mac, та нові можливості, яких немає в жодного іншого настільного комп'ютера.

З процесором M1 Max користувачі можуть вивести свої творчі робочі процеси на новий рівень, а для тих, кому потрібна ще більша обчислювальна потужність, M1 Ultra це наступний гігантський стрибок для Apple, який просто захоплює дух.

M1 Ultra заснований на M1 Max і має абсолютно нову архітектуру UltraFusion , яка з'єднує кристали двох чіпів M1 Max, створюючи систему на кристалі (SoC) з безпрецедентним рівнем продуктивності та можливостей, що складається із 114 мільярдів транзисторів.

Apple Mac Studio та монітор Studio Display

nBook
Додати коментар