Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Багато користувачів смартфонів стикаються з проблемою, коли втрачають свій девайс. Неприємне явище може стати причиною витоку персональних даних, особистих фотографій та виведення коштів із банківських карток. Тому важливо в найкоротші терміни знайти пристрій, переконатися, що він не потрапив до рук зловмисників. І тому чудово, що для власників смартфонів марки Samsung пошук телефону може бути значно спрощений за рахунок спеціальних функцій і сервісів.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Причини пошуку телефону

Існує кілька ситуацій, у зв'язку з якими користувачі починають пошуки свого гаджета. В основному це пов'язано з крадіжкою мобільного пристрою. Зловмисники викрадають пристрої для:

 • Подальшого перепродажу пристрою. Незахищений шифруванням телефон можна відформатувати та скинути до заводських установок. Зловмисник отримає новий гаджет, який легко продати.
 • Розбирання на запчастини. У випадках, коли телефон заблокований, його продають по запчастинах.
 • Використання особистої інформації. Зловмисники можуть скористатися конфіденційними даними, листуваннями та особистими фотографіями з метою шантажу.

У разі крадіжки смартфона слід одразу розпочати його пошуки та написати заяву в поліцію. Спростити пошук смартфона можуть заздалегідь встановлення програми виявлення телефону Samsung.

Багато зловмисників використовують мобільні SIM-картки для отримання коду верифікації. Це дозволяє переводити гроші з карти навіть із зашифрованого та заблокованого смартфона.

Телефон можна також випадково залишити у метро, кафе чи торговому центрі. Залишений без нагляду гаджет стає частою причиною крадіжки. Тому рекомендується відразу розпочинати пошуки втраченого пристрою. Прискорити процес знаходження координат допоможуть спеціально розроблені програми.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Початкові етапи пошуку смартфона

При фіксації факту втрати телефону слід виконати початкові кроки для його пошуку:

 • Кілька разів зателефонувати за номером телефону та перевірити весь будинок на його наявність.
 • Згадати події дня та моменти використання смартфона. Потрібно зрозуміти, де останній раз знаходився телефон і відправиться на його пошуки.
 • Якщо гаджет не знайде, необхідно оглянути інші місця, що часто відвідуваються.
 • Звернеться до сервісу підтримки Samsung або зателефонувати на гарячу лінію. Оператори можуть допомогти у пошуках телефону та дати подальшу інструкцію.

Фахівці сервісної підтримки надають допомогу лише власникам техніки з відповідними документами.

Самостійно знайти телефон Samsung можна за допомогою програм Galaxy Store або через обліковий запис Google. Головне розпочинати пошуки одразу після виявлення втрати, це збільшить шанси на знаходження смартфона.

У разі підозри крадіжки смартфона слід звернутися до місцевого відділу поліції та написати заяву. До такого способу важливо вдатися тим, хто заздалегідь не готував свій девайс до потенційної втрати і не підключав функцію «знайти смартфон». Органи поліції почнуть пошук телефону через оператора мобільного зв'язку.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Чинники, що впливають на успіх пошуку телефону Samsung

Подбати про виявлення телефону слід заздалегідь. Для цього рекомендується змінити установки телефону та встановити спеціальні програми, доступні в Galaxy Store.

Значно полегшити пошук допоможе увімкнена функція: «знайти пристрій». Через неї відбувається відстеження телефону Samsung у разі його втрати.

Швидко знайти телефон Samsung допоможе резервний номер. Через нього можна отримати доступ до облікового запису Google і скористатись функцією знайти смартфон.

Спеціальні програми Galaxy Store допоможуть не тільки виявити телефон, а й дистанційно керувати його функціями. У разі крадіжки гаджета зловмисники можуть навіть не здогадатися про наявність програми та не поспішати з розбиранням телефону. Головне увімкнути функцію: геолокація.

Також можна уникнути негативних наслідків від втрати телефону за допомогою встановлення пін-коду на SIM-карту та зменшення часу блокування телефону.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Способи пошуку телефону Samsung

Розробники смартфонів Samsung подбали про захист цих пристроїв. Відстежити гаджет та полегшити процес пошуку допомагають програми, які віддалено визначають розташування. Через них здійснюється блокування пристрою, щоб сторонні особи не змогли скористатися інформацією, що зберігається.

Знайти пристрій можна через:

 • Find My Mobile.
 • Пошук IMEI.
 • Обліковий запис Google.
 • Samsung Account.

За допомогою програм також можна створити резервну копію та стерти дані пристрою. Ці функції допоможуть, якщо телефон розблоковано або його неможливо знайти.

Мобільні програми визначають місце розташування навіть після його миттєвого вимкнення. Зловмиснику достатньо включити смартфон в затишному місці, і програма зловить сигнал із супутника. Але дізнатися розташування смартфона через програми можливо, тільки у разі їх активації. Для цього необхідно попередньо підготувати смартфон

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Програма Find My Mobile

Samsung Find My Mobile – це зручна і багатофункціональна програма для знаходження смартфонів і розумного годинника. Його інтерфейс максимально простий і підійде будь-якому обивателю.

Для роботи з додатком необхідно:

 1. Створити безкоштовний обліковий запис на головній сторінці сайту або ввести дані облікового запису Samsung, що вже діє.
 2. Погодитись з політикою конфіденційності та дозволити доступ до основних налаштувань.
 3. Увімкнути функцію «Знайти пристрій» у налаштуваннях, натиснувши на розділ «Безпека». Увійти до системи під обліковим записом Samsung.
 4. Увімкнути бездротові мережі.

Після проходження всіх етапів пристрій автоматично реєструється на сайті Find my Mobile. Програма допомагає у віддаленому пошуку пристрою, резервному копіювання даних та блокуванні гаджета.

Find my Mobile також здатний працювати автономно, без підключення до стільникової мережі або Wi-Fi. Для цього необхідно увімкнути спеціальну функцію, яка дозволить іншим користувачам бачити розташування гаджета.

Програма відображає рівень заряду батареї та продовжує термін її служби для виявлення мобільного телефону. Функція продовження заряду доступна в меню віддалених інструментів керування.

Компанія Samsung працює над оптимізацією програми. Після останніх оновлень користувачам відкрилася можливість робити дистанційні знімки камери. Це дозволить побачити особу потенційного злочинця.

Також користувачі можуть отримати доступ до останніх повідомлень, дзвінків та повідомлень, щоб не упустити важливу інформацію.

IMEI пошук пристрою

Знайти Samsung за номером телефону можна за допомогою пошуку IMEI. Кожен смартфон має унікальний 15-значний код, який має абревіатуру IMEI. Значення коду надає розробник. За допомогою ІМЕІ можна отримати відомості про місце виробництва, серійний номер і модель пристрою. Кодом також позначається мікросхема стільникового зв'язку. Через неї визначається геолокація пристрою.

Розташування IMEI залежить від компанії, яка виробляє гаджет. У більшості випадків код можна знайти:

 • На упаковці телефону.
 • Під знімним акумулятором.
 • На задній панелі мобільного телефону.
 • Використовуючи комбінацію *#06#.

Ідентифікаційний номер є унікальним. Неможливо зустріти два однакові коди, тому оператори стільникового зв'язку точно знають модель телефону, що реєструється в їхній мережі. Гаджети з двома SIM-картами мають 2 коди IMEI.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Для визначення розташування смартфона через код IMEI необхідно написати заяву в поліцію та надати їм коробку з-під телефону. На упаковці має бути позначено IMEI.

Органи поліції надсилають інформацію операторам стільникового зв'язку та очікують дані про координати SIM-карти.

Самостійне знаходження SIM-карти через IMEI – складна процедура. Сайти, що пропонують подібні послуги, є шахрайськими. Слід пам'ятати, що код IMEI є конфіденційним і його небажано оголошувати стороннім особам.

За допомогою облікового запису Google

Знайти втрачений пристрій можна також через обліковий запис Google. Скористатися інструментом можна після проходження реєстрації:

 • Здійснити вхід до облікового запису Google та прив'язати до нього пристрій через налаштування.
 • Увімкнути геолокацію.
 • Активувати функцію: знайти пристрій.

Після прив'язування облікового запису визначити координати втраченого або вкраденого телефону можна через сайт https://myaccount.google.com/find-your-phone.

Карта вкаже останнє розташування смартфона з похибкою в кілька метрів. На сайті також є функція зателефонувати на пристрій. Це допоможе швидше знайти девайс, якщо з'ясується, що він знаходиться десь у будинку.

Але цей спосіб має кілька мінусів. Коли втрачений пристрій вимкнено, Google перестає синхронізуватися. Користувач зможе подивитися лише хронологію переміщення мобільного телефону до його вимкнення. Функція працює за умови активізації параметрів: історія розташування, надсилання геоданих.

Аккаунт Google також дозволяє дистанційно заблокувати пристрій та стерти всі дані.

Це надійно захистить конфіденційну інформацію користувача від сторонніх осіб. Але після використання функції знайти телефон цією технологією стане неможливо.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Пошук через Samsung Account

Власники смартфонів компанії Samsung мають можливість визначити розташування свого пристрою через офіційний сайт компанії. Для цього потрібно мати зареєстрований Samsung Account.

Такий спосіб виявлення координат мобільного телефону має кілька переваг:

 • Можливість відстеження розташування та переміщення гаджета за умови увімкненого параметра: «надсилати місцезнаходження». Компанія надає дані пристрої до повного відключення
 • Дистанційне блокування екрана та заборона використання сервісу SamsungPay. Зловмисники не зможуть скористатися конфіденційною інформацією пристрою та оплачувати покупки у магазинах.
 • Можливість надсилання телефонного дзвінка. Функція допомагає швидко знайти гаджет, загублений вдома.
 • Копіювання даних. Функція спрямована на відновлення втрачених даних у разі не знаходження та блокування телефону.

Samsung Account також дозволяє своїм користувачам швидко зняти блокування екрана, якщо забули код безпеки.

Програма Smartthings допомагає визначити координати інших пристроїв Samsung. Вона об'єднує девайси розумного будинку, а також розумний годинник та бездротові навушники.

Інші способи визначення координат

В інтернеті можна знайти різні види програм категорії антизлодій. Вони дозволяють віддалено керувати смартфоном, фотографувати зловмисника та прати дані сховища.

Avast Mobile Security – найпоширеніша програма цієї категорії. Вона також захистить смартфон від небажаних вірусів та дозволить віддалено користуватися гаджетом навіть після його форматування.

Будь-яка програма може визначити місце розташування гаджета тільки в режимі онлайн. Визначити локацію вимкненого мобільника можна лише за допомогою коду IMEI.

Знайти телефон Samsung за допомогою геолокації з комп'ютера

Запобігання втраті телефону

Втрата телефону має багато неприємних наслідків. Зловмисники здатні заподіяти велику шкоду господарю гаджета через банківські програми, особисті документи або фото.

Насамперед слід поставити надійний пін-код на головний екран телефону. Захист також потребує основних програм, що зберігають конфіденційну інформацію. Поставити паролі на них можна за допомогою спеціальних мобільних програм.

Не рекомендується використовувати графічні ключі для розблокування смартфона, їх легко зламати. Пін-код бажано складати з 6 цифр і за можливості використовувати сканер відбитка пальців.

Захистити інформацію також допоможе повнодискове шифрування, яке є у багатьох моделях смартфонів. Воно автоматично шифрує файли, що зберігаються, від зловмисників. За допомогою цієї функції викрадачі не можуть прочитати інформацію без розблокування телефону. Увімкнути шифрування можна через установки телефону.

Для запобігання втраті смартфона також слід використовувати функцію «Знайти мій пристрій»:

 • Зайти в налаштування телефону та через систему пошуку вибрати розділ Безпека.
 • Натисніть «Знайти пристрій» та активувати перемикач.

Функція швидко визначає розташування пристрою та блокує доступ до нього. Пункт “стерти дані” дозволить користувачеві захистити конфіденційні дані від шантажу.

Запобігти втраті також допоможуть спеціальні наклейки, на яких можна написати номер телефону та винагороду у разі знаходження.

Кожному користувачеві смартфона слід заздалегідь підготувати свій пристрій для визначення його розташування. Це допоможе уникнути неприємних наслідків і захистити інформацію, що зберігається на телефоні.

nBook
Додати коментар