Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Запис дзвінків на Андроїд часом є єдиним способом довести свою правоту у складних та заплутаних ситуаціях. Крім вбудованої в операційну систему функції копіювання звуку в пам'ять телефону у вигляді диктофона, є безліч більш сучасних програм для цієї мети.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Як увімкнути запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Вбудована програма для запису розмов для Android може зберігати як вихідні, так і вхідні дзвінки.

Можна настроїти постійний запис, коли диктофон автоматично налаштовуватиметься під кожну розмову. А можна обійтися одноразовим способом, який доведеться вручну активувати перед кожною розмовою смартфоном.

Постійний запис

Часом у житті настають важкі ситуації, пов'язані з телефонними шахраями, у яких необхідно бути постійно напоготові. У таких ситуаціях слід користуватися функцією постійного аудіозапису телефонних дзвінків.

На Андроїд включити подібну функцію нескладно. Необхідно на мобільному зайти у вкладку «Контакти», потім вибрати загальну опцію налаштування контактів. Далі, в самому низу переліку функцій, слід вибрати вкладку «Запис викликів». Потім необхідно поставити галочку на вікні з назвою “Всі контакти”.

У деяких випадках, щоб встановити “Постійний аудіозапис”, необхідно увійти до загальних установок телефону. Там вибрати «Контакти» і далі слідувати вищевказаній інструкції.

Одноразовий запис

Налаштувати одноразове збереження аудіофайлів можна, пройшовши тим самим шляхом, як і постійне рекордування.

Однак замість функції «Записи дзвінків» необхідно поставити галочку на вкладці «Одноразова».

Варто зауважити, що подібну функцію можна підключити лише на певних видах телефонів, які підтримують запис ауді з дзвінків.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Куди зберігається запис розмови

Записи розмов на телефоні можуть зберігатися у різних папках. Тут величезну роль грає те, якою програмою було створено файл.

  • Якщо використовується вбудована у смартфон програма, запис дзвінка необхідно шукати у внутрішній пам'яті телефону.
  • Коли в налаштуваннях для збереження файлів був обраний зовнішній носій, наприклад флеш карта, потрібні записи будуть на ньому.

Найкращі програми та програми для запису телефонних розмов

Перед тим як записати телефонну розмову, варто вивчити та ознайомитися з можливостями спеціальних програм для Андроїда. Існує безліч софтів для збереження подібних файлів, однак вони мають різний інтерфейс і можливості.

Багато програм на Андроїд для запису телефонних розмов мають слабку технічну підтримку. Цей факт є причиною поганої якості звуку. Тому краще робити запис під час розмови з гучного зв'язку.

Automatic Call Recorder

Програма допомагає записувати розмову під час дзвінка, а потім відразу зберігати файли на Google диск.

Воно має зрозумілий інтерфейс, тому розібратися в його можливостях можуть навіть люди, далекі від технічних «штучок» програмістів. Automatic Call Recorder є найпопулярнішим додатком, який дозволяє прослухати і записати телефонні дзвінки.

Blackbox Call Recorder

Розробники софту стверджують, що воно є професійною та найкращою програмою для запису дзвінків на Андроїд. Крім стандартного набору функцій для подібних програм, воно має кілька просунутих здібностей. До них відносяться блокування софту від стороннього втручання, з'єднання Bluetooth з навушниками та підтримка двох сім-карт.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Blackbox Call Recorder має дуже зручний і зрозумілий інтерфейс, а також найбільшу різноманітність опцій серед схожих софтів. Саме тому розробники додали платну підписку, яка дає змогу скористатися ними без обмежень.

Boldbeast Call Recorder

Швидке додаток, яке працює практично без збоїв та помилок. Інтерфейс дуже простий – як тільки людина починає розмовляти з іншим абонентом, необхідно просто включити гарячу кнопку. Цей непомітний та зручний спосіб робить роботу з програмою дуже полегшеною.

Boldbeast Call Recorder можна використовувати як звичайний диктофон.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Call Recorder Automatic

Додаток працює без проблем та гальмування, до того ж просте у використанні.

Однак є у нього й один недолік – чітке аудіо може записуватися лише під час увімкнення під час виклику гучного зв'язку.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Cube Call Recorder ACR

Дуже зручна програма з додатковими можливостями.

Cube Call Recorder допомагає робити не лише записи звичайних телефонних розмов, а й виклики через Viber, Telegram, Skype та WhatsApp. До того ж має кілька додаткових та дуже корисних функцій.

Окремо людина може вибрати контакти, виклики яких автоматично записуватимуться в постійному режимі.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Otter Voice Notes

Ця програма є своєрідним органайзером всіх голосових записів, що є в пам'яті смартфона. Їх можна будь-коли прослухати в плеєрі, перемістити по папках, систематизувати по групах або видалити зайве.

Юридичний аспект запису телефонних дзвінків

Людина має право записувати телефонну розмову з представниками юридичної особи, тобто будь-якою компанією, фірмою чи організацією. І тут, у разі суперечки чи конфліктної ситуації, може довести свою правоту.

На початку дзвінка до будь-якої компанії, можна почути слова автовідповідача: «з метою поліпшення якості обслуговування проводиться запис розмови». Організації і самі зацікавлені в тому, щоб не мати проблем зі своїми клієнтами.

Записувати та зберігати аудіо та відео інформацію можуть оперативники розшукових служб. Усі отримані ними під час слідства записи суд без жодного винятку зобов'язаний розглянути та включити у справу.

Що ж до розмови фізичних осіб, то тут законодавство належить суворо до конфіденційності. 24 Стаття Конституції Росії суворо визначає право на нерозповсюдження особистої інформації, тому без дозволу іншої людини запис дзвінка з нею не можна викладати у загальний доступ. Наявність у пам'яті телефону відомостей іншого абонента, мається на увазі, як збереження чужої конфіденційної інформації, що заборонено основним законом країни.

Однак якщо справа розглядається в суді та для доказу своєї правоти, людина змушена надати телефонні записи, то робляться винятки. Але варто зазначити, що суд включить у справу лише аудіозапис, отриманий за згодою іншого абонента.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Покрокова інструкція із запису розмов

Перед тим як по телефону на Андроїді записати розмову, необхідно перевірити, чи підтримує смартфон подібну функцію. На сучасніших моделях вона вже вбудована в сам девайс.

  1. Для перевірки необхідно вибрати будь-який контакт зі списку та зробити виклик.
  2. Після цього одразу ж натиснути на три крапки та іконку касети з правого боку, які з'являться поряд з іншими опціями.
  3. З'явиться невелике меню, в якому потрібно буде натиснути «Почати запис».

Тепер до самого переривання виклику розмова записуватиметься без пауз. Його можна зупинити будь-якої миті. Для цього необхідно знову повторити наведені вище дії і в кінці натиснути на «Зупинити запис».

Якщо ж необхідно записати вхідний дзвінок, всі кроки повторюються тим самим способом, що й з вихідним викликом. Відсутність вбудованої можливості запису в смартфоні вказує на відсутність значка запису. У цьому випадку слід завантажити спеціальні програми, перелічені у попередньому пункті.

Запис дзвінків на Андроїд під час дзвінка

Рекомендації спеціалістів

На жаль, не завжди можна отримати чистий безперешкодний запис розмови на Андроїд. У цих випадках фахівці радять:

  • Відключати сторонні програми під час запису, навіть якщо вони працюють у «невидимому» режимі.
  • Перевірити пам'ять внутрішньої та зовнішньої пам'яті пристрою. При її заповненості більш ніж на 95%, слід обов'язково видалити зайві файли або перекинути їх на інший пристрій.
  • Перевірити роздільну здатність файлу, підвищивши якість аудіо.

Вести запис телефонної розмови слід, не привертаючи увагу сторонніх людей.

Важливо поважати чужі права і користуватися без необхідності отриманими файлами. Будь-яка необережна дія може призвести до неприємних наслідків і винна в цьому виявиться людина, яка записала виклик.

Записати та зберегти аудіо, записане на Андроїді не так вже й складно. Навіть якщо на смартфоні немає вбудованої функції запису, можна скористатися додатковими програмами для цієї мети. Однак варто враховувати і юридичний аспект — не можна використовувати файли без дозволу людини, голос якої було записано.

nBook
Додати коментар