Який смартфон купити дитині?

Який смартфон купити дитині?

У сучасному світі дуже складно знайти людину, яка не мала б уявлення про смартфони. Вони є практично у кожного, зокрема й у дітей. З їхньою допомогою школярі навчаються, відпочивають, спілкуються. Смартфон є невід'ємною частиною їхнього життя.

Купуючи дитині новий смартфон слід звернути увагу на ряд характерних рис, наприклад, при виборі варто віддати перевагу ударостійким і водонепроникним моделям, які будуть надійні і не підведуть у найнеобхідніший момент. Про те, як вибрати найбільш підходящий смартфон, і йтиметься у цій статті.

Ціна

Багато батьків вважають, що витрачати великі гроші на смартфон для дитини недоцільно. Такий погляд дуже зрозумілий і логічний, адже діти можуть зламати або просто втратити дорогий телефон. Щоб не було шкода витрачених коштів, вибирати слід із бюджетного цінового сегмента. Якщо йдеться про дитину молодшого шкільного віку, то найкраща вартість пристрою – 5000 -7000 рублів. Підліткам найчастіше купують більш функціональні моделі, в яких потужніший процесор, краща якість знімків, більша ємність акумулятора. Ціновий діапазон таких смартфонів – 10000-15000 рублів.

Корпус

Дорослі досить часто кидають свої телефони, а про дітей годі й казати. Смартфон повинен стійко переносити такі випробування на міцність. Моделі, чия задня панель виконана з тендітних і гладких матеріалів, наприклад, скла, точно не підійдуть дитині. Найнадійнішим варіантом буде звичайний пластиковий корпус, бажано водонепроникний та удароміцний.

Камера

Останні кілька років фотографії стали справжнім трендом, тому без хорошої камери нікуди. Не лише дорослі, а й діти хочуть хвалитися гарними та якісними знімками, викладаючи їх у своїх соціальних мережах. У бюджеті 10000-15000 рублів цілком реально підібрати смартфон з камерою на 48 Мп. Фотографії, зроблені на такий пристрій, будуть дуже непоганими.

Батарея

Незважаючи на те, що більшість виробників заявляють про час роботи своїх пристроїв аж до декількох днів, практично вони рідко працюють в активному режимі більше 10-12 годин без підзарядки. Смартфони у бюджетному ціновому сегменті найчастіше оснащуються батареєю на 3000-4000 мАг. При помірному використанні такого акумулятора вистачить на день, проте ситуація різко змінюється, якщо активно грати в ігри, користуватися камерою і виходити в інтернет. Саме тому віддати перевагу варто моделям з більш ємним акумулятором.

nBook
Додати коментар