Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Часто під час перегляду різноманітної інформації на телефоні з'являється зображення, яке зберігає потрібну інформацію. Щоб запам'ятати, необов'язково переписувати дані вручну на папір або передрукувати в новий файл. Достатньо зробити скріншот екрану на телефоні Samsung. Багато користувачів звикли до одного і того ж методу здійснення цієї функції, хоча їх буває кілька. Можна вибрати найзручніший спосіб, щоб зберігати інформацію до галереї з картинками.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Скриншот або коротко скрін – це знімок, зроблений з екрана монітора телефону. Можна використовувати збережену інформацію, покращити якість зображення, передавати файл іншим людям та здійснювати багато інших функцій:

 • передача інформації технічній підтримці у разі неполадок зі смартфоном;
 • надання іншим користувачам списку певної інформації (рецепти, перелік фільмів, домашнє завдання для дітей у школі);
 • передача цікавої картинки друзям та знайомим;
 • відправка розташування як скрин з карти;
 • звичайна передача зображень до соціальних мереж;
 • поетапне пояснення родичам або знайомим, як користуватися якоюсь програмою або налаштуваннями телефону.

Більшість людей звикли до одного способу. Насправді їх існує велика різноманітність, щоб можна було вибрати найбільш зручний та прийнятний.

Не кожна методика фотографування екрана є прийнятною на певних моделях телефону Samsung. Для пристроїв старого покоління можна використовувати 1-2 методи. Чим краща операційна система, тим різноманітнішими вони стають.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Створення скріншоту за допомогою клавіш

Якщо користувач з'ясовує, як зробити скріншот на телефоні Samsung найлегшим методом, рекомендується скористатися клавішами. Зазвичай достатньо комбінації із двох клавіш, які потрібно затискати одночасно.

Область їх натискання залежить від моделі та року випуску пристрою:

 • на найстаріших телефонах потрібно натискати на кнопку живлення та стрілку повернення дій;
 • якщо модель трохи новіша, натискають на кнопку зменшення звуку та клавішу живлення;
 • на більш сучасних моделях натискають кнопку зменшення звуку і відключення блокування екрану.

Створений знімок зберігати будь-якими методами не потрібно. Це здійснюється автоматично. Тобто зображення відразу ж переміщається до галереї, де зберігається доти, доки не буде видалено самою людиною.

Якщо методика вийшла, на дисплеї з'явиться короткий спалах, а також у рядку повідомлень виникне квадратне віконце. Воно сигналізує про те, що створене зображення було збережено в Галереї розділу «Скріншоти».

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Скріншот долонею

Подібна функція може бути лише на останніх і вдосконалених смартфонах. Проте її не підключено спочатку. Щоб сфотографувати монітор за її допомогою, виконують такі дії:

 • в основному меню вибирають розділ “Налаштування”;
 • клацають на рядок «Додаткові функції», вибираючи в цьому розділі значення «Рухи та жести»;
 • відкривають допоміжне меню, де можна підключати різні опції, приблизно на середині меню підключають “Знімок екрана долонею”.

Відкриття цим методом є лише для сучасних пристроїв. До них відносять моделі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 серії.

На старих моделях телефонів вибирають трохи інші дії, тому що операційна система в них відрізняється:

 1. Відкривають «Меню», де натискають ярлик «Налаштування».
 2. Клацають на розділ “Рух, керування долонею, керування жестами” (на деяких телефонах він може позначатися набагато простіше – “Додаткові функції”).
 3. Активують рядок “Знімок екрана долонею”.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Цього достатньо, щоб функція миттєвого знімку починала працювати. Потім виконують покрокові дії, щоб зробити кадр із дисплея:

 • спочатку потрібно розблокувати екран;
 • потім підбирають потрібні зображення;
 • ставлять ребро руки біля правого боку дисплея, проводять у напрямку зліва направо.

Картинка відразу фіксується і відправляється в галерею. Не потрібно натискати на будь-які кнопки, робити складні операції з налаштуваннями. Це скорочує час працювати зі смартфоном.

Використання сторонніх програм

На телефоні з операційною системою Android можна користуватися не лише стандартними налаштуваннями, але й сторонніми програмами, зберігаючи безпеку. Вони у великій кількості містяться в магазині Google Play. Тому користувачеві достатньо вибрати одну з найпоширеніших утиліт:

 • AZ Screen Recorder;
 • Screen Master;
 • Super Screenshot;
 • Touchshot;
 • Screenshot Touch.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Щоб знайти потрібні програми, достатньо зайти в Google Play і ввести потрібну комбінацію. Для кожної утиліти функції приблизно ті самі. Дії здійснюють за наступною схемою:

 1. Спочатку потрібно встановити потрібну програму, яка влаштовує користувача по всіх функціях (більшість з них безкоштовні).
 2. Відкривають утиліту за допомогою кліка по ярлику.
 3. Дозволяють використовувати дані телефону для програми.
 4. Відкривають картинки, на які потрібно зробити принтскрін.
 5. Натискають кнопки, що виникають, які використовують для захоплення картинки.
 6. У деяких утилітах можна підключити додаткову функцію зі скріншота після струшування телефону.

Коли знімок буде здійснено, він відразу переміститься до галереї, де розташовані інші зображення. Зазвичай для скріншотів з'являється окрема папка з однойменною назвою.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung за допомогою комп'ютера

Щоб полегшити життя власника смартфона, розробники створили взаємозв'язок між операційною системою Android та персональним комп'ютером. Поєднати їх можна такими методами:

 • кабель USB;
 • бездротовий Wi-Fi.

Потрібно пам'ятати, що для такого підключення часто потрібна наявність рут-прав.

Крім основного підключення застосовують спеціальний інструмент Android Debug Bridge. Це спеціалізована утиліта, що підходить для будь-якої операційної системи. Завдяки їй можна здійснювати такі дії:

 • робити скріни;
 • завантажувати та видаляти утиліти;
 • здійснювати копіювання даних.

Якщо цих опцій недостатньо, можна скористатися іншими можливостями через такі елементи:

 • Java development Kit;
 • USB Driver.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Ці опції можна встановити як окреме програмне забезпечення на комп'ютер. Щоб здійснювалася правильна робота, необхідно зробити налагодження:

 • заходять у розділ «Параметри розробника», підключають повзунок на рядку «Налагодження USB»;
 • перед користувачем з'явиться питання “Дозволити відкладку USB?”, на нього відповідають позитивно;
 • з'явиться ще одна табличка, де можна вибрати, чи потрібно користувачеві завжди ставити це питання.

Як тільки відкладка була підключена, приєднують USB-кабель між комп'ютером та телефоном, починають працювати в Android debug Bridge. Для цього потрібен командний рядок.

Щоб кожного разу не шукати розташування програми ручним методом, виконують ряд дій:

 • заходять до «Мого комп'ютера», вибирають диск «C»;
 • клацають на клавішу Shift на клавіатурі, в цей же час натискають правою кнопкою миші по порожньому місцю;
 • у контекстному меню відкривають рядок “Відкрити вікно Powershell тут”;
 • у командному рядку вказують найменування і додаткові знаки «./adb shell screencap/sdcard/screen.png» (у цій команді зашифровано ім'я зображення, його формат, розташування).

Зазначені відомості можна змінювати в залежності від виду картинки та місця її зберігання. Щойно створюється наступний скріншот, його найменування потрібно вказувати по-іншому.

Ця утиліта має й іншу опцію — копіювання великих файлів або директорій. Для цього застосовується команда adb pull. Можна зберігати одночасно кілька файлів, формувати взаємозв'язок між телефоном та комп'ютером. Наприклад, файл PNG зберігатиметься в каталозі телефону «DCIM», а в комп'ютері він переміститься на диск «D».

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Де зберігаються скріншоти

Кожному користувачеві буде цікаво знати, що створені скрини одразу переміщуються на зберігання в телефон, але не видаляються. Щоб скористатися ними, переходять одним із наступних шляхів:

 • Pictures/Screenshots;
 • Pictures/ScreenCapture.

Обидві ці папки містяться в пам'яті телефону. Щоб знайти доступ до них, рекомендується розділ «Мої файли».

Якщо для використання скрина використовувалися сторонні програми, найменування папки для зберігання може відрізнятися.

Зазвичай зображення повинні розташовуватися там, де локалізована утиліта. В інших випадках вони переміщуються до Галереї, де зберігаються в папці з такою самою назвою, як і програма.

Виділяють найпростіші шляхи, щоб відкрити скріншоти за короткий час.

 1. Відкрийте лише створений знімок. Як тільки зображення було зафіксовано, воно з'являється у вигляді маленького квадратного значка. На нього можна відразу ж клацнути, щоб перейти для перегляду. Також в останніх моделях Samsung відразу ж з'являється рядок повідомлень, де можна вибрати дії для роботи зі скріншотами. Наприклад, надсилання іншим людям за SMS або WhatsApp.
 2. Переміщення до галереї. Там розташовані картинки з папок з різними найменуваннями. Щоб знайти скріншоти, вибирають однойменну папку.
 3. Шторка повідомлень. Достатньо змахнути пальцем униз, щоб відкрити шторку швидкого меню. Там буде міститися значок зі знімком, за яким клацають для перегляду.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung

Як тільки зображення було знайдено, можна здійснювати різні дії. Наприклад, надсилати у повідомленні іншим користувачам, повторно переглядати картинки, редагувати через графічні утиліти.

Якщо зображення більше не потрібне, його можна видалити. Для цього достатньо натиснути кнопку зі значком сміттєвого бака, підтвердити дію з видалення.

Завдяки фіксуванню скріншотів, кожен користувач зможе зняти зображення, що знаходяться на моніторі. Тепер їх більше не потрібно шукати в інтернеті, зберігати у незручному форматі. Можна зробити потрібний знімок, зберігши його на телефон. Якщо пам'яті у смартфоні не вистачає, його переміщують на персональний комп'ютер. Виділяють прості методики, як зробити скріншот на телефоні Samsung, щоб зображення вийшло якісним, збереглося в потрібному місці. Застосовують ряд простих способів, кожен із яких доступний для смартфонів на основі операційної системи Android.

nBook
Додати коментар