Як змінити звук клавіатури у Xiaomi простим способом

Як змінити звук клавіатури у Xiaomi простим способом

Бажаєте видалити звук клавіатури на своєму мобільному телефоні Xiaomi? Чи волієте ви зменшити інтенсивність звуку?

Ви можете дуже просто внести ці зміни та настроїти клавіатуру так, як хочете, на своєму мобільному телефоні. Просто прочитайте статтю до кінця та дотримуйтесь інструкцій.

Як змінити звук клавіатури в Gboard

Хоча ви можете перейти в «Налаштування» > «Розширені налаштування» > «Мови та введення» > «Керування клавіатурами» > Gboard (клавіатура за замовчуванням) > «Налаштування», щоб змінити гучність звуку натискання клавіш, ви можете потрапити в ці налаштування більше простим способом.

Просто відкрийте клавіатуру Gboard у будь-якому чаті або вікні пошуку та змусіть звук змінити гучність.

Для цього торкніться шестерні, щоб перейти до «Установки», виберіть «Установки» та виберіть «Звук під час натискання клавіш». У цьому розділі ви можете активувати або деактивувати звук клавіатури, а також можливість зміни гучності натискання клавіш.

Як змінити звук клавіатури у Xiaomi простим способом

Отже, якщо звук вас не турбує, і ви просто хочете трохи зменшити інтенсивність, ви можете використовувати повзунок, щоб відрегулювати відсоток гучності, який ви хочете для клавіатури на вашому мобільному телефоні Xiaomi. І, звичайно, ви можете вносити ці зміни стільки разів, скільки захочете.

Як вибрати різні звуки для клавіатури на Xiaomi

Якщо вам вже набридло звук клавіатури за замовчуванням на смартфоні Xiaomi, ви можете пошукати інші альтернативи. Один із варіантів, який слід розглянути – це клавіатура Microsoft SwiftKey.

Ця клавіатура не тільки дозволяє вмикати або вимикати звук, але також ви можете вибирати між різними опціями. Як можна бачити на зображенні нижче, ви можете вибирати між різними звуковими профілями.

Як змінити звук клавіатури у Xiaomi простим способом

Як і Gboard, ви також можете змінити рівень звуку, який встановлено за замовчуванням для клавіатури вашого смартфона. Щоб внести ці зміни, просто відкрийте клавіатуру SwiftKey та виберіть «Звук та вібрація».

Також варто відзначити, що ви можете міняти клавіатуру стільки разів, скільки захочете на своєму смартфоні Xiaomi. Для цього просто перейдіть в «Параметри» > «Розширені налаштування» > «Мови та введення» > «Керування клавіатурами».

nBook
Додати коментар