Як змінити PIN-код SIM-карти на смартфонах Xiaomi та Redmi

Як змінити PIN-код SIM-карти на смартфонах Xiaomi та Redmi

Змінити PIN-код SIM-карти на мобільному телефоні Xiaomi або Redmi є досить просто. Але, можливо, вам складно знайти цю опцію, приховану в установках пристрою.

Щоб вам не доводилося перебирати налаштування свого смартфона Xiaomi або Redmi, ми покажемо вам, де знайти цю опцію та як змінити.

Таким чином, ви можете змінити PIN-код SIM-карти на смартфонах Xiaomi та Redmi

Якщо ви вже намагалися змінити PIN-код SIM-картки, ви, напевно, перейшли безпосередньо до SIM-карток та мобільних мереж. Але цієї опції немає в цьому розділі, оскільки MIUI інтегрує її разом з іншими опціями для встановлення паролів та безпеки мобільного телефону.

Отже, щоб внести цю зміну, виконайте такі дії:

  • Перейдіть до налаштувань смартфону Xiaomi або Redmi.
  • Перейдіть до розділу «Паролі та безпека».
  • Потім знайдіть «Конфіденційність» та натисніть ім'я оператора у розділі «Блокування SIM-карти».

Як змінити PIN-код SIM-карти на смартфонах Xiaomi та Redmi

Після того, як ви виконаєте всі ці кроки, ви знайдете опцію “Змінити PIN-код SIM-карти”. Процес внесення змін дуже простий. Як ви бачите на зображенні, коли ви натискаєте цю опцію, вас попросять ввести старий PIN-код. Тобто поточний PIN-код, який ви збираєтесь змінити. Як тільки ви напишете PIN-код, підтвердивши, що це ваш мобільний телефон, ви отримаєте можливість написати новий PIN-код SIM-картки.

Вам доведеться двічі ввести новий PIN-код, як і під час встановлення нового пароля для будь-якої послуги. Якщо ви без проблем завершили процес, ви побачите повідомлення “PIN-код SIM-карти було успішно змінено”. А якщо ви помилилися під час встановлення ПІН-коду, ви отримаєте повідомлення, що ви зробили помилку, і у вас залишилося 4 спроби.

Тому переконайтеся, що ви вводите новий PIN при кожному запиті, інакше ви заблокуєте SIM-картку. У такому разі вам доведеться знайти PUK-код або зв'язатися з вашим оператором телефонного зв'язку, щоб допомогти вам з процесом відновлення SIM-картки.

nBook
Додати коментар