Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Постійно неправильно спрацьовує будильник або запізнення на зустрічі призводять до пошуку відповідей на питання, як змінити час на телефоні. Існує кілька підходів до проблеми, кожен бренд має власні нюанси.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Неправильні показники згодом провокують припинення роботи чи збої у роботі окремих додатків. Проблема пов'язана з тим, що програмне забезпечення автоматично звіряє завершення періоду ліцензії з датою, яка вказується на смартфоні.

Через деякий період все стороннє програмне забезпечення може зупинити роботу, що викликає проблеми при платній підписці. Своєчасне регулювання дозволить уникнути зайвих фінансових витрат.

Як змінити час на телефоні

Кожен власник гаджетів зацікавлений у тому, щоб вони показували реальний час. Правильно налаштований годинник знижує ризик запізнень на ділові зустрічі або роботу, очікувань друзів, компаньйонів.

Найточніші показники бувають у користувачів, чиї девайси працюють під функцією автоматизованого визначення параметрів. У цьому випадку відбувається синхронізація годинника із загальносвітовими даними.

Якщо з низки причин подібне визначення не працює, питання вирішується ручним виставленням цифр. Для виконання підходить нескладний покроковий алгоритм:

 • необхідно відкрити меню гаджета;
 • переміститися в блок «дати та часу»;
 • виставити актуальний часовий пояс (ПП) та дату — інформація знаходиться через пошукову систему;
 • вказувати параметри доведеться в момент, коли стрілка почне свій відлік.

Ручне виставлення цифр потребує регулярної перевірки точності інформації.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Покрокова інструкція на iPhone

Як настроїти час на Айфоні:

 1. З основного меню необхідно перейти до підрозділу “основні”.
 2. Знайти блок «дати та часу».
 3. Встановлювати відповідний для себе формат — дванадцятигодинний або на 24 години, перший часто використовується американцями, тому встановлюється за умовчанням.
 4. Перевести на екрані неактивне положення прапорець біля «автоматично».

Якщо зазначена опція залишиться увімкненою, то гаджет почне самостійно займатися пошуками часових поясів, а також інших параметрів, відштовхуючись від інформації з інтернету.

Існує кілька причин, чому потрібно відмовитись від зазначеного функціоналу:

 • мимовільна зміна тимчасових установок при переході з літнього на зимовий час – подібні зміни призведуть до запізнень;
 • некоректне визначення показників пов'язане з подорожами – через зміну кількох часових поясів і регулярні втрати сім-картою сигналу почнуться збої в точному визначенні розташування;
 • Постійна робота геолокації провокує швидкий розряд акумулятора.

Після вимкнення вказаного режиму необхідно вибрати свій часовий пояс. У пошуковий рядок вводиться країна перебування та місто. Отриманий результат виставляється у відповідні графи.

Останній крок, що дозволяє вирішити питання, як змінити дату на Айфон, передбачає введення даних вручну, за допомогою прокручування своєрідних барабанів. Визначити точний час можна за будь-яким сервісом, включаючи Яндекс.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Покрокова інструкція на Samsung

Для виконання використовується стандартна схема:

 1. З меню потрібно перейти в «загальні налаштування» та блок «часу та дати».
 2. Вимкнути службу визначення часу.
 3. Ввести актуальне НП.
 4. У розділі “Встановити дату” прописати день, місяць та рік.
 5. Для збереження змін натисніть на кнопку «готово».
 6. Введення поточного часу проводиться за допомогою пункту «Встановити».
 7. Тут прописуються хвилини та години, дія підтверджується «готово».

Щоб гаджет надалі зміг самостійно проводити коригування вказаних величин, достатньо повторно активізувати службу автовизначення часу.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Покрокова інструкція на Xiaomi

Як можна настроїти час на телефоні:

 1. З основного меню необхідно переміститися в підрозділ «Розширеного регулювання».
 2. При натисканні на нього з'явиться пункт «дата та час».
 3. Після кліка за вказаним розділом потрібно перевірити, щоб перемикач «часу та дати мережі» був у активованому стані – щоб внести зміни, його доведеться вимкнути.
 4. Потім залишиться ввести точний час.

Якщо проблема полягає в неправильно відображається годинник при правильних хвилинах, то проблема може полягати в неправильно встановленому ЧП. Після виправлення помилка має зникнути.

У зазначеному підменю можна вибрати формат відображення на 24 або 12 годин. У першому випадку біля часу буде прописано АМ – до полудня або РМ – після нього. Користувач вибирає найзручніший для себе варіант.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Покрокова інструкція на Хонор

На форумах зустрічаються запити не тільки як встановити час на Айфоні, але і як провести регулювання хронометрів від Хонор.

Завдання виконується поетапно:

 • після входу до меню необхідно знайти у переліку підрозділ «система»;
 • вибрати відповідний блок;
 • перевірити, чи активізовано функцію системного визначення показників.

Якщо функціонал не працює, його потрібно підключити – необхідна інформація надійде від оператора. Інакше вводиться параметри вручну:

 • після натискання на “дату” – вносяться відповідні відомості;
 • після кліку за “часом” – точні цифри.

Обов'язково потрібно активувати розділ «ПП мережі» для його коректної установки. На цьому регулювання гаджета завершено.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Проблеми при зміні параметрів

Другим по важливості питанням, після пошуку, як у Айфон можна поміняти час, стає виникнення помилок при внесенні змін.

Іноді нові дані скидаються або система не приймає їх, відбувається мимовільний вихід із розділу «налагодження».

Список неполадок, що часто зустрічаються, представлений:

 • поодиноким збоєм – після скидання первинних налаштувань проблема мимоволі зникає;
 • активною роботою машинного синхронізації часу – з нею зміни в ручному режимі провести неможливо, для відключення функціоналу достатньо прибрати прапорець біля пункту «використовувати мережеву дату з часом», що знаходиться в підменю;
 • конфліктом НП у девайсу та сім-карти — така проблема часто виникає у стільникового оператора Tele2;
 • шлюбом у прошивці мобільного телефону — найкращим вирішенням питання стане звернення до фірмового сервісного центру, спроби самостійного введення нового ПЗ підвищують ризик випадкового пошкодження апаратури.

Щоб виправити конфліктну ситуацію між сім-картою та часовими поясами в апараті, достатньо скористатися наступним алгоритмом:

 1. Спочатку проводиться збереження важливої інформації в іншому місці, інакше дані будуть втрачені.
 2. Потім з мобільного виймається сім-карта, проводиться скидання до початкових заводських параметрів: з основного меню необхідно перейти в підрозділ «відновлення та скидання», потім клацнути по відповідній клавіші.
 3. На гаджеті вимикається визначення ЧП – в області зазначеного блоку потрібно зняти прапорець.
 4. Після цього прописується реальний часовий пояс (ПП).
 5. Процес завершується зворотною вставкою сім-карти та повторною спробою зміни часових значень.

Повернення до початкових заводських параметрів проводиться тільки на стільникових, на годиннику їх зачіпати не можна. При порушенні правил користувач може зіткнутися з повною непрацездатністю через знищення прошивки.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Автосинхронізація дати та часу

Не всі власники цифрових пристроїв віддають перевагу ручному регулюванню тимчасових параметрів. За бажанням можна користуватися вбудованим функціоналом по мережній синхронності.

Якщо власнику девайса потрібна ідеальна точність, то потрібне застосування покращеної версії функції, але для її виконання потрібна наявність прав адміністратора.

Звичайна

Для сполучення з мережевою інформацією, знадобиться кілька кроків:

 • необхідно вийти у головне меню;
 • переміститися в актуальний пункт і активізувати прапорець, що знаходиться біля нього.

Зазначений підрозділ, залежно від моделі та бренду, може називатися «системною датою та часом», «використовувати дані мережі», «синхронізувати з мережею» та ін.

Після переміщення прапорця дані регулярно звірятимуться з інформацією стільникового оператора без необхідності втручання користувача. Поки цей функціонал перебуває в активному стані, замінювати відомості у ручному режимі буде неможливо.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Розумна

На відміну від цієї, стандартна синхронізація не є абсолютно точною і показує середню похибку майже половину секунди.

Відхилення пов'язане з тим, що в період її створення були задіяні повільні та застарілі протоколи даних. Результатом стала проблема, що відомості про час не надходять своєчасно і трохи спізнюються. У результаті виходить похибка, виправленням якої займаються спеціалізовані програми для «розумної» тимчасової синхронності.

Щоб програмне забезпечення нормально функціонувало, потрібне втручання у загальне регулювання, але таке право у нього відсутнє.

Тому для розумної синхронізації потрібна наявність прав адміністратора на устаткуванні. Втім, найпросунутіші з утиліт можуть обходитися і без них.

Для смарт-синхронності було розроблено деякі програми, вони аналогічні за функціональністю. До часто використовується софт відноситься ClockSync. Для роботи з ним потрібне виконання стандартної схеми:

 1. Після включення утиліти на робочому столі з'явиться інформація про час, виставлений на пристрої та точні показники, які зчитуються зі спеціального сервера. Різниця між ними зазвичай не перевищує 20 секунд.
 2. Необхідно активізувати контекстне меню та вибрати синхронізувати. Якщо потрібно, то на дисплеї з'явиться запит про право втрутитись у роботу гаджета (змінювати поточні дані). Потрібно натиснути на розділ «надати».
 3. Якщо рут-доступ на смартфоні відсутній, то перед тим як налаштовувати процеси, слід переміститися в регулювання програми (вхід розташований у меню) та вибрати режим «робота без root». В результаті окремий функціонал стане обмеженим, зате не потрібні права суперкористувача.
 4. Після проведення процедури різниця між вищезазначеними значеннями дорівнює нулю.

Програмне забезпечення знаходиться в магазині Google Плей, звідти його можна вільно завантажити. Але користувач повинен знати заздалегідь, що ПЗ відрізняється великою функціональністю, дозволяє міняти сервери для звіряння точних цифр, паралельно воно поглинає великий обсяг ресурсів. Якщо від утиліти не потрібні великі можливості, то можна користуватися більш простим аналогом – Smart Time Sync та ін.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Налаштування часового поясу на телефоні

Щоб провести коригування даних на апаратурі, достатньо відвідати спеціальний ресурс та знайти у списку найближчих за розташуванням місто. З правого боку сторінки знаходиться повна інформація про НП, її пізніше потрібно вибрати в меню гаджета.

Для активізації вибраного варіанта проходять такі кроки:

 • у меню потрібно переміститися у системний розділ;
 • відкрити у ньому бік «часу з датою»;
 • клікнути по ярлику «вибір ЧП»;
 • у списку знайти і вказати актуальний.

Якщо вказаний параметр постійно скидається та відмовляється встановлюватися, то користувачеві слід увімкнути функціонал «використовувати НП мережі», що знаходиться у «часі та даті».

Такий підхід допоможе обладнанню з'ясувати поточне розташування через інтернет та підібрати актуальні відомості.

Як змінити час на телефоні: покрокова інструкція

Чому збивається час на телефоні

Існує невеликий перелік причин, через які відбуваються відхилення. Перелік неполадок, що часто зустрічаються, представлений:

 • помилками в мережевому просторі мобільного оператора відбувається збій автоматичного визначення даних;
 • використанням утиліт, що підключається до GPS, VPN, Exchange;
 • невірно виставленим НП;
 • несправний АКБ;
 • збоєм у програмному забезпеченні – питання вирішується оновленням прошивки.

Окрема увага приділяється старому устаткуванню – у ньому часто збоїть календар.

Електронна техніка в середньому розрахована на п'ять років бездоганної роботи, а збільшення терміну до 10-15 років призводить до різноманітних баг.

Більшість змін у дати, часі та часових поясах користувач може провести самостійно. Якщо жоден із зазначених способів не допомагає вирішити питання, то найкращим варіантом буде звернення до спеціалізованого сервісного центру. Не всі проблеми можна вирішити простими змінами параметрів, в деяких випадках обладнання потребує повної переустановки прошивки.

nBook
Додати коментар