Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Життєві обставини змушують користувачів шукати інструкцію, як записати телефонну розмову на Самсунзі. На Андроїд базовий набір можливостей легко збільшується за допомогою стороннього софту, правило стосується всіх, навіть заборонених в окремих країнах програм.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Всі смартфони, що функціонують на прошивці Android 5.0.1 або вище, мають вбудований засіб для запису телефонних розмов. Їхнє програмне забезпечення містить необхідні елементи, але вони знаходяться в прихованому стані та активізуються через відсутність потрібного коду.

На пристроях з Андроїдом 4.4 або нижче, такого вбудованого софту немає. Але це не викликає серйозних проблем у власників, тому що вони можуть скористатися однією зі сторонніх утиліт, що знаходяться в офіційному магазині додатків.

Альтернативні варіанти можна завантажити з Google Play Store, а для телефонів із вбудованим програмним забезпеченням достатньо ввести спеціальний код.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

З використанням вбудованих засобів

Щоб отримати вільний доступ до вбудованого функціонала запису розмов, достатньо внести невеликі зміни за допомогою прав адміністратора та файлового менеджера, здатного працювати із записами системи. Подібні привілеї використовуються для змін у системному розділі.

Після завершення процедури на екрані зникне клавіша, яка дозволяє додавати абонентів до телефонного дзвінка. Замість неї стоятиме перемикач, який відповідає за запис розмови на телефоні Samsung. Якщо кнопка конференц-наради важлива, краще скористатися іншими підходами до вирішення проблеми.

Процедура виконується поетапно:

 1. Після відкриття провідника слід надати йому root-права. Потім пройти шляхом: /system/csc і відкрити feature.xml або other.xml. Файл містить рядки , .
 2. У пам'ять апаратури копіюється папка із зазначеною інформацією. Процедура є обов'язковою — якщо виникнуть непередбачені обставини зі збоєм, то можна буде провести системне відновлення.
 3. Потім оригінал файлу затискається пальцем. Після виділення слід натиснути на знак трьох точок, розташованих у правому кутку зверху та вибрати варіант «відкрити в текстовому редакторі».
 4. Далі проводиться підтвердження змін у файловій системі варіант для запису і читання. Потрібно переміститися до вищезгаданих рядків у самий низ.
 5. Між рядками вписується: RecordingAllowed. Потім нововведення зберігаються, залишається перезавантаження обладнання.

Для перевірки потрібно зателефонувати за будь-яким доступним номером і натиснути на клавішу «запису» — для її запуску.

Зупинка виконується відповідною кнопкою. Записані відомості надсилаються автоматично до каталогу “Call” або “Voices”, вони розташовані в області внутрішньої пам'яті апаратури.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

За допомогою сторонніх програм

Якщо вищезазначений спосіб запису телефонних розмов на Samsung за допомогою вбудованого варіанта неможливий, можна скористатися софтом від сторонніх розробників.

В офіційному магазині їх безліч, серед часто використовуваних виділяють:

 • ACR;
 • CallRec;
 • Call Recorder.

Серед зазначеного ПЗ тільки перший має великий перелік функціональних можливостей, представлених:

 • автоматичним записом, видаленням застарілих аудіофайлів через встановлений період;
 • налаштуваннями формату та показників якості доріжок;
 • вибором каталогу, режимом запису пристроїв, призначених на ринку США;
 • джерелом запису на вибір, посиленням звуку в аудіозаписах;
 • можливість фіксування розмов під час спілкування через зовнішню колонку або Bluetooth-гарнітуру;
 • записом викликів вай-фай, виключенням зі списку окремих номерів, що записуються;
 • завантаження збереженого матеріалу в хмарне сховище, FTP-сервер або електронну пошту.

Щоб провести необхідні маніпуляції за допомогою ACR, потрібно завантажити програму з магазину і запустити його. Потім перейти в основне меню, переміститися в запис і формат, вибрати відповідні умови.

Після натискання на папку для записів вказується каталог, де зберігатимуться матеріали. Згорнувши утиліту, потрібно зателефонувати, а потім повернутися до нього для прослуховування результатів.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Як і де потім знайти запис у Самсунзі

Для легкого пошуку достатньо користуватися популярним провідником. Більшість користувачів вважають за краще зупинятися на “ES Провіднику”, “Total Commander”.

З їх допомогою відбувається відкриття внутрішньої пам'яті пристрою, в списку необхідно знайти папку з назвою «Recorder». Усередині неї розміщено каталог «Call» із усіма збереженими аудіоматеріалами, де користувач спілкувався з іншими абонентами.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Як переглянути записані дзвінки

Перегляд записаних дзвінків можливий з утиліти «телефон». Для виконання завдання використовується наступний алгоритм:

 • після відкриття зазначеного програмного забезпечення потрібно натиснути на знак з трьома точками — він розташований з правого боку у верхньому кутку;
 • переміститися в головне меню;
 • потім перейти із «запису» в «записані», де відображатиметься весь збережений матеріал;
 • Як найменування файлу використовується номер мобільного телефону або ім'я контакту, для полегшення процесу ідентифікації.

Користувач може вибрати будь-який аудіофайлів, а потім натиснути на клавішу «поділитися». Інформацію можна надіслати до месенджерів, електронної скриньки або до хмарного сховища.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Випадки, коли запис розмов неможливий

Існує кілька проблем, що заважають запису розмови на Андроїд Samsung:

 • При виклику з другої СІМ-карти — штатне та стороннє програмне забезпечення не завжди коректно працює із записами, якщо картка встановлена в другому телефонному слоті. Така проблема часто зустрічається на Самсунгах, що працюють під 5 версією Андроїда. Причиною неполадок вважається відсутність підтримки двох сім-карток.
 • Після проведення системного оновлення питання стосується штатного засобу запису розмов. Під час процесу змінений файл замінюється новітньою версією, а ній відсутня доданий рядок. Повторна активація потребує додаткового внесення змін.
 • Активний енергозберігаючий режим – програмне забезпечення, яке відповідає за продовження роботи обладнання після заряджання, негативно реагує на сторонній софт. При малій кількості заряду воно призупиняє фонову активність всіх вторинних утиліт, раніше завантажених із магазину. У цьому випадку рішення два: надсилання обладнання на зарядку або включення дозволу на фонову активність для отримання аудіофайлу телефонної розмови.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Опція використовується власниками апаратури для запису:

 • важливих даних, що диктуються співрозмовником – використання зручно, коли неможливо перенести інформацію на папір;
 • загроз – аудіоматеріали послужать доказом звернення до поліції;
 • звернень до служби технічної підтримки — у такий спосіб можна задокументувати спілкування із співробітниками компанії;
 • інтерв'ю – записати розмову простіше, ніж проводити фіксування інформації, що надходить у ручному режимі;
 • фіксації факту позики матеріальних коштів – дозволяє отримати докази для позичальника, якщо він намагається пізніше відмовитися від своїх слів.

Багато людей люблять просто записувати розмови з близькими, щоб прослуховувати їх на дозвіллі.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Запис телефонних розмов на різних моделях Samsung

На форумах можна зіткнутися з запитами про те, як записати телефонну розмову на Самсунзі однієї з моделей. Найчастіше виконання проходить за стандартними схемами.

А 10

У смартфона є необхідний функціонал, за якого запис йде без застосування вторинних засобів.

Щоб виконати операцію, достатньо зателефонувати самому або відповісти на вхідний і подивитися меню на дисплеї. Там необхідно натиснути на клавішу «запису», яка почне вестися на системному рівні.

Іноді кнопка активується через додатковий блок «ще». Тому перед початком процесу краще заздалегідь перевірити всі налаштування.

А 50

Не всі моделі мають подібну функцію, але вона спочатку вбудована в цю версію. Щоб прослуховувати розмови у будь-який час, необхідно:

 • включити відповідь на повідомлення про вхідний дзвінок або зателефонувати самому;
 • натиснути на знак, що складається із трьох точок, яких знаходиться праворуч угорі;
 • у меню вибрати «записуватися».

Якщо процедура проводиться вперше, користувач повинен погодитися з системними умовами. У наступні рази процес активізується автоматично.

А 51

Модель працює за вищезазначеними технологіями.

М 21

У даній версії не завжди є утиліта з функціоналом аудіофіксації. Її наявність пов'язана з певною версією прошивки.

За відсутності обхід обмеження проводиться з допомогою установки стороннього софта. До такого типу відноситься Call Rec та ін.

М 31

Ця версія обладнання функціонує аналогічно М 21 і вимагає встановити та підключити додаткові утиліти.

Як записати телефонну розмову на Самсунзі

Та інші

Якщо користувач має смартфон із сімейства Samsung Galaxy, що функціонує під керуванням OneUI, тоді є варіанти для вирішення питання. Достатньо провести закачування та подальше встановлення спеціального apk-файлу. Він активує кнопку запису розмов на телефоні під час спілкування.

Процес виконується за схемою:

 • проводиться закачування apk-файлу з установкою;
 • наступний крок – перезавантаження обладнання;
 • на екрані має з'явитись клавіша для фіксації переговорів.

Поради та рекомендації

Перед проведенням процедур щодо збереження розмов на апаратурі необхідно звернути увагу на такі нюанси:

 • Перед встановленням рута на обладнання можна спробувати записати переговори за допомогою додаткового програмного забезпечення з офіційного магазину. У момент спілкування потрібно натиснути на клавішу, що відповідає за активізацію вторинного функціоналу. Найчастіше вона зветься “ще”. При переході на посилання відбувається відкриття меню, де розташований блок «диктофон». Її включення розпочне фіксацію розмов.
 • Під час вибору відповідного софту можна завантажити кілька варіантів і з них вибрати той, у якого є максимальна якість звуку. Окремі утиліти здатні фіксувати лише голос власника, а чи не його співрозмовника. Подібні особливості зустрічаються, коли виробник встановлює низку обмежень на аудіозаписи. Окремі програми здатні оминати зазначену заборону. Інші програми, які не підійшли, обов'язково видаляються.

Не слід забувати, що записані матеріали поступово переповнюють внутрішню пам'ять, якщо спочатку не було обрано інше місце для зберігання. З метою економії слід вибрати іншу папку або проводити періодичне видалення непотрібних файлів.

Якщо використовуються сторонні утиліти для виконання зазначеної функції, краще спочатку проводити їх налаштування. Паралельно необхідно перевірити якість їх роботи та підібрати найкраще місце для зберігання аудіо.

nBook
Додати коментар