Як запланувати автоматичне увімкнення/вимкнення на смартфонах Xiaomi та Redmi

Як запланувати автоматичне увімкнення/вимкнення на смартфонах Xiaomi та Redmi

Телефони Xiaomi і Redmi, що працюють на фірмовій оболонці MIUI, мають можливість автоматично вмикатися і вимикатися в заздалегідь заданий час. Ви можете встановити для свого мобільного телефону час увімкнення та вимкнення за розкладом, використовуючи функцію «Таймер живлення».

За допомогою цієї функції можна автоматично перезавантажувати телефон у вибраний час. Ця функція може бути дуже корисною, наприклад, ви можете запланувати автоматичне вимкнення телефону на ніч, щоб заощадити заряд батареї. Також ви можете налаштувати автоматичне відключення та увімкнення телефону, щоб смартфон не відволікав вас під час відпочинку або роботи.

Як встановити автоматичне увімкнення/вимкнення на телефонах Xiaomi та Redmi?

  1. Відкрийте на мобільному телефоні «Налаштування» та виберіть розділ «Живлення та продуктивність» .
  2. Тепер натисніть на функцію Таймер живлення .
  3. Натисніть «Увімкнення за розкладом» , щоб настроїти час увімкнення телефону.
  4. Натисніть «Вимкнути за розкладом» , щоб настроїти час вимкнення телефону.

Як запланувати автоматичне увімкнення/вимкнення на смартфонах Xiaomi та Redmi

Тепер ви можете встановити час для автоматичного увімкнення та вимкнення телефону відповідно до ваших вимог. Ви навіть можете вибрати конкретний день тижня або кілька днів, щоб запланувати увімкнення або вимкнення смартфона. Як тільки ви встановите певний день і час, ваш телефон вимкнеться і увімкнеться (перезавантажиться) автоматично відповідно до ваших настройок.

nBook
Додати коментар