Як заблокувати інтернет на телефоні дитини та поставити пароль

Стільниковий телефон – це гаджет, без якого сучасна людина вже просто не тямить свого життя. Проте, для дітей його постійне використання несе як позитивні, а й негативні моменти. У статті розглядається питання: як поставити пароль на мобільний інтернет, основні способи та нюанси.

Як заблокувати інтернет на телефоні дитини та поставити пароль

Доступні способи заблокувати інтернет на телефоні дитини

Батьківський контроль за тим, скільки часу дитина проводить у телефоні, планшеті або за комп'ютером, у сучасних реаліях просто необхідний. Зумовлено це не тільки шкодою, що завдається дитячим очам, а й великою кількістю абсолютно непотрібного, а найчастіше шкідливого контенту.

На сьогоднішній день існує кілька способів, як заблокувати інтернет на телефоні дитини:

 • встановити пароль на роутер;
 • змінити налаштування маршрутизатора;
 • використовувати спеціальне налаштування батьківського контролю Windows;
 • внести зміни в роботу браузера, який використовується дитиною;
 • за допомогою спеціальних утиліт;
 • використовувати функції мобільного телефону;
 • через послуги мобільних операторів.

Будь-який із зазначених варіантів абсолютно нешкідливий для техніки, і може бути використаний батьками. Однак необхідно розуміти, що жоден не є абсолютно ідеальним і дає 100 процентний захист.

Блокування окремих сайтів

Щоб заблокувати небажані сайти, можна скористатися одним із двох основних способів:

 • Використовувати налаштування браузера.
 • Скористайтеся спеціальним додатком.

Як заблокувати інтернет на телефоні дитини та поставити пароль

Варто розглянути кожен з варіантів більш докладно. Як заблокувати інтернет на телефоні через Internet Explorer:

 1. Насамперед слід зайти в меню сервіс.
 2. Відкрити вкладку якості.
 3. Далі розділ змісту.
 4. Параметри кнопки.
 5. Введіть пароль доступу, після чого з'явиться інформація зі списком дозволених вузлів. Користувач зможе самостійно внести зміни та поставити заборону на непотрібні дані.

Що потрібно робити, якщо встановлено Google Chrome:

 • Відкрити налаштування.
 • Вибрати підрозділ “чорний список”.
 • До нього вносяться найменування сайтів, які будуть перебувати під забороною.

Зміни в Opera вносяться так:

 • Насамперед необхідно відкрити та завантажити спеціальний додаток Adult Blocker.
 • Відкрити програму. Введіть пароль користувача.
 • Встановити заборону непотрібних сайтів.

Як заблокувати інтернет на телефоні дитини та поставити пароль

Також обмежувати доступ до непотрібної інформації можна через окремі програми. Добре для цієї ролі підходять:

 • Kids Place — безкоштовна утиліта, яка допомагає встановлювати доступ тільки до дозволених даних, вводить контроль інтернету, заборону скачування та здійснення покупок у мережі. Додатковою функцією є блокування та розблокування мобільного пристрою в певний час.
 • Care4Teen для Android — універсальна програма, що встановлює фільтри на заборонені та дозволені веб-сервіси, здійснює моніторинг історії браузера, показує інформацію про вхідні та вихідні дзвінки, смс-повідомлення.
 • SafeKiddo Parental Control – багатопрофільна програма. З її допомогою можна встановити час серфінгу на кожен день тижня, встановити обмеження доступу до інтернет-ресурсів, заблокувати небажаний сайт, віддалено ввести режим користування мережею.

Наскільки зручні перераховані вище способи, вирішувати самому батькові. Однак слід розуміти, що при бажанні дитина може обійти їх.

Відключення інтернету у операторів зв'язку

Інший варіант як відключити вай-фай на телефоні дитини – за допомогою платної послуги від мобільних операторів «батьківський контроль». Можна скористатися:

 • “Дитячий інтернет” від Мегафон. Щоб увімкнути функцію, необхідно надіслати запит *580# та натиснути кнопку дзвінка. Також можна надіслати SMS-повідомлення на номер 5800 «ON». Послуга активується через особистий кабінет користувача. Вартість складає 2 рублі на добу.
 • «Батьківський контроль» від МТС. Активувати послугу можна кількома способами. Перший варіант: надіслати SMS-повідомлення з текстом 445*5 на номер 111. Можна зателефонувати командою *111*72#. Також використається особистий кабінет абонента. Надалі можна віддалено вводити обмеження на різноманітні послуги.

Як заблокувати інтернет на телефоні дитини та поставити пароль

Чи можна заблокувати вай-фай

Заблокувати вай-фай досить просто. Для цього потрібно встановити додатковий пароль на мережу. Якщо всі необхідні для підключення дані вже є на мобільному телефоні, то їх можна або поміняти, або видалити з пристрою. У такому разі, доступ до інтернету буде просто відсутній.

Якщо говорити про загальні мережі, то ситуація стає дещо складнішою. Наразі є досить поширеним явищем надання безкоштовного вай-фаю у місцях громадського харчування. Відповідно, дитина може підключатися без відома батьків.

У цьому випадку можна просто вимкнути на телефоні саму функцію підключення. Тоді з'єднання не буде встановлюватися і вдома, і за його межами. Однак цей спосіб є ненадійним, оскільки дитина може відновити її самостійно.

Найбільш дієвим варіантом є обмеження трафіку. У такому разі, після його перевищення, телефон буде вимикати доступ автоматично. За бажанням цю функцію можна вмикати та вимикати у налаштуваннях смартфона.

Як заблокувати інтернет на телефоні дитини та поставити пароль

Встановлення програми батьківський контроль

Як мовилося раніше, обмежити доступом до мережі можна і з допомогою окремих утиліт. Деякі їх було описано раніше. Якими ще програмами можна скористатися:

 • “Де мої діти” – працює з усіма відомими мобільними системами, такими як Андроїд та iOS. Можна відлежувати розташування дитини, а також блокувати небажані програми. Для більшої зручності встановлена функція тривожної кнопки.
 • YouTube For Kids – призначено для тих, чия дитина любить проводити час за переглядом відео. Через програму відбувається автоматичне вимкнення небажаного контенту. Крім того, у списку до перегляду виходять навчальні та розвиваючі відео.
 • TeenTime – використовується для відстеження розташування дитини. З його допомогою можна не тільки дізнаватися, коли дитина прийшла та пішла зі школи, але й вимкнути небажані ресурси мережі.
 • Дитячий браузер – спеціальна утиліта, за допомогою якої вихід в інтернет стає безпечним. Є гнучке настроювання. За бажання непотрібні сайти можуть просто відключитися.

Будь-який з вищезгаданих додатків встановлюється через офіційний магазин системи Андроїд та iOS.

Як поставити пароль на телефоні дитини

За потреби можна встановити пароль на офіційну систему телефону. Так батько зможе відслідковувати програми, відео та програми, які хоче встановити дитина. Що потрібно робити:

 • Відкрийте установки мобільного пристрою.
 • Вибрати розділ «Користувачі».
 • Натиснути на команду “Додати користувача”.
 • Встановити обмеження у гостьовому обліковому записі.

Таким чином, установка утиліт та інших ресурсів відбувається лише після схвалення з пристрою батьків. Повідомлення надходять у спеціальному додатку або як смс-повідомлення.

На завершення можна додати: не варто забувати, що будь-які програми та заборони дитина може оминути. Тому, якщо використовувані ресурси викликають сумніви, рекомендується використовувати оповіді кілька перелічених варіантів обмежень. Крім того, не варто забувати, що зі своїм чадом необхідно говорити про те, що можна, а що не можна використовувати у глобальній мережі.

nBook
Додати коментар