Як виправити збій додатків на смартфонах Xiaomi та Redmi

Як виправити збій додатків на смартфонах Xiaomi та Redmi

Якщо у вас є смартфон Xiaomi або Redmi, можливо, ви вже зіштовхнулися з проблемами зависання програм, з якими стикаються мобільні телефони цього бренду. І справа в тому, що протягом кількох годин як програми Google, так і власні програми Xiaomi, а також інші розробники зазнають серйозних проблем, що іноді виникають збої, які заважають нормальному використанню телефону.

Це поширена проблема, яка зачіпає користувачів по всьому світу, але, на щастя, тимчасове рішення було знайдено, щоб мобільні програми на смартфонах Xiaomi знову могли коректно працювати. У цій статті ми розповімо вам, що потрібно робити, щоб вирішити цю проблему.

Як ми вже говорили, незважаючи на те, що проблема дуже поширена і з'явилася протягом декількох годин, деякі користувачі Twitter знайшли можливе рішення. До речі, ми перевірили, чи була будь-яка інформація від Xiaomi з цього приводу, і, на жаль, інформація відсутня.

Судячи з усього, збій міг статися через спільну роботу інтерфейсу MIUI і операційної системи Android. Зокрема, через компонент Android System WebView у системі Android. Цей інструмент дозволяє програмам переглядати контент в Інтернеті без необхідності переходити до сторонньої програми, такої як браузер Chrome.

Вирішення проблеми із зависанням, вильотами та іншими збоями додатків у смартфонах Xiaomi та Redmi полягає в тому, щоб видалити оновлення WebView з Android системи.

Як виправити збій додатків на смартфонах Xiaomi та Redmi

Просто зайдіть у магазин Play Маркет та знайдіть системний компонент Android System WebView (або натисніть на посилання, яке ми залишили у цій статті). Потім натисніть “Видалити” і ще раз підтвердіть дію у спливаючому вікні.

Нарешті, перезавантажте мобільний телефон і програми на вашому смартфоні Xiaomi або Redmi повинні знову коректно працювати. Пам'ятайте, що це тимчасове рішення, поки компанія Xiaomi не вирішить цю проблему, яка торкається багатьох користувачів.

nBook
Додати коментар