Як видалити людей або об'єкти на фотографіях за допомогою телефону Xiaomi

Як видалити людей або об'єкти на фотографіях за допомогою телефону Xiaomi

Без сумніву, MIUI – одна з найкращих оболонок в екосистемі Android. Чому? Тому що вона поєднує багато цікавих функцій, які можуть полегшити вам життя. Отже, цього разу ми пояснимо, як видалити людей або предмети на фотографіях за допомогою смартфона Xiaomi або Redmi.

Не хвилюйтеся, вам не потрібно бути дизайнером або кимось у цьому роді, щоб прати людей або предмети з фотографій вашої галереї. Коли ви зрозумієте, як швидко і легко це зробити, ви, швидше за все, захочете відредагувати кілька фотографій.

Таким чином, ви можете видалити людей та предмети зі своїх фотографій на смартфонах Xiaomi або Redmi

Якщо у вас є фотографія, на якій ви помітили зайвий об'єкт або сторонню людину, тоді вам просто потрібно виконати ці прості дії на своєму смартфоні Xiaomi або Redmi.

Як видалити людей або об'єкти на фотографіях за допомогою телефону Xiaomi

  1. Перше, що вам потрібно зробити, це відкрити галерею на вашому Xiaomi пристрої за допомогою MIUI і знайти ту фотографію, яку ви хочете відредагувати.
  2. Коли ви її знайдете, натисніть кнопку редагування, щоб почати чаклунство.
  3. Знайдіть функцію «Ластик» серед усіх варіантів, які пропонує MIUI.
  4. Тепер проведіть пальцем по людині чи об'єкту, який хочете видалити з фотографії. Після того, як ви зробите це, все буде видалено як за помахом чарівної палички.
  5. Потім натисніть кнопку в нижньому правому кутку, щоб зберегти, і все готово.

Таким чином, ви можете швидко видалити будь-які об'єкти або людей з фотографій, збережених на вашому смартфоні Xiaomi або Redmi.

Процес, який ви повинні зробити, щоб видалити щось із фотографії на пристроях Xiaomi з MIUI, занадто простий. Однак багато хто не знає про всі дії, які необхідно зробити для цього.

Тому, якщо у вас є фотографії, які ви хочете редагувати, щоб видалити зайві об'єкти, ви можете зробити це за допомогою нашого посібника, не завантажуючи іншу програму.

nBook
Додати коментар