Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Поява перших моделей iPhone наробила багато шуму у широких колах аудиторії. Згодом мало хто не захотів мати заповітну «десятку», адже це революційне рішення на мобільному ринку. На вивчення проривного апарату часом потрібно багато часу. Навіть елементарні маніпуляції тривають досить довго. Наприклад, не всі остаточно розібралися, як встановити рінгтон на Айфон, обравши улюблену мелодію. Хоча тепер досвідчені користувачі вирішують такі завдання швидко, чого не скажеш про новачків.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Обмеження компанії Apple щодо рінгтонів

З боку виробника надається максимальна підтримка виконавців щодо дотримання авторських прав. Майже вся музика, яка знайдеться в офіційному магазині iTunes, є готовим продуктом і за нього доводиться платити.

Іншими словами як рінгтон можна поставити мелодію тільки на легальній основі шляхом її придбання.

Варто зазначити, що офіційна бібліотека містить багато треків на будь-який смак. Ціна в середньому залишається в доступних межах. Користувачі мають можливість попередньо прослухати трек для оцінки, а потім купити тільки його або цілий альбом.

Легальна можливість завантажити рінгтон на свій iPhone – це скористатися сервісом iTunes.

Знайти відповідний варіант легко за конкретним виконавцем або назвою популярного треку.

Тільки після придбання вибраної мелодії вона з'явиться у списку доступних варіантів для дзвінка.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Щоправда, далеко не кожна пісня доступна для завантаження через магазин iTunes. Наприклад, ті, кому до вподоби нордичний блек-метал або інші подібні напрямки, зіштовхнуться з труднощами у пошуках.

До того ж, не вдасться поставити трек на телефонний дзвінок, якщо користувач сам його змонтував.

Способи завантаження рінгтонів в iPhone

На багатьох смартфонах під керуванням операційної системи (ОС) Android змінити стандартну мелодію чи гудок можна без особливих труднощів. Досить простих маніпуляцій, що не багато часу. Однак у зв'язку з прийнятим виробником яблучних апаратів обмеженням виникають певні складності.

Непідготовленим користувачам непросто освоїти процес із рингтонами. Практично повністю прибрано можливість для власників додати якусь мелодію.

Тобто якщо хочеться встановити на дзвінок потрібну мелодію, доведеться спершу заплатити за неї.

Тим не менш, є ряд лазівок, як можна використовувати треки як заповітні рінгтони. З цією метою варто скористатися мобільною платформою, десктопною версією або залучити до роботи файловий менеджер.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Потрібний формат та тривалість треку

Щоб встановити рінгтон на дзвінок, він має відповідний формат. Саме для пристроїв Apple це файли з розширенням *.m4r, це аналог формату m4a.

Якщо є такий трек, можна вручну виправити розширення на потрібний варіант і ОС Айфона його прийме.

За наявності аудіофайлу іншого формату потрібно попередньо виконати конвертування в *.m4r за допомогою будь-якої доступної програми.

Що стосується тривалості мелодії, то рінгтон не повинен тривати понад 38 секунд. В іншому випадку призначити його для використання не вдасться.

Мобільна версія iTunes

Це найпростіше рішення, як можна встановити пісню на дзвінок на Айфоні, з яким впорається будь-який користувач, не кажучи вже про «професіоналів» своєї справи. До послуг власників сучасних гаджетів нового покоління різноманітні асортименти від різноманітних мелодій до шумів, що нагадують звуки в гаражах.

Правда, використання мобільного додатка iTunes має на увазі ряд нюансів, з якими неминуче зіткнуться користувачі:

 • Насамперед, з метою підтримки легалізації з авторських прав усі мелодії треба купувати.
 • Редагування вибраних рингтонів повністю виключається, що не всім власникам Айфонов припаде до вподоби.
 • Відсутня можливість ставити власні мелодії за підтримки інших програм.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Якщо все вищезгадане ніяк не псує загального враження і користувачі не вважають це недоліками, то особливих проблем не виникне. Алгоритм усієї процедури нескладний:

 1. Запустіть iTunes Store.
 2. Перейти до установок програми.
 3. Відкрити категорію «Звуки».
 4. Тепер потрібно звернутися до меню “Рінгтон”, після чого відкрити “Магазин звуків”, де зібрано цілий “оркестр” різних мелодій.
 5. Прослухати кілька треків і вибрати з них відповідну мелодію на свій смак.
 6. Здійснити оплату.
 7. На завершення ОС iOS запропонує встановити куплений рінгтон за промовчанням. Підтвердити свій вибір.

В офіційному магазині App Store можна купити різні програми, в тому числі, щоб записати телефонні розмови.

Звукові сигнали дзвінків зберігаються на пристрої у вигляді особливого списку розділу, який відповідає за звуковий супровід. Сюди потрапляють усі мелодії після покупки.

Також тут ще знайдеться кнопка на кшталт “Завантажити всі куплені звуки”, що дозволяє ще раз “завантажити” рінгтони після вимушеної переустановки ОС або зміни гаджета.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Десктопна платформа iTunes

На відміну від мобільної версії, цей спосіб помітно складніший у реалізації, оскільки обов'язково потрібен персональний комп'ютер або ноутбук.

Ці машини присутні практично у кожної другої сім'ї, крім електронних гаджетів. До того ж нічого оплачувати не доведеться, що вже сама вагома перевага.

Це також оптимальний варіант у тому випадку, коли в офіційному магазині не знайшлося відповідної мелодії, хоча є в особистій колекції.

Насамперед необхідно встановити софт себе на комп'ютер (ноутбук або лептоп) залежно від операційної системи. Підтримуються серії Windows та MacOS, причому навіть ранні версії.

Також необхідно перенести медіафайли з ПК до iTunes. Тільки під час використання MacOS Cataline або новішої версії розділу з рінгтонами не знайти. Тоді на допомогу прийде стандартна програма “Музика” зі списку iTunes.

Покроковий алгоритм подальших дій:

 1. Виконати найпростішу процедуру синхронізації ПК (ноутбука, лептопа) із мобільним пристроєм iPhone.
 2. Запустити робочу платформу.
 3. Клікнути мишкою по меню «Файл», після чого зі списку вибрати рядок «Додати файл у медіатеку», потім шуканий файл, що знаходиться на локальному диску. Згодом вибраний рингтон з'явиться у розділі “Звуки” iTunes.
 4. Перейти до розділу «Звуки» на головній сторінці, де можна помітити установки синхронізації iTunes з мобільним пристроєм. Але варто врахувати, що якщо користувач не перекине рінгтон у свою медіатеку iTunes, розділ “Звуки” на сторінці налаштувань синхронізації виявиться недоступним.
 5. Перебуваючи в розділі «Звуки», поставити галочку поруч із пунктом «Синхронізувати звуки». Потім за бажання задається синхронізація з усіма медіафайлами або лише на вибір.
 6. Тепер натисніть кнопку підтвердження в нижньому правому куті програми «Застосувати».
 7. Дочекатися закінчення процесу синхронізації медіатеки iTunes із мобільним гаджетом.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Тепер після виконаних всіх перерахованих маніпуляцій власний рінгтон буде благополучно доданий до списку мелодій на пристрої. Залишиться лише скористатися налаштуваннями iOS, щоб поставити бажану мелодію на дзвінок.

Сторонній файловий менеджер

Далеко не кожному власнику Айфон полювання возитися з налаштуваннями десктопної версії iTunes. Тоді є більш щадний спосіб – скористатися спрощеними та альтернативними “платформами” від сторонніх розробників.

За допомогою будь-якого такого файлового менеджера можна не лише завантажувати мелодію в iPhone, а й завантажувати з інтернету, причому не лише музичний контент. Варто взяти на замітку ці продукти – iFunBox, iMazing, MobileTrans, MobiMover.

В даному випадку не потрібно синхронізації з iTunes. Серед інших програм багато користувачів вважають iFunBox одним з найкращих файлових менеджерів для девайсів на ОС iOS.

Не потрібно встановлювати на дзвінок затяжну пісню, адже ніхто її до кінця не слухає. До того ж абонент з іншого боку теж не чекатиме відповіді. 30 секунд цілком достатньо.

Тільки попередньо необхідно підготувати рінгтон – обрізати до потрібної довжини. Потім виконати конвертацію у відповідний формат (m4r).

Саму мелодію або пісню можна легко знайти на просторах інтернету. Вони є у вільному доступі багатьох соціальних мереж, серед яких популярні — Однокласники або ВКонтакті. Завантажити навіть із не менш популярного відеохостингу YouTube або інших спеціалізованих ресурсів не проблема.

Як зробити перенесення рінгтонів на прикладі популярної програми iFunBox:

 1. Запустити програму після встановлення на ПК, ноутбук, лептоп.
 2. У горизонтальному рядку меню знайти вкладку “Quick ToolBox”.
 3. З'явиться розділ Import Files and Data, де клацнути мишкою по іконці User Ringtone.
 4. З'явиться вікно з кнопкою Click here to browse music files, на яку і потрібно натиснути. Вибрати файл рингтона з локального диска.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

У цьому весь процес завершено. Тепер мелодія має з'явитися у списку налаштувань iPhone. У мережі можна знайти програму iFunBox не лише з англійським інтерфейсом, а й російською мовою. Кому як подобається.

Повторне завантаження куплених рінгтонів

У деяких випадках власники сучасних революційних гаджетів стикаються з необхідністю перевстановлення операційної системи внаслідок різних причин або купують новий Айфон. Хочеться повторно завантажити вибрані мелодії, яких поки що не буде в ситуації, що склалася.

Як раніше було згадано, отримані рингтони легко завантажити ще раз на новий або старий пристрій.

З цією метою можна використовувати також різні способи:

 • безпосередньо через сам апарат;
 • за допомогою десктопної версії iTunes (для Windows або Mac).

Дія на iPhone:

 • Відкрити на пристрої програму iTunes Store.
 • На екрані знизу натиснути на кнопку «Ще» (три крапки), а потім пункт «Покупки».
 • Далі натиснути “Музика”. Якщо використовується опція «Сімейний доступ», натисніть на ім'я члена сім'ї для перегляду придбаної музики.
 • Вибрати та натиснути на конкретний рінгтон.
 • Поруч з'явиться кнопка завантаження (хмара зі стрілкою).

На цьому все. Також процедуру можна зробити, коли на комп'ютері встановлена десктопна версія iTunes.

У моделях останніх версій з'явилася нова звукова схема – повідомлення про надходження СМС-повідомлення або звістки у месенджерах.

Операційна система не відіграє ролі, всі кроки виконуються ідентично:

 1. Відкрити програму та пройти процедуру авторизації на комп'ютері за допомогою ідентифікатора Apple ID та пароля.
 2. Далі у верхньому рядку знайти та натиснути на пункт «Обліковий запис».
 3. З списку, що відкрився, вибрати «Покупки». Якщо є функція «Сімейний доступ», пункт «Покупки» замінено на рядок «Сімейні покупки».
 4. Вибрати рядок “Музика” (у верхньому лівому кутку вікна iTunes).
 5. Знайти бажаний варіант із списку доступних рінгтонів. Або вибрати ім'я того, робив покупки.
 6. Натиснути кнопку завантаження поруч із піснею чи альбомом.

Згодом вся придбана музика знову опиниться у списку та доступна на налаштування вхідних дзвінків.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Встановлення придбаного треку на дзвінок

У цьому випадку не потрібно з'єднувати телефон з ПК або ноутом, оскільки всі покрокові дії виконуються в самому апараті:

 • Відкрити “Налаштування”, а далі – “Звуки, тактильні сигнали”.
 • Вибрати “Рінгтон”, після чого з'являться два посилання “Магазин звуків” і “Завантажити всі куплені звуки” – потрібно натиснути якраз на друге.
 • Список оновиться додаванням придбаних рингтонів.

Якщо покупки не були зроблені, то після натискання посилання список не оновиться новими звуками. Як видно — жодних зайвих рухів тіла, а сам рінгтон можна поставити на певний контакт.

Створення рінгтону для iPhone в iTunes

Для створення власної мелодії потрібна версія iTunes для комп'ютера. Програма доступна для вільного завантаження на офіційному сайті. У параметрах має бути відмічено пункт «Обробляти музику та відео вручну». Також потрібен файл у форматі MP3 із музикою для створення майбутнього рінгтона.

Покроковий алгоритм процедури:

 1. Запустити програму та перейти до розділу «Музика».
 2. У лівій частині виберіть пункт «Пісні».
 3. Знайти на комп'ютері бажану пісню та перенести файл одразу у вікно iTunes.
 4. Клацніть правою кнопкою миші (ПКМ) по доданому файлу, потім натисніть на «Відомості» (або «Відомості про пісню»).
 5. Перейти до вкладки “Параметри”, після чого вказати початок та кінець музичного уривка у відповідних полях. Тільки потім поставити галочки та підтвердити вибір.
 6. У головному меню «Файл» натисніть «Конвертувати» та «Створити версію AAC».

Бажано використовувати останню версію iTunes і стежити за оновленнями, щоб уникнути різних проблем щодо користування телефоном.

Після завершення процесу конвертації в медіатеці з'явиться ще один файл. Можна відразу натиснути на ньому ПКМ, потім «Показати у Провіднику», щоб зайвий раз не завантажувати себе пошуками на комп'ютері.

У «обрізаного» рінгтона розширення *. m4a, тепер достатньо змінити його вручну на *. m4r.

Як встановити мелодію дзвінка на Айфон та поміняти музику

Штатний спосіб заміни мелодії виклику

Тепер власне настав час зайнятися іншим завданням — як можна поміняти рінгтон на Айфоні. Процедура дуже проста і не займає багато часу:

 • Натисканням по іконці з шестерні викликати налаштування гаджета.
 • Перейти до пункту “Звуки”.
 • У розділі “Звуки та малюнки вібрацій” вибрати пункт “Рінгтон”.
 • Відобразиться список доступних рінгтонів.
 • «Клікнувши» на ім'я мелодії, запуститься відтворення. На цьому все!

Це стандартний варіант, який застосовується для будь-якої моделі iOS-девайсу, тому що всі кроки багато в чому ідентичні.

Будь-який айфон від виробника Apple – це гарний і просунутий девайс, який вимагає до себе дбайливого ставлення, а також “уваги”. Завантажити чи скинути бажану мелодію на сучасні моделі не так просто у зв'язку із політикою компанії. Але загалом і неможливе – можливо.

nBook
Додати коментар