Як відключити рекламу в мобільних іграх на Android (4 способи)

Як відключити рекламу в мобільних іграх на Android (4 способи)

Уявіть собі ситуацію: ви граєте у захоплюючу гру для Android та збираєтеся завершити місію. Раптом на екрані з'являється реклама, яка зіпсувала всю вашу місію. Це відбувається з усіма, коли ви граєте у безкоштовну версію гри. Хоча ви можете встановити модифіковані apk-файли ігор для видалення реклами, але цей трюк не працює в онлайн-іграх.

Усі ми ненавидимо рекламу. Вона не тільки дратує нас, але й псує нам перегляд відео, перегляд веб-сторінок та ігровий процес. Блокувати рекламу в операційній системі для настільних ПК досить просто, тому що існує безліч програм та розширень для блокування реклами. Однак, коли справа доходить до Android, все стає непросто.

Якщо говорити про ігри, то більшість внутрішньоігрової реклами не є шкідливою, але вона перериває ваш ігровий процес. Отже, якщо ви хочете випробувати процес без реклами на Android, вам необхідно відключити рекламу в мобільних іграх.

1. Увімкніть режим польоту

Як ми знаємо, гра вимагає підключення до Інтернету, щоб показувати вам рекламу. Якщо ви увімкнете режим польоту під час гри, ігри не зможуть завантажувати рекламу. Однак цей трюк не працює в онлайн-іграх, які потребують підключення до Інтернету.

Як відключити рекламу в мобільних іграх на Android (4 способи)

Якщо ви граєте в офлайн-ігри на своєму пристрої Android, включення режиму польоту призведе до видалення реклами. Як бонус включення режиму польоту під час ігор також знижує витрати заряду батареї.

2. Використовуйте службу VPN

VPN — чудовий сервіс для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті та приховування вашої конфіденційної інформації від веб-трекерів. VPN широко використовувалися для розблокування заборонених веб-сайтів, але ви знаєте, що вони також можуть блокувати рекламу?

Як відключити рекламу в мобільних іграх на Android (4 способи)

Хоча через VPN легко заблокувати настирливу рекламу, але не всі провайдери мають цю функцію. Отже, якщо ви плануєте придбати новий VPN-сервіс для ігор, двічі перевірте, чи він блокує рекламу чи ні.

3. Використання приватного DNS

Ви можете налаштувати AdGuard DNS на своєму Android пристрої, щоб блокувати інтернет-рекламу. Перевага AdGuard DNS в тому, що його досить легко настроїти і не потрібно встановлювати жодних програм.

Як відключити рекламу в мобільних іграх на Android (4 способи)

AdGuard DNS блокує рекламу на системному рівні. Це означає, що він може блокувати рекламу з усіх усюд, включаючи програми, ігри та веб-браузери.

4. Придбайте преміум-версію гри

Якщо ви не хочете використовувати вищезазначені методи, вам потрібно перевірити, чи є у грі покупка для видалення реклами. Багато популярних ігор, таких як Subway surfer, Asphalt і т. д., дозволяють заплатити деяку суму за видалення реклами назавжди.

Як відключити рекламу в мобільних іграх на Android (4 способи)

В іграх, в які ви регулярно граєте, варто зробити невеликий внесок у розробку. Таким чином, і розробник гри, і гравець залишаться задоволеними.

Отже, ця стаття присвячена тому, як вимкнути рекламу в мобільних іграх. Сподіваємось, ця стаття вам допомогла! Якщо ви знаєте інші способи про те, як забрати рекламу в мобільних іграх, напишіть про це в поле для коментарів.

nBook
Додати коментар