Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

З проблемою регулювання гучності iPhone стикався будь-який користувач “відкусаного яблука”. Чи не приємне явище заважає звичайному ходу справ і підвищує популярність запиту: як включити звук на Айфоні? Насправді виправити все можна вручну самостійно. Досить розібратися у причинах та зробити низку дій.

Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

Способи увімкнення звуку на iPhone

Корпорація Apple добре попрацювала над функціональністю своїх девайсів. Вона полегшила використання смартфонів, розробивши кілька способів збільшення і зменшення гучності.

Увімкнути звук на пристрої можна за допомогою:

 • Кнопок регулювання гучності.
 • Кнопки безшумний режим.
 • Ручне включення через налаштування смартфона.
 • Сенсорна зміна гучності у верхній правій панелі.

Кожен із способів чудово справляється зі своїм завданням та в потрібний момент активує мелодії пристрою. Величезна наявність різних технік дозволяє легко увімкнути звук девайса в будь-якій ситуації.

При дзвінку

Щоб увімкнути музику під час дзвінка, достатньо прибрати в телефоні беззвучний режим. Кнопка перемикання розташована на лівій панелі смартфона.

Щоб завжди залишатися на зв'язку зі своїми близькими, рекомендується не включати безшумний режим або настроїти функцію вібрації телефону.

Увімкнути функцію вібрації можна через налаштування iPhone. Для цього необхідно натиснути на пункт “звуки, тактильні сигнали” та переключити перший важіль “Під час дзвінка”.

Під час перегляду відео

Швидко увімкнути звук під час перегляду відео допоможуть кнопки регулювання гучності. Вони розташовані на правій бічній панелі телефону. За допомогою їх можна легко регулювати гучність телефону.

Підвищити гучність також можливо, відкривши праве верхнє вікно і переключивши сенсорний регулятор гучності. Якщо після маніпуляції звук так і не з'явився, рекомендується перезавантажити пристрій.

Інші приклади

У деяких випадках зміна гучності звичним способом стає неможливою. Зазвичай таке трапляється за невеликого збою пристрою.

Ви можете вирішити цю проблему через налаштування телефону. Натиснувши на пункт “звуки, тактильні сигнали”, користувач може самостійно відрегулювати гучність свого девайсу.

Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

Інструкція ввімкнення гучності

Увімкнення звуку на iPhone можна здійснити кількома техніками. Найчастіше для цього використовують кнопки регулятора гучності та режим не турбувати на бічних панелях гаджета. Переключити звук, також можна змінивши установки девайса.

Кожен спосіб має власну індивідуальну техніку виконання. Вони прості і будь-який користувач зможе розібратися в цих маніпуляціях з першого разу. Головне слідувати невеликий інструкції.

Беззвучний режим

Функціонування беззвучного режиму змінюють через панель керування iPhone. Зазвичай такий метод використовується, коли перемикач «Безшумно/Дзвінок» не працює. Ручне перемикання через налаштування простий, але це довгий метод.

Увімкнути або вимкнути беззвучний режим можна натиснувши на пункт «Звуки, тактильна вібрація» та пересунути сенсорний регулятор гучності. Швидко увімкнути беззвучний режим можна за допомогою функції «не турбувати/фокусування», розташованої на головній сторінці налаштувань.

У пункті «Звуки, тактильна вібрація» можна увімкнути функцію зміни кнопками. Вона дозволить швидко керувати беззвучним режимом за допомогою кнопки регулятора гучності.

Безшумний режим

Кожна модель iPhone має перемикач «Безшумно/Дзвінок». Він не багатофункціональний, але дуже швидкий. Перемикач допомагає настроювати звуки, які відтворюються через динамік.

Безшумний режим заглушає мелодії повідомлень та дзвінків, даючи своєму користувачеві можливість розслабитись. Режим “Дзвінок” включає всі повідомлення, допомагаючи не пропустити важливі моменти життя.

Увімкнення безшумного режиму відбувається через бічний перемикач. Його необхідно перевести в положення, при якому видно червону мітку. Режим «дзвінок» включається зсувом позначки положення, при якому мітка не видно.

Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

Інші налаштування

Увімкнути звук можна через центр керування. Цей метод допоможе змінити гучність навіть заблокованого iPhone. Достатньо двічі натиснути на екран і потягнути регулятор.

Активізувати гучність допоможе і голосовий помічник «Siri». Використання цієї техніки можливе після підключення до Інтернету. Потім необхідно двічі натиснути кнопку вимкнення і сказати: «Siri включи звук».

Відсутність звуку на iPhone

Кожен користувач стикається з неполадками внутрішньої системи свого дівайся. Проблема регулювання гучності – не виняток. Тому є низка причин:

 • Проблема мережі та прийому дзвінків.
 • Ушкоджена апаратна система.
 • Забруднення динаміка.
 • Перегрівання пристрою.
 • Пошкоджений динамік та мікрофон.

Більшість проблем, пов'язаних зі зміною гучності, швидко вирішуються за допомогою декількох маніпуляцій.

Винятком є пошкодження динаміка чи апаратної системи. Часто не працює звук при дзвінку на моделях iPhone 7. У таких випадках телефон доведеться віддати в руки професіоналів.

Скидання звукових налаштувань

Після виявлення відсутності звуку необхідно розпочати скидання звукових налаштувань смартфона. Примусове вимкнення iPhone швидко вирішить проблеми, що виникли.

Для використання цієї техніки необхідно одночасно натиснути кнопку увімкнення та збільшення гучності. Потім з'явиться пункт Sleep, який пересувається в право. Через кілька хвилин гаджет скине налаштування звуку і знову увімкнеться.

Загальне скидання настройок

У деяких випадках просте скидання звукових налаштувань може не вирішити проблему відсутності звуку. Це часто трапляється, коли на Айфон пропав звук при дзвінку. За наявності такого збою повністю скинути налаштування всього телефону.

Перед скиданням слід створити додаткову резервну копію iPhone, щоб зберегти важливу інформацію.

Потім необхідно натиснути на пункт «основні» в налаштуваннях смартфона та перегорнути до кнопки «стерти контент та налаштування». Цей метод стане кардинальним вирішенням проблеми.

Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

Інші налаштування

За наявності проблем зі звуком насамперед необхідно спробувати самостійно вирішити проблему. Для цього випливає:

 • Перевірити смартфон на безшумний режим. Направити перемикач на режим “Дзвінок”, вимкнути функцію не турбувати.
 • Спробувати увімкнути звук кнопками регулювання гучності.
 • Зайти в налаштування телефону та спробувати вручну переключити звук. Кілька разів натиснути на кнопки вібрації та перемикання кнопками.
 • Перевірити підключення сторонніх пристроїв через Bluetooth.
 • Змінити гучність через центр керування.
 • Спробувати здійснити дзвінок на мобільний пристрій.

Якщо проведені маніпуляції не допоможуть вирішити проблему, слід скинути налаштування смартфона. Якщо динамік не працює на Айфоні, гаджет рекомендується віднести до фахівця.

Іноді відсутність звуку відбувається з найочевидніших причин. Багато неполадок у внутрішній системі телефону виникають через пошкодження SIM-картки.

Як вимкнути звук на Айфоні

Вимкнення звуку на різних моделях Айфон здійснюється декількома способами. Найпоширенішим є перемикання режиму за допомогою бічного важеля. Він дозволить своєму власнику без зайвих зусиль уберегти себе від настирливих дзвінків, достатньо зробити один легкий рух.

Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

Вимкнення звуку також відбувається через центр керування. Перевагою цього методу є відсутність розблокування пристрою. Користувач може швидко змінити звуковий режим, натиснувши кілька разів на екран.

Ручне відключення звуку більш довгий та кропіткий метод. Для його здійснення необхідно увійти до налаштувань телефону та натиснути на пункт не турбувати. Відключити звук, також може бути пункт сповіщення.

За допомогою додатків користувач може відключити настирливі повідомлення дистанційно, використовуючи інші пристрої Apple. Достатньо завантажити програму на девайси та увімкнути Bluetooth.

Корисні рекомендації

Вирішити проблеми регулювання гучності можуть спеціальні програми, доступні в сервісі App Store. Volume Remote Control App – найпоширеніше з них. Воно не тільки дозволяє виконувати регулювання смартфона за допомогою іншого пристрою, але й вирішує проблеми, пов'язані з відсутністю звуку.

Для використання всіх можливостей програми необхідно:

 • Завантажити програму із магазину App Store.
 • Увімкнути Bluetooth на пристрої з операційною системою IOS.
 • Визначити завдання для кожного пристрою.

Як увімкнути звук на Айфоні під час дзвінка або перегляду відео

Сторонні програми регулювання гучності можуть ефективно справлятися з проблемою відсутності звуку. Використовуючи програму, користувач застерігає себе від загального скидання налаштувань смартфона і покращує якість розмов.

Збільшити гучність також допоможе очищення роз'ємів динаміка. Щоденна експлуатація пристрою призводить до появи небажаного пилу та погіршує якість музики. Уникнути цього явища можна за допомогою регулярного очищення телефонних роз'ємів. Така звичка продовжить термін користування гаджетом.

Низький скрипливий звук може вказувати на пошкодження в області динаміків. Самостійно вирішити цю проблему неможливо.

Щоб застерегти себе від походу в майстерню, слід дбайливіше ставитися до смартфону та захищати його від ударів або підвищеної вологості.

Компанія Apple попрацювала над оптимізацією своїх гаджетів і створила кілька способів, як включити звук дзвінка на Айфоні. Кожен із них однаково ефективний і підійде будь-якому користувачеві смартфона.

nBook
Додати коментар