Як увімкнути вхід без пароля для облікового запису Microsoft

Як увімкнути вхід без пароля для облікового запису Microsoft

До цього часу для входу в обліковий запис Microsoft необхідно встановити пароль. Хоча це не обмежувалося Microsoft, оскільки майже кожна платформа, що підтримує можливості облікового запису або профілю, вимагає пароля.

Однак з розвитком технологій функції без пароля стають популярними, і пароль не є обов'язковим. Не всі приєднуються до безпарольного входу, але технічний гігант Microsoft тепер це дозволяє.

Компанія оголосила, що з'явилася можливість входу до системи без пароля, яка повністю видаляє паролі. Якщо у вас є обліковий запис Microsoft і ви хочете випробувати цей новий вхід без пароля, то покрокове керівництво для цього.

Як увімкнути вхід без пароля для Microsoft

Перш ніж рухатися далі, переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлено програму Microsoft Authenticator. Ви будете використовувати його для отримання тимчасового коду для входу до системи. Ви можете безкоштовно завантажити програму з Google Play Store для Android і Apple App Store для iOS.

Крок 1. Увійдіть до свого облікового запису Microsoft і натисніть «Безпека» на верхній панелі після входу в систему.

Як увімкнути вхід без пароля для облікового запису Microsoft

Крок 2. Тепер у розділі “Основні відомості про безпеку” ви знайдете “Розширені параметри безпеки”. Натисніть кнопку «Початок роботи», щоб переглянути всі доступні параметри безпеки.

Як увімкнути вхід без пароля для облікового запису Microsoft

Крок 3. Знайдіть розділ “Додаткова безпека”, і там ви побачите варіант “Обліковий запис без пароля”. Потім натисніть “Увімкнути”, щоб активувати безпарольний вхід до вашого облікового запису.

Як увімкнути вхід без пароля для облікового запису Microsoft

Крок 4. У спливаючому вікні, натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити.

Як увімкнути вхід без пароля для облікового запису Microsoft

Тепер ви побачите запрошення перевірити програму Authenticator на вашому телефоні, щоб підтвердити запит на видалення пароля.

Крок 5. Відкрийте програму Authenticator на своєму телефоні та натисніть кнопку «Затвердити», щоб підтвердити запит.

От і все. Ви успішно видалили пароль зі свого облікового запису Microsoft, і з цього моменту, коли ви намагаєтеся увійти до свого облікового запису, замість пароля вам буде запропоновано ввести тимчасовий код із програми Authenticator. Ви також можете увійти до облікового запису за допомогою фізичного ключа безпеки або біометричних даних Windows Hello.

Програми та служби, які не підтримують обліковий запис Microsoft без пароля

Перехід на обліковий запис Microsoft без пароля може порушити деякі програми та служби. Вам слід продовжувати використовувати пароль, якщо ви користуєтеся однією з наведених нижче служб:

  • Xbox 360
  • Office 2010 або раніше версія
  • Office для Mac 2011 або раніше версії
  • Сервіси з використанням IMAP та POP
  • Windows 8.1, 7 або раніше версія
  • Деякі функції Windows, включаючи віддалений робочий стіл та диспетчер облікових даних
  • Деякі служби командного рядка та планувальника завдань

Забудьте про паролі з безпарольним обліковим записом Microsoft

Отже, це кроки, потрібні для переходу на безпарольний обліковий запис Microsoft. Як бачите, процес досить простий і має бути зручним, якщо ви не втратите свій телефон. Якщо у вас більше немає доступу до програми Authenticator, спробуйте метод відновлення, наприклад, через резервну адресу електронної пошти або SMS.

nBook
Додати коментар