Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

У власників продукції Apple часто можна помітити блимання на гаджеті при отриманні повідомлень або розмові смартфоном. Якщо з'явилося бажання зробити те саме на своєму телефоні, потрібна лише коротка інструкція, як увімкнути спалах при дзвінку на Айфоні. Насправді достатньо включити одну опцію в налаштуваннях смартфона і все запрацює, але є кілька нюансів.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Як працює спалах під час дзвінка на Айфоні

Спочатку функція увімкнення спалаху при дзвінку розроблялася для людей з обмеженими можливостями. Компанія Apple намагається максимально можливим способом адаптувати девайси, що випускаються, і їх функціонал під відповідні обмеження. Але подібні можливості універсального доступу стали загальним надбанням: вони сподобалися і здоровим людям, які використовують iPhone та iPad.

З дефолтними налаштуваннями вхідні виклики та оповіщення на Айфон супроводжуються поліфонічним дзвінком та вібрацією, яка створюється вбудованим у телефон двигуном.

Власники смартфонів можуть самостійно вибирати мелодії, підбирати вібрацію індивідуально під контакти. Більшості користувачів цього достатньо, але можна також включати мерехтіння при вхідних дзвінках.

Можливість увімкнення світлового сигналу при дзвінку з'явилася тільки з п'ятої версії iOS. Проте багато хто про неї не чув довгий час. Увімкнутися та блимати починає ліхтар під час дзвінка. Також підтримується оповіщення при сповіщенні. Такий функціонал доступний в Айфон:

 • iPhone 4;
 • iPhone 4s;
 • iPhone 5;
 • iPhone 5s;
 • iPhone 6;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 7;
 • iPhone 8;
 • iPhone X;
 • iPhone Xs;
 • iPhone 11;
 • iPhone 12;
 • iPhone 13.

Розробники не прибирають цієї функції до цього дня, оскільки вважають затребуваною. На багатьох смартфонах є індикатори повідомлень. Зазвичай вони не впадають у вічі, проте розробники Apple вирішили зробити на своїй продукції цю функцію яскравою.

Незважаючи на користь, ця особливість незабаром багатьох починає дратувати. І тоді користувачі задаються діаметрально протилежним питанням, як відключити спалах під час дзвінків.

Зменшити яскравість світлодіода не вдасться. Єдиним вирішенням проблеми стане відключення спалаху при дзвінку.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Функції увімкненого LED-миготіння

Всі моделі смартфонів зараз оснащені підсвічуванням на задній панелі. Основним завданням вважається встановити освітлення для фото- та відеозйомки. Але також її можна налаштувати на моргання як попередження про дзвінок.

LED-миготіння здатне не тільки дозволити зробити якісне фото, але й повідомити про вхідні дзвінки та повідомлення. Такий корисний функціонал дозволить дізнатися про повідомлення навіть якщо власник має проблеми зі слухом.

Ця особливість необхідна у таких випадках:

 • якщо не можна пропускати дзвінки, повідомлення, повідомлення у месенджерах та соціальних мережах;
 • щоб привернути увагу до повідомлень та дзвінків у гучній обстановці: на роботі та відпочинку у галасливих місцях;
 • коли доводиться відключити звук та вібрацію, але може надійти важливий дзвінок;
 • використовувати разом із будильником, щоб було простіше прокинутися.

Така можливість зустрічається не лише на Айфонах, а й на Андроїді. Для цього потрібно уважно вивчити налаштування смартфона.

Як увімкнути візуальне сповіщення про вхідний виклик

Продукти Apple мають ряд додаткових функцій, які розташовані в налаштуваннях. Багато хто про них міг і не знати. Миготіння ліхтариком як сповіщення про дзвінок або інші повідомлення є не новою фішкою, але користується їй мала кількість людей.

Не всі знають, як можна вимкнути або включити в Айфон спалах при дзвінку. Для цього потрібно лише заглянути до розділу «Універсальний доступ».

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Увімкнення на старих операційних системах до iOS 13

Функція оповіщення спалахом при дзвінку стане в нагоді людям, які працюють у шумних умовах, але при цьому не бажають пропустити важливе повідомлення. Існує низка інших випадків, у яких подібний функціонал виявиться корисним.

Детальна інструкція включення виглядає так:

 1. Перш за все потрібно зайти в Установки телефону. Якщо потрібно увімкнути спалах на сповіщенні, перейдіть до розділу «Основні».
 2. Після цього варто перейти до «Універсального доступу» та ввімкнути функцію «LED-спалах для попереджень, яка знаходиться в блоці налаштувань «Чутка».

При необхідності тут же можна її прибрати. З цього часу Айфон при дзвінку буде не тільки грати вибрану мелодію, вібрувати, а й включати спалах. Індикація буде працювати лише у випадку, якщо смартфон заблоковано.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Тепер можна не тільки поставити спалах на дзвінок, але також використовувати додатковий параметр, який буде керувати ним. Якщо проблем зі слухом немає, то спалах може стати в нагоді в основному тільки в безшумному режимі.

Користувачі Айфонів з операційною системою нижче 10 версії не можуть поставити блимання лише в безшумному режимі. Їм доступна лише основна опція – включати спалах, незалежно від режиму.

Як вимкнути спалах на Айфоні під час сповіщень у звичайному режимі? Виконати такі маніпуляції:

 1. Відкрити налаштування.
 2. Вибрати розділ меню “Основні”.
 3. Перейти до «Універсальний доступ».
 4. Вибрати «Спалах попереджень»
 5. Увімкнути “Спалах у безшумному режимі”.

Тепер спалах при дзвінках і на сповіщення буде увімкнено в тому випадку, якщо перемикач на лівій стороні корпусу переведений в положення «безшумний режим». При дзвінках зі звуком миготіння не буде активовано.

Увімкнення на нових операційних системах після iOS 13

Поставити спалах на дзвінок на Айфоні не складно. Потрібно зробити кілька переходів по меню, щоб дістатися потрібної функції. Однак на нових версіях операційної системи ця особливість перекочувала в інше місце, а тому знайти її буде складніше, якщо не знати, куди переходити.

Інструкція з увімкнення виглядає наступним чином:

 1. Необхідно відкрити програму «Параметри».
 2. Перейти до розділу «Універсальний доступ».
 3. Перейти до розділу «Слух».
 4. Вибрати пункт меню “Аудіовізуалізація”.
 5. Перейти вниз до розділу з візуальними елементами та активувати тумблер «Спалах для попередження».
 6. Після цього з'явиться можливість увімкнути спалах лише для беззвучного режиму.

Вимкнути функцію можна тим самим шляхом.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Декілька попереджень щодо налаштування

Функція буде працювати у випадках, коли телефон заблоковано або перебуває в режимі сну. Щоб новий функціонал почав діяти, необхідно перезавантажити пристрій. Особливо це стосується старих девайсів.

При цьому варто пам'ятати, що побачити мерехтіння можна лише у тому випадку, якщо смартфон лежить екраном униз. Індикатор повинен працювати у таких ситуаціях:

 • якщо увімкнено безшумний режим;
 • якщо вимкнено вібрацію;
 • якщо вимкнено перемикач дзвінка на бічній панелі телефону.

Візуальні сигнали краще працюють у поєднанні з вібрацією, представленою системою як дефолтні налаштування.

Однак і як єдине джерело оповіщень подібний вид індикації повинен добре працювати, оскільки передбачався як додаткова можливість для людей, які слабо чують.

Відсутність підсвічування при фотографуванні та сповіщенні через програмний збій або некоректне оновлення iOS може бути виправлена інсталяцією нової версії прошивки. Для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

 1. Поставити телефон на заряджання. Під час завантаження оновлення заряд батареї витрачається значно швидше.
 2. Підключитись до Wi-Fi, щоб не споживати зайвий трафік, а також прискорити процес завантаження.
 3. Перейти до параметрів Айфону та натиснути на «Оновлення ПЗ».
 4. Вибрати пункт «Завантажити» та дочекатися встановлення системи.

Щоб зміни набули чинності, потрібно перезавантажити пристрій. Якщо ліхтарик не запрацював, рекомендується віднести телефон у сервісний центр, оскільки може знадобитися заміна модуля камери та світлодіода.

Ліхтарик є складовою частиною модуля камери, тому замінити його окремо не вийде — доведеться повністю зносити.

Для цього рекомендується використовувати оригінальні деталі, оскільки при установці неоригінальних можуть не підійти камера або ліхтарик, або вони будуть взаємодіяти з системою неправильно.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Додаткові функції

Якщо сподобалася можливість поставити спалах на дзвінок на Айфоні, рекомендується вивчити розділ «Універсального доступу» уважніше, оскільки там є й інші функції, які можуть стати в нагоді. Багато допоміжних технологій не представлені на інших платформах. Деякі можуть сподобатися людям з обмеженими можливостями.

До таких можна віднести:

 • лупу, яка допоможе краще розглянути об'єкти;
 • регулювання розміру шрифту залежно від своїх особливостей;
 • адаптацію дисплея;
 • настроювання гучності правого та лівого каналів;
 • видалення набраного тексту струшування смартфона;
 • зручний доступ однією рукою (верхня частина екрана спуститься, щоб можна було дотягнутися до неї пальцями однієї руки).

Але при цьому варто помітити, що деякі з функцій будуть досить вимогливими – вони почнуть поглинати більше заряд батареї, через що телефон частіше вимагатиме зарядки.

Проблеми з налаштуванням

Підключити телефонний індикатор не завжди можливо. Нерідко спалах на Айфон може не працювати.

Це трапляється з деяких причин і пов'язано з: пошкодженням телефону, його падінням, наявністю програмних помилок.

Щоб усунути ці проблеми, потрібно зробити діагностику, виявити фактори, які дозволять повноцінно скористатися камерою та світлодіодом. Обивателі виконати таку роботу не зможуть.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

У більшості власників Айфонів після оновлення iOS до 10 версії підсвічування почало працювати в обмеженому режимі. Розробники Apple постаралися вирішити ці проблеми, але деякі користувачі могли залишитися.

Можуть виникати проблеми зі світлодіодом з наступних причин:

 • на шлейф між камерою та світлодіодом потрапила волога;
 • через оновлення ОС (часта причина для моделей 4s та вище);
 • неправильне встановлення захисної плівки заважає працювати світлодіоду;
 • програма зависла;
 • світлодіод був пошкоджений під час падіння або удару;
 • змінилася поведінка джейлбрейка (надбудови, що розширює функціональність телефону).

Основною проблемою, чому не працювало підсвічування при повідомленнях, було недоопрацювання операційної системи.

Аж до 10 версії були серйозні недоробки, пов'язані з тим, що використовувалися додаткові програми для примусового увімкнення світлодіода.

Як увімкнути спалах при дзвінку на айфоні 11 та інших моделях

Перш за все потрібно перевірити налаштування спалаху. Якщо ліхтарик працює без проблем, але миготіння не активне, потрібно оновити програму для камери. Якщо обидва варіанти не працюють, необхідно:

 1. Зайти до параметрів.
 2. Вибрати пункт меню “Не турбувати”.
 3. На кілька секунд увімкнути Manual, а потім вимкнути.
 4. Перевірити, чи камера включена до списку дозволених програм.

Ще одним способом вирішення проблеми є примусове перезавантаження телефону. Вона матиме ефект у тому випадку, якщо спалах перестав функціонувати через програмний збій.

Однак, телефон може просто перегрітися під час тривалого використання. Щоб функціонал Айфон прийшов у норму, потрібно вимкнути його на деякий час. Коли він повністю охолоне, включити та повторити спробу.

Нестандартна поведінка може бути викликана і апаратною поломкою спалаху після удару або падіння телефону. Потрібно повністю замінити модуль.

Власники Айфонов, які знають, як увімкнути ліхтарик під час дзвінка, на постійній основі користуються цією функцією. Вона необхідна не всім, але може стати в нагоді у певних ситуаціях, коли телефон не буде чутно. Миготіння дозволить швидко зрозуміти, що хтось почав дзвонити або просто надіслав повідомлення.

nBook
Додати коментар