Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Постійне використання мобільних пристроїв означає, що користувачі мають велику кількість інформації, програм та іншого на цих невеликих девайсах. Іноді люди перевантажують мобільні телефони, внаслідок чого їхня робота стає не такою оптимальною, як хотілося б. Виправити проблему можна шляхом скидання системи. Тому важливо знати, як відновити заводські установки Android-пристрою або просто стерти особисту інформацію.

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Що таке скидання до заводських налаштувань і коли його застосовують

Скидання до заводських налаштувань – це процес, при якому дані стираються з мобільного пристрою або планшета, щоб відновити практично до того стану, в якому девайс був при першій покупці.

На пристрої Android зберігається багато особистої інформації. Тому в ситуаціях, коли потрібно продати, подарувати або поміняти мобільний телефон, найкраще видалити всі наявні на ньому дані.

Багато користувачів збережені фотографії, документи, завантажені файли, додатки, додані теми, ігри… Зрозуміло, чому не вистачає місця, а мобільний гальмує або зависає.

Іноді користувачі наповнюють смартфон різними файлами та зберігають їх, навіть якщо ніколи ними не користуються. Тому рекомендується час від часу форматувати мобільний телефон, щоб почистити його.

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Звичайно, перед цим потрібно не забути зробити резервну копію на комп'ютері або зберегти все важливе на SD-карту. При форматуванні втратиться все, що було збережено.

Але, крім того, що цей процес служить для звільнення пристрою і дозволяє йому швидше працювати, він також може бути хорошим варіантом, якщо є вірус або проблема з програмним забезпеченням, яке не вдалося вирішити.

Необхідність скидання телефону до заводських установок

При форматуванні мобільного до заводського стану необхідно враховувати низку факторів. Що відбувається з операційною системою або програмами, які встановив користувач? А як щодо контактів, повідомлень чи фотографій?

 • Що стосується операційної системи, то форматування мобільного телефону не призведе до видалення поточного програмного забезпечення. Більше того, якщо оновити Android, при скиданні налаштувань телефону остання версія залишиться активною.
 • Щодо додатків, переважна більшість попередньо встановлених залишиться. Однак ті, що були завантажені з Google Store, будуть видалені.
 • При форматуванні мобільного телефону повідомлення та історія дзвінків також будуть видалені, якщо не зробити резервну копію.
 • Те саме можна сказати і про контакти, хоча можна відновити їх, використовуючи свій обліковий запис Google.

Інформація, збережена на SIM-картці або SD-картці, також не буде втрачена.

Але деякі програми автоматично форматують усі на телефоні, включаючи SIM-карту.

Фотографії, відео та інші файли, збережені або завантажені, також будуть видалені, якщо користувач не має таких сервісів, як Google Photos або іншого хмарного сховища, або якщо не зберегти ці файли на SD-карті.

Нарешті, необхідно мати на увазі, що форматування смартфона відновить всі налаштування до стандартної версії. Тобто буде усунуто кастомізацію іконок та екранів, паролів Wi-Fi, з'єднання Bluetooth, рінгтонів тощо.

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Як правильно зробити скидання до заводських налаштувань та підготовка покроково

Отже, щоб виконати цю дію на мобільному телефоні, Android має бути заряджений щонайменше на 75% або просто бути підключеним під час виконання скидання.

На додаток до цього потрібно зробити резервну копію, перш ніж почати, оскільки цей процес видаляє всю особисту інформацію з Android.

Як видно, цей процес є простим, але дуже делікатним. Необхідно звернути увагу, що він може зайняти годину або більше, оскільки кожен пристрій трохи відрізняється.

Як скинути телефон до заводських налаштувань Samsung а10

Як виконати скидання настройок телефону Samsung А 10:

 1. Провести двома пальцями вниз від верхнього краю екрана.
 2. Вибрати піктограму установок.
 3. Вибрати Загальне адміністрування.
 4. Вибрати “Скидання”.
 5. Натисніть «Відновити стандартні налаштування».

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Як скинути телефон до заводських налаштувань Samsung A15

Кроки, які потрібно виконати для форматування мобільного телефону Samsung:

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору або вниз, щоб перейти до екрана Програми.
 2. Натисніть Установки.
 3. Перейти до нижньої частини, щоб знайти додаткові параметри.
 4. Увійти до «Спільне адміністрування» та натиснути «Скинути». Потім натисніть «Відновити значення за замовчуванням».
 5. Прокрутити вниз.
 6. Натиснути “Скинути”. Якщо є обліковий запис Samsung або активовано блокування екрана, необхідно ввести облікові дані.
 7. Вибрати «Видалити всі» і дочекатися закінчення процесу, щоб повернутися до заводських настройок.

Як скинути телефон до заводських налаштувань Samsung А51

Це зітре всі дані на пристрої та відновить заводські налаштування.

Щоб виконати скидання заводських даних на пристрої, потрібно провести вниз по панелі повідомлень, а потім вибрати піктограму налаштувань > Загальне керування > Скинути > Скинути заводські дані.

Та інші

Як скинути налаштування на Андроїд до заводських на смартфонах Самсунг зрозуміти досить легко. Перезавантаження скрізь виконується так. Обнулити та налаштувати все наново зможе будь-який користувач.

Існують також програми, які допоможуть у виконанні цього процесу. Багато хто з них спрощує завдання форматування вимкненого або заблокованого телефону і пропонує різні варіанти відновлення.

Основні способи скидання телефону Samsung до заводських установок

Зрозумівши, як повністю очистити телефон Samsung, можна скинути невдалі налаштування, видалити разом сотні марних файлів та багато іншого.

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Через системне меню

Отже, щоб скинути телефон Samsung до заводських установок у звичайному режимі, слід виконати такі дії:

 1. Увійти в Android, відкрити “Налаштування” та вибрати “Система”.
 2. Там вибрати “Скинути параметри”.
 3. Потім потрібно вибрати Wipe all data (скидання налаштувань)
 4. У нижній частині екрана натисніть кнопку «Скинути установки телефону».
 5. На цьому кроці необхідно натиснути «Стерти все».

Тут слід на увазі, що виконання скидання налаштувань займе деякий час, тому доведеться набратися терпіння.

Після закінчення відповідного часу пристрій повинен перезавантажитись і відобразити екран прогресу, що вказує, що він стирає дані.

Тепер, коли процес видалення всіх даних на стільниковому телефоні завершено, операційна система знову перезапуститься, і з'явиться екран, схожий на той, що був під час першого використання.

Щось подібне можна зробити для форматування microSD Android. Потрібно перейти до «Налаштування» > «Сховище». Внизу списку є опція “Форматувати картку SD”.

Через телефонний код

Якщо користувач забув пароль, не слід хвилюватися. Системний код поверне робочий стан.

Для цього потрібно відкрити програму для набору номера та ввести *2767*637# або *2767*3855#. Також є коди для інших цілей.

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Фізичними кнопками

Робиться це так:

 1. Вимкнути пристрій.
 2. Одночасно натиснути та утримувати кнопки живлення + «Додому» + «Збільшення гучності» або одночасно натиснути та утримувати кнопки живлення + «Збільшення гучності».
 3. Відпустити кнопку живлення, коли на екрані з'явиться Samsung Galaxy.
 4. Утримувати інші кнопки, доки не з'явиться Recovery .
 5. Натисніть кнопку “Зменшення гучності”, щоб вибрати “Wipe data/factory reset”.
 6. Натисніть кнопку «Живлення», щоб підтвердити вибраний елемент. Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб вибрати “Так”.
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити видалення даних.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Пристрій перезавантажиться.

Samsung заблокований і запитує дані облікового запису

Всі телефони Android мають нову систему безпеки під назвою «Обліковий запис Google», яка автоматично визначає, що відбулося скидання до заводських налаштувань і входить до режиму розпізнавання. Це означає, що при повторному запуску потрібно увійти до облікового запису Google.

Багато користувачів, в основному новачків в Android, щоразу, коли вони скидають налаштування свого мобільного телефону, створюють новий обліковий запис для Google з тієї простої причини, що вони забувають свої дані та пароль до облікового запису. Тому важливо ці дані записати, щоб згодом можна було скористатися.

Як скинути телефон до заводських установок Samsung

Якщо дані облікового запису втрачені

Якщо мобільний телефон заблокований і запитує обліковий запис Google, а користувач не пам'ятає дані, це серйозна проблема, але в багатьох випадках вона має кілька рішень.

Більшість користувачів, які не пам'ятають як ім'я користувача, так і пароль, можуть здійснити пошук за введеним номером телефону, для цього потрібно відновити обліковий запис Gmail.com.

Користувачі, які постраждали від блокування своїх мобільних телефонів Samsung, звертаються безпосередньо до технічної служби бренду з чеком про покупку, і вона за кілька хвилин знімає блокування.

Дуже важливо мати будь-який доказ покупки, оскільки в іншому випадку не буде способу підтвердити, що мобільний телефон є власністю користувача.

Таким чином, можна зняти блокування облікового запису Google на будь-якому мобільному телефоні Samsung, заблокованому під час скидання або форматування пристрою.

Смартфон буде повернено до заводських установок. Хоч би яка була причина, що спонукала відформатувати пристрій, процес пройде легко і швидко.

nBook
Додати коментар