Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

В даний час компанія Apple випускає найбільш якісні та надійні смартфони. Однак, незважаючи на це, при використанні даних пристроїв все одно можуть виникнути певні проблеми. Іноді, щоб вирішити, доводиться займатися відновленням заводських налаштувань. Деякі користувачі не знають, як це робити. Тому рекомендується заздалегідь розібратися, як скинути Айфон до заводських налаштувань і для чого це знадобиться.

Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

Приводи для скидання айфона

Для початку необхідно розібратися з тим, навіщо людям доводиться робити примусове скидання налаштувань. Найчастіше це робиться у таких випадках:

 • Підготовка мобільного телефону до продажу. Перед тим, як продати його новому власнику, доведеться відновити початкові налаштування iPhone.
 • Втрата смартфона. В даному випадку доведеться не тільки відновити, але й повністю заблокувати свій Айфон, щоб стороння людина не змогла їм скористатися. Робиться це через Айклауд.
 • Поява проблем у роботі мобільних програм. Іноді користувачі стикаються з тим, що на їх смартфонах почали гірше працювати програми. Один із способів вирішення цієї проблеми – повернення заводських налаштувань.

Ще один привід знести налаштування – поломка телефону.

Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

Підготовка пристрою

Перш ніж зробити повне скидання iPhone, необхідно попередньо підготувати смартфон до цього. Рекомендується перед скиданням зробити таке:

 • Перевірити код IMEI. Перед тим як вручну обнулити всі налаштування девайса, потрібно дізнатися його IMEI-код і переконатися, що пристрій не заблокований.
 • Зробити бекап. При скиданні iPhone всі дані, що на ньому зберігаються, доведеться стерти. Користувачам, які не хочуть, щоб вони відійшли і пропали назавжди, доведеться зробити бекап.
 • Вийти зі всіх сервісів. Рекомендується заздалегідь вийти з облікових записів соціальних мереж і месенджерів. Також треба розлогитися з профілів фірмових сервісів Apple, які встановлені на смартфоні – AppStore, iCloud, iTunes.

Після того, як відбудеться скидання налаштувань, всі важливі файли можна буде відновити зі зробленого раніше бекапу.

Популярні методи скидання iPhone

Є два основних способи, які дозволять відкатити налаштування на телефоні та видалити з нього всі програми та інші дані користувача.

Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

За допомогою кнопок

Найпростіше зробити правильне відновлення за допомогою кнопок. Це один із найбільш поширених способів, який використовують багато власників смартфонів iPhone.

Щоб повернути заводські установки на телефоні, необхідно одночасно утримувати кнопку зменшення гучності та живлення.

При цьому їх потрібно затиснути та не відпускати, доки на дисплеї пристрою не з'явиться фірмовий логотип Apple у вигляді яблука.

Його поява означає те, що iPhone почав скидатися. Тепер можна відпустити кнопки та перезавантажити мобільний телефон.

Через iTunes

Ще один спосіб, який дозволить скинути iPhone до базових налаштувань – скористатися функціоналом iTunes. Однак перш ніж очистити телефон таким методом, необхідно увійти до iCloud, ввівши логін та пароль. Тут потрібно знайти та вимкнути опцію «Пошук iPhone». Тепер можна починати скидання налаштувань.

Робиться це так:

 1. Підключити смартфон до персонального комп'ютера.
 2. Запустити на ПК iTunes і дочекатися, доки програма не визначить підключений гаджет.
 3. Перейдіть на вкладку «Огляд».
 4. Натиснути кнопку «Відновити iPhone».

Після цього необхідно дочекатися, поки завершиться відновлення. У середньому дана процедура триває протягом 7-10 хвилин. Однак іноді пристрій скидається швидше.

Скидання на різних моделях iPhone

Варто зазначити, що процедура відновлення настройок може відрізнятися залежно від версії смартфона, що використовується.

iPhone 6

Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

Є люди, які досі використовують iPhone 6. Дехто вважає, що зробити Hard Reset на цій моделі проблематично. Однак насправді це не так.

Справа в тому, що у старих моделях iPhone відновлювати заводські налаштування досить просто. Для цього навіть не доведеться використовувати сторонні програми, тому що все робиться за допомогою кнопок на телефоні.

Щоб відновити телефон, необхідно вимкнути його і затиснути кнопки «Додому» та «Power». Після цього потрібно дочекатися увімкнення гаджета.

Якщо смартфон не почав включатись з першого разу, потрібно затиснути кнопки повторно.

iPhone 7

На iPhone 7 використовується інша прошивка і тому процедура скидання трохи відрізняється від шостої моделі. Щоб зробити Hard Reset на цьому смартфоні, не потрібно натискати на кнопку «Додому», яка розташована внизу під дисплеєм.

Натомість доведеться затискати бічну кнопку, яка призначена для зменшення гучності. Одночасно з нею треба затиснути “Power”. Після цього необхідно уважно подивитися на екран та дочекатися появи значка Apple. Якщо протягом 15-20 секунд він не з'явиться, значить доведеться проводити процедуру повторно доти, доки не вдасться відновити заводські налаштування.

Щоб переконатися в тому, що Hard Reset був виконаний успішно, потрібно включити смартфон і перевірити, чи на ньому встановлені сторонні програми. Якщо їх немає, то налаштування скинулися.

iPhone 8

У восьмій моделі iPhone займатися відновленням налаштувань трохи складніше, ніж на старіших смартфонах. Справа в тому, що тепер доведеться затискати не дві, а три кнопки.

Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

Щоб зробити Hard Reset на цьому телефоні, необхідно виконати таку послідовність дій:

 1. Натисніть клавішу збільшення гучності на кілька секунд.
 2. Натиснути та відпустити кнопку, що відповідає за зменшення гучності.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 5 секунд. Її потрібно не відпускати доти, доки на дисплеї гаджета не з'явиться логотип компанії Apple.

Варто відзначити, що виконувати перераховані вище дії потрібно дуже швидко. Тільки в такому випадку вдасться відновити налаштування смартфона.

Інші моделі

Старі моделі смартфонів скидаються так само, як і шоста версія iPhone. Щоб зробити Hard Reset останніх моделей, слід користуватися інструкцією для iPhone 8.

Використання сторонніх програм

Багатьох людей цікавить як ще можна скинути всі налаштування на Айфоні та заново налаштувати гаджет. Робиться це за допомогою спеціальних програм для персонального комп'ютера.

Wondershare Dr.Fone

Якщо не вдається зробити Hard Reset описаними вище способами, можна використовувати Wondershare Dr.Fone.

Це безкоштовна програма для ПК, яка має досить великий функціонал.

Серед переваг такого софту можна назвати його універсальність. Справа в тому, що програма підтримує не тільки айфони, а й смартфони з операційною системою Android.

Semi-Restore

Люди, які бажають відновити iOS можуть використовувати для цього сторонню програму Semi-Restore. На відміну від попередньої програми цей софт може працювати тільки з пристроями від компанії Apple. Android не підтримується.

Як скинути Айфон до заводських налаштувань за допомогою кнопок

iLEX RAT

Це багатофункціональна програма, за допомогою якої можна скидати не лише операційну систему, а й окремі мобільні програми. Це дуже зручно, якщо не хочеться, щоб видалялися всі дані зі смартфона.

Для використання iLEX RAT потрібно оновити iOS до останньої версії.

Якщо доступ до ПК відсутній

Не всі користувачі можуть використовувати сторонній софт, так як у них немає доступу до ПК. У такому разі можна скинути налаштування через установки мобільного телефону.

Робиться це так:

 1. Зайти в основні параметри гаджета та відкрити розділ “Скинути”.
 2. Вибрати пункт “Стерти дані”.
 3. У вікні ввести пароль або Apple ID.

Після цього всі дані, що зберігаються на смартфоні, буде видалено.

Якщо iPhone почав гірше працювати, необхідно відновити заводські налаштування. Однак, перш ніж зайнятися цим, потрібно розібратися з тим, як зробити Hard Reset правильно.

nBook
Додати коментар