Як прискорити мобільний інтернет на смартфоні

Як прискорити мобільний інтернет на смартфоні

Ми все частіше використовуємо мобільні телефони для роботи в Інтернеті. Однак у багатьох випадках швидкість не така, як хотілося б. У нас часто можуть виникати проблеми, наприклад, при використанні хмари або завантаженні файлів. Іноді це залежить від користувача, але у багатьох інших випадках залежить. Тому в цій статті ми хочемо дати вам низку порад, які ви можете застосувати на практиці, щоб спробувати покращити швидкість мобільного інтернету.

Поради для швидшого інтернету на мобільному телефоні

Проблеми зі швидкістю інтернету на мобільних телефонах можуть виникати при роботі в мережах Wi-Fi, так і при використанні мобільних даних. Тому ці поради, про які ми збираємося вам розповісти, можуть бути корисними незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома, підключившись до бездротової мережі, або на вулиці, використовуючи мобільну мережу.

Закрити фонові програми

Перше, що ви повинні мати на увазі, є те, що існує безліч додатків, які можуть споживати ресурси. Є певні програми, які продовжують працювати у фоновому режимі та можуть впливати не лише на продуктивність мобільного телефону, а й на швидкість інтернету.

Тому вам слід уважно подивитися, які програми можуть продовжувати працювати, навіть якщо ви їх не використовуєте. Всі програми, які ви бачите, можливо споживають ресурси інтернету, ви можете закрити їх і таким чином прискорити інтернет.

Вимкніть режим економії даних

У вас увімкнено режим економії даних? Це може бути цікаво в певні моменти, коли ви хочете заощадити на мобільному тарифі або доступних ресурсів недостатньо для нормального перегляду веб-сторінок. Однак, якщо ви тримаєте його активовано, у вас можуть виникнути проблеми зі швидкістю.

Доступ до цієї опції залежить від конкретної моделі мобільного телефону. Зазвичай ви можете перейти до «Налаштування» > «Підключення» > «Використання даних», а потім натисніть на «Економія даних». Вам слід перевірити, що цей режим вимкнено, і таким чином ви максимально ефективно використовуєте наявні ресурси.

Якщо ви використовуєте VPN, то вибирайте хорошу програму

Використання VPN на мобільному телефоні стало дуже поширеним. Він дуже корисний для обходу гео-блокування або для безпечного перегляду веб-сторінок у громадських мережах Wi-Fi, наприклад, у торговому центрі або аеропорту. Але завжди слід дуже ретельно вибирати, яку програму ви збираєтесь використати.

Як прискорити мобільний інтернет на смартфоні

Якщо ви використовуєте VPN і виявили, що швидкість інтернету не відповідає вашим очікуванням, спробуйте підключитися до іншого сервера або навіть використовувати інший VPN. Слід по можливості уникати безкоштовних, оскільки вони, як правило, пропонують набагато нижчу продуктивність, і швидкість буде обмежена.

Тримайте свій телефон у актуальному стані

Звичайно, щоб ваш мобільний телефон працював якнайкраще і забезпечував достатню швидкість інтернету, ви не можете дозволити собі упустити одну річ — оновлення. Це потрібно робити завжди незалежно від того, який пристрій ви використовуєте для роботи в інтернеті.

Крім підвищення швидкості, ви уникнете деяких проблем з безпекою, які можуть виникнути. Це також дозволить запобігти вразливості, які можуть бути використані хакерами.

Переключення між Wi-Fi та мобільним інтернетом

Ще один варіант, який ви можете розглянути для підвищення швидкості інтернету під час використання мобільного телефону, – це перемикання з Wi-Fi на мобільні дані або навпаки. Можливо, вам доведеться зробити це в якийсь момент, щоб уникнути перебоїв у роботі та підвищити продуктивність під час перегляду або завантаження файлів.

Наприклад, ви можете перебувати в місці, віддаленому від маршрутизатора, і тому Wi-Fi сигнал буде дуже слабким. Якщо ви підключаєтеся до мобільних даних, у вас може бути як мінімум 4G, а швидкість може бути вищою. Тому це те, що ви повинні враховувати, щоб підвищити швидкість інтернету на вашому мобільному пристрої.

nBook
Додати коментар