Як приховати програми на Redmi Note 10, 10S та 10 Pro

Як приховати програми на Redmi Note 10, 10S та 10 Pro

У MIUI є функція, яка є однією з найкорисніших для більшості користувачів. Це функція приховування програм. Якщо у вас є Xiaomi Redmi Note 10, 10S, 10 Pro або будь-яка інша модель з MIUI 12 або 12.5, ось як ви можете використовувати цю функцію, щоб приховати програми. Таким чином, вони не відображатимуться на головному екрані або на панелі програм.

Функція приховування програм ідеально підходить, якщо ви хочете мати більшу конфіденційність на своєму Xiaomi. Таким чином, будь-хто, хто візьме ваш телефон, з дозволу або без дозволу, не зможе отримати доступ до певних програм. Вони навіть не зможуть дізнатися, чи встановлено на вашому телефоні якусь програму, оскільки вона ніде не відображатиметься, крім певного розділу.

Як легко приховати програми на смартфонах Xiaomi Redmi Note 10, 10S та 10 Pro?

Ця функція не зовсім помітна в установках телефону. Проте знайти її нескладно. Просто дотримуйтесь наведених нижче інструкцій:

  1. Зайдіть в “Налаштування” смартфона. Ви можете зробити це за допомогою піктограми шестерні на головному екрані або в панелі програм. Ви також можете отримати доступ до настройок телефону через панель повідомлень, відкривши її, а потім натиснувши на піктограму, розташовану у верхньому правому куті екрана.
  2. Тепер знайдіть розділ «Програми» та натисніть на нього.
  3. Потім виберіть «Захист програм». Якщо у вас немає графічного ключа для розблокування, створіть його, тому що вам запропонують ввести ключ для доступу до цієї функції.
  4. Потім ви увійдете в розділ, де ви знайдете всі програми, які можна захистити графічним ключем або відбитком пальця. Однак нас цікавить розділ «Приховування додатків», розташований у правому верхньому кутку під значком шестерні.
  5. У цьому розділі “Приховування програм”, ви повинні активувати перемикач програми, яку ви хочете приховати. При цьому програма зникне з будь-якого видимого місця і буде повністю прихована від зайвих очей, але залишиться встановленою та доступною для використання в будь-який час.

Як приховати програми на Redmi Note 10, 10S та 10 Pro

Як знайти та відкрити приховані програми в MIUI

Якщо ви ніколи раніше не приховували одну або кілька програм на своєму Xiaomi, після активації функції ви отримаєте повідомлення, яке пояснює, як знайти приховані програми. Для цього вам потрібно торкнутися головного екрана двома пальцями та перемістити їх у протилежному напрямку, якби ви збільшували масштаб зображення.

Коли ви це зробите, з'явиться екран блокування для введення раніше встановленого графічного ключа, який відкриє доступ до будь-якої прихованої програми на мобільному телефоні.

Далі відкриється папка з усіма програмами, які приховані. Також є два варіанти: «Закрити», який призначений для виходу з папки та «Керування програмами», для налаштування прихованих програм. Там ви можете приховати ще більше програм або змусити їх знову відображатись і бути видимими, як раніше, на головному екрані Xiaomi Redmi Note 10, 10S та 10 Pro.

nBook
Додати коментар