Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Людям, які використовують різні “розумні пристрої” для відстеження показників здоров'я та активності, потрібно знати, як підключити фітнес браслет до телефону. Складна з технічної точки зору апаратура цього пристрою дозволяє зробити з'єднання лише за кілька хвилин. Важливо знати лише послідовність дій.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Необхідність фітнес-браслету та його принцип роботи

Перші трекери були створені для відстеження стану космонавтів під час підготовки до польотів та перебування в космічному просторі. Згодом популярність таких пристроїв вийшла за межі космічної галузі. Браслети стали використовувати у промисловості спорту та краси.

Сучасне суспільство застосовує подібні пристрої як відстеження загального стану, а й елемент модного образу. Для кожної людини, яка бажає вести здоровий спосіб життя, контролювати свою активність і просто знати, скільки кроків вона проходить щодня, потрібно знати, як зробити підключення браслета до смартфона.

Використовувати фітнес-браслет рекомендується не лише спортсменам, а й усім, хто бажає відстежувати власну активність протягом дня.

Застосовується трекер для того, щоб:

 • Встановлювати індивідуальні параметри під час занять спортом (біг, плавання, їзда велосипедом).
 • Здійснювати моніторинг фізичної активності протягом дня (крокумір).
 • Частково замінювати функціонал смартфона (читання повідомлень, контроль дзвінків).

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Сучасні фітнес-браслети дозволяють робити підрахунок калорій, встановлювати час активності (для тренувань або пробіжок), відстежувати рівень кисню в крові та рівень стресу.

Трекери різних виробників можуть мати власні алгоритми підрахунку кроків. Деякі моделі враховують, наприклад, тряску рукою під час рухів або коливання при їзді велосипедом.

Деякі моделі мають серед функціоналу можливість контролю сну (його якості та інтенсивності). Подібна функція реалізується як визначення фази сну. Вона може бути глибокою чи легкою. Користувач, встановивши будильник на певний час, прокинеться його сигналом.

Особливість: спрацює такий фітнес-будильник у фазу легкого сну (програма підбере оптимальний момент, який буде найближчим до часу, коли має спрацювати звуковий сигнал). Сучасний пристрій відображає інформацію, за допомогою якої людина може дізнатися про кількість пробуджень за зазначений період – ніч, добу, годину.

Необхідність наявності фітнес-браслету пов'язана також з тим, що 90 % моделей мають вбудований пульсометр.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Для ділових людей корисною виявиться функція повідомлень. Тут слід враховувати, що вона прискорює період розряджання акумулятора.

Використовувати браслет можна також для підрахунку калорій (добових, продуктів, страв), регулювання обмінних процесів. Деякі моделі дозволяють встановити контроль за прийомом лікарських засобів. Додатково деякі трекери можна використовувати як планери.

Головний принцип роботи розглянутого пристрою пов'язаний з тим, що воно завжди має бути на руці людини. Причина в тому, що в основі приладу лежать різні види датчиків. Саме вони вимірюють активність, пульс, рівень кисню у крові, якість та тривалість сну.

Відомості, що фіксуються гіроскопом, модулями геолокації, акселерометром, дозволяють встановити оптимальні параметри для тієї чи іншої людини. Датчики встановлюються на приладі з боку, який у процесі носіння постійно стикається зі шкірним покривом. Саме тому отримання інформації відбувається майже постійно.

Умови синхронізації з телефоном

Щоб можна було використовувати фітнес-браслет, знадобиться наявність смартфона та встановленої на ньому спеціальної програми. Вона потрібна для синхронізації процесів.

Браслет може функціонувати в автономному режимі без прив'язки до смартфону, але в цьому випадку він працюватиме з обмеженим набором функцій.

Для того, щоб людина могла використовувати всі заявлені виробником функції, потрібно, щоб у мобільного телефону був блютуз (версія 4.0 для сучасних моделей), операційна система iOS (версія 9.0) або Андроїд (версія не нижче 5.1).

Наявність встановленої програми на смартфоні дозволить зв'язати телефон і браслет, зробити підключення та настроювання необхідних користувачеві функцій та можливостей пристрою. Програма дозволить також відстежувати показники та зберігати їх.

Потрібно враховувати, що програма для швидкого налаштування фітнесу браслета через телефон повинна відповідати придбаній марці. Наприклад, не вдасться зв'язати браслет від Apple із програмою, яка призначена для трекерів, випущених під маркою Mi Band.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Підготовка браслета

Щоб успішно підключити, а потім синхронізувати браслет зі смартфоном, потрібно попередньо підготувати трекер. Процес вимагає послідовного виконання нескладних дій:

 • Повністю зарядити браслет.
 • Увімкнути його.
 • Встановити на смартфон програму.
 • Здійснити з'єднання пристроїв.

Деякі моделі потрібно просто залишити увімкненим, інші обмінюються інформацією з блютуз після суміщення екранів телефону та браслета. В інструкції вказується, як краще з'єднати та настроїти прилади.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Як підключити фітнес-браслет до телефону

Загальний всім моделей браслетів порядок дій буде таким:

 1. На браслеті потрібно перейти до розділу повідомлень, щоб активувати опцію вібросигналу.
 2. У налаштуваннях потрібно встановити актуальну дату та час.
 3. У профілі браслета вказуються особисті відомості користувача (ім'я, цілі, що стосуються фізичної активності, вага).

У розділі статистики відображається інформація, яка дозволить проаналізувати активність користувача за певний час – день, тиждень, місяць, повний період використання браслета.

Повне настроювання опцій здійснюється після того, як з'єднання браслета з телефоном повністю завершиться. Повторно підключати трекер не потрібно, оскільки смартфон запам'ятає його.

Після того, як будуть активовані опції, необхідно надати згоду для запуску роботи кожної з них. У разі потреби функціонал можна змінювати або вимкнути.

Заряджання та увімкнення пристрою

Пристрій потрібно увімкнути (затискається кнопка на корпусі). Потім встановлюється зарядка, що входить в комплект. Рекомендується дочекатися показника в 100% після чого можна починати з'єднання з телефоном та налаштування опцій.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Увімкнути Bluetooth

Включається спочатку на смартфоні, потім в опціях самого браслета. Якщо бездротовий зв'язок не ввімкнути, може виникнути помилка під час сполучення пристроїв.

Встановити та налаштувати програму

Програму можна знайти у цифрових магазинах iOS або Андроїд. Щоб зробити установку, потрібно спочатку завантажити програму (автоматично).

Алгоритм підключення

Інструкція вказує на те, що будь-який фітнес-браслет підключається як звичайні Bluetooth пристрої до смартфона. Для запуску процесу сполучення потрібно зайти в основні налаштування телефону, потім в налаштування Bluetooth, де потрібно буде активувати пошук пристроїв.

Смартфон відображає список, з якими телефон може керуватися. З нього потрібно вибрати браслет, щоб потім продовжити налаштування.

Деякі виробники на цьому етапі вимагають введення пароля у спеціальному меню у програмі. Подивитися його можна в інструкції, що додається до пристрою.

Загальні налаштування та нюанси різних моделей

Щоб налаштувати браслет і почати користуватися всіма його функціями, потрібно врахувати особливості, які є у різних моделей.

Як підключити Mi Band 2

Потрібно встановити програму, яка називається “Mi Fit”. Потім на смартфоні потрібно включити блютуз – за його допомогою вдасться приєднати браслет і почати налаштування опцій.

Підключення пристрою (у списку воно відображатиметься під назвою «Mi») відбудеться в автоматичному режимі. Потім потрібно відкрити програму на телефоні та натиснути на нижню іконку «Sign in». Для завершення потрібно буде вказати основні особисті параметри, встановити цілі тренування та зберегти відомості.

Як підключити Mi Band 3

Головні нюанси процесу:

 • Встановлення програми на телефон.
 • Увімкнення на ньому бездротового зв'язку (блютуз).
 • У програмі має бути активним меню «Підключення пристрою».
 • У ньому слід вибрати пункт “Браслет”.

На завершення знадобиться підтвердження дозволу для програми Mi Fit. Якщо Mi Band 3 не підключається до телефону, потрібно налаштувати його знову.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Як підключити Mi Band 4

Порядок синхронізації у разі наступний:

 1. Необхідно встановити програму Mi Fit.
 2. У ній зайти до розділу меню «Статус».
 3. Перейти до «Додати пристрій».
 4. Далі в «Браслет» (вибрати потрібний варіант зі списку).
 5. Піднести смартфон та трекер максимально близько один до одного.
 6. Дочекайтеся завершення прив'язки.

Всі процеси, які дозволяють налаштувати взаємодію пристроїв, проходять в автоматичному режимі. Користувач вказує у програмі вручну лише власні дані.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Як підключити Mi Band 5

Щоб розібратися в тому, як підключити браслет Mi Band 5 до телефону, потрібно спочатку прочитати інструкцію до пристрою. Потім на смартфоні увімкнути блютуз. Потім потрібно встановити програму (Mi Fit) і запустити її.

У меню вибирається пункт “Профіль”. У ньому потрібно перейти до «Додати пристрій» та вибрати варіант «Браслет».

Для завершення процесу підключення потрібно погодитись з умовами (кнопка відобразиться на екрані смартфона) і піднести браслет близько до екрана телефону.

Як підключити Mi Band 6

Для того, щоб прив'язати цей браслет, потрібно також спочатку встановити офіційний додаток. На наступному етапі здійснюється реєстрація облікового запису.

Далі на сторінці потрібно буде натиснути у верхньому правому куті на «+». Відобразиться список, в якому потрібно вибрати браслет, що підключається. Потім його потрібно буде увімкнути та піднести близько до екрану смартфона. Сполучення відбудеться автоматично.

Після цього користувач зможе перейти до налаштування опцій у додатку, а браслетом вже можна буде користуватися. Якщо потрібно перестати використовувати його на телефоні, у програмі є можливість відключення (відв'язування від смартфона).

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Чи можливо переналаштувати фітнес-браслет на інший телефон

Така можливість є. Для цього потрібно спочатку відключити пристрій від смартфона (вимкнути блютуз). Потім видалити його із програми. Після цього на іншому телефоні потрібно провести налаштування за пунктами, які підходять для моделі трекера.

Потрібно зробити такі дії:

 1. Відключення браслета від смартфона (у додатку є відповідна опція).
 2. Видалення пристрою з пам'яті програми.
 3. На іншому пристрої потрібно увімкнути бездротовий зв'язок.
 4. Встановити програму.
 5. Увімкнути браслет.
 6. Зайти в програму програми.
 7. Здійснити підключення (для цього потрібно піднести браслет до телефону та дочекатися завершення перенесення даних).

Після цього можна скористатися трекером. Додаткові налаштування виконуються на пристрої безпосередньо користувачем.

Як підключити фітнес-браслет Mi Band до телефону

Сучасні пристрої для відстеження кроків, спортивних досягнень, активності та інших параметрів, важливих для людини, налаштовуються швидко і легко. Для використання браслета потрібна наявність смартфона та сталого інтернет-з'єднання. Поєднання цих пристроїв проходить протягом 2-3 хвилин. Керувати опціями дозволяє програму, яку користувачу рекомендується завантажити та встановити на свій телефон.

nBook
Додати коментар