Як підключити Епл Вотч до Айфон і налаштувати

Придбання нових годинників автоматично викликає питання про те, як підключити Епл Вотч до Айфона. Всі аксесуари компанії синхронізуються зі смартфонами в аналогічному режимі, єдине, на що повинен звернути увагу користувач – це можливість поєднання певних типів гаджетів.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Основні характеристики моделей Apple Watch

Корпорація випустила 7 версій свого годинника, але зараз в офіційному магазині знаходиться тільки три варіанти:

 • Apple Series 3;
 • SE;
 • серія 7.

Як гаджет середнього рівня розглядається лінійка SE, яка замінює 5 серію.

В окремих торгових точках зустрічаються залишки Apple Watch Series 6 та гаджети 4 або 5 серії після ремонту. Інші варіанти продаються з рук. Старі покоління відрізняються тим, що не підтримуються останніми оновленнями watchOS, що призводить до серйозних обмежень у їх функціональності.

Сучасна 7 версія має найбільший дисплей, що знаходиться в постійно активному стані, монітором ЕКГ, датчиками відстеження активності та ін. Його екран більше на 20%, ніж у 6 серії і на 50% – ніж у третьої. Останній варіант користується популярністю через вартість, наявність захисту від води, фітнес-трекера та GPS, але його випуск з опцією LTE припинено.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Порівняння моделей різних серій

Компанія випустила сім варіантів хронометрів.

Apple Watch 7

Має найбільший дисплей у лінійці, виготовляється в розмірах по 41 і 45 мм. Сьоме покоління відрізняється декількома ексклюзивними циферблатами та повною клавіатурою QWERTY.

Годинник швидше заряджається – близько години, довше працює в автономному режимі.

Переваги представлені:

 • великим екраном;
 • бібліотекою різноманітних додатків.

До недоліків можна віднести відсутність постійно працюючого екрану та ЕКГ.

Apple Watch SE

Є гібридом 5 і 3 серії, що відрізняються підвищеною безпекою, але не мають всього функціоналу 6 версії.

Вони немає яскравого постійно функціонуючого екрану, моніторингу ЕКГ і SpO2, що можна зарахувати до недоліків. До списку переваг входить непоганий функціонал відстеження тренувань, потокова передача за допомогою LTE Apple Music.

Apple Watch Series 3

Хронометр досі знаходиться у продажу, а його вміст продовжує модернізуватись за допомогою щорічних оновлень програмного забезпечення. Він працює під керуванням watchOS 7.

Серія відноситься до недорогих розумних годинників і фітнес-трекерів з достатньою якістю. У них є функціонал, що зустрічається в 5 і 6 версії, відсутня ЕКГ, але при нерегулярному серцевому ритмі користувач буде про це повідомлено системним повідомленням.

Третя версія має яскравий постійно включений дисплей і сучасну ОС. До мінусів відноситься невеликий час автономної роботи, що не перевищує 18 годин.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Apple Watch Series 6

Лінійка вважалася однією з найкращих, але на сьогоднішній день знята з виробництва. Вони яскравий, постійний активний дисплей, функціонал зчитування показників кисню у крові, різні кольори оформлення: червоний і синій.

Серія характеризується швидкою зарядкою за півтори години, але час автономної роботи залишається стандартним і не перевищує 18 годин.

Прилад має функцію відстеження сну за рахунок watchOS 7. В останньому оновленні були додані нові циферблати, рівень активності, автоматичний таймер для миття рук.

Перевагою лінійки вважається гарний дизайн з титановою обробкою, постійно увімкнений дисплей і 32 ГБ вбудованої пам'яті.

До недоліків відноситься скорочений час автономної роботи в порівнянні з 4 версією та неможливість спільної роботи з Андроїдом.

Ще зовсім недавно були найкращими Apple Watch, але зараз уже знято з виробництва. Вони розширювали все, що люди цінували в Series 5, наприклад, постійно включений дисплей, ще яскравіший екран і зчитувач кисню в крові (SpO2). Крім того, ці Apple Watch вперше були доступні у кольорі: ексклюзивний синій та червоний – відмінні варіанти.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Apple Watch Series 5

Модель має всі якості четвертої версії з рядом додаткового функціоналу. До новинок можна віднести постійно функціонуючий екран, зміни в програмному забезпеченні.

Версія відрізняється сучасним тонким дизайном, наявністю функції ЕКГ, найкращим часом з автономної роботи. До мінусів можна віднести не найкращу ергономіку та труднощі у придбанні.

Apple Watch Series 4

Четверта лінійка має тактильний зворотний зв'язок, чіп S4 дозволяє їй функціонувати вдвічі швидше за попередників. У вбудованого динаміка гучність на 50% більша, що гарантує кращу функціональність голосового помічника Сірі та навушників.

Хронометр відстежує тренування та стан здоров'я, робить ЕКГ, перевіряє частоту серцевих скорочень та повідомляє про необхідність екстреної допомоги для власників зі слабким здоров'ям.

Всі дані збираються в одному додатку – iPhone Health, там же виводяться показники активності, сну, харчування, кількості пройдених кроків, спалених калорій та ін.

Хронометр характеризується достатньою водонепроникністю – до 50 м.

У годинника велика кількість фірмових ремінців, розкішний зовнішній вигляд. Але вони досить дорогі і незабаром застаріють.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Підготовчі роботи з Епл Вотч для підключення до Айфону

Як підключити Apple Watch до iPhone? Попередня стадія вимагає збереження всіх особистих даних за допомогою резервного копіювання через Айтюнс. алгоритм, Що Залишився, виконується поетапно:

 1. На смартфоні потрібно відкрити відповідну програму.
 2. Вибрати блок Apple Watch і активізувати функціонал розрив пари.
 3. Підтвердити дію після системного запиту.
 4. За необхідності ввести дані Apple ID.

Попередні процедури відбуваються максимально швидко, на них потрібно кілька хвилин.

Після розриву зв'язку між девайсами виконується повне скидання налаштувань хронометра для очищення контенту. Збережений на смартфоні вміст годинника залишиться в початковому вигляді.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Збереження резервної копії з айфону

Виконання завдання може проводитись через iCloud або iTunes. У першому варіанті жодних складнощів навіть у недосвідчених користувачів не виникає:

 • потрібно перейти до основного меню, вибрати там ярлик «iCloud»;
 • слідом клікнути по «резервній копії»;
 • провести примусове оновлення поточного дубліката.

Другий спосіб стосується створення резервної локальної копії інформації на Мас. Деякі користувачі віддають перевагу через можливість відновлюватися в кілька разів швидше, ніж при застосуванні стандартного хмарного сервісу.

Процедура проводиться за стандартною схемою:

 • необхідно запустити на персональному комп'ютері програму iTunes;
 • приєднати до ПК мобільник;
 • переміститися до підрозділу «огляду»;
 • провести шифрування резервної копії.

Зашифрувати дані потрібно обов'язково, як пароль використовується будь-який відповідний набір букв і цифр. Якщо проігнорувати правило, то в резервному дублікаті з годинника зникне інформація за показниками «активності» та «здоров'я».

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Відновлення даних на Айфоні та підключення Епл Вотч

Для перенесення інформації необхідно приєднати мобільний телефон до комп'ютера та активізувати програму Айтюнс. Програма запропонує провести відновлення з останнього збереженого дубліката, після завершення процедури годинник потрібно підключати за інструкцією:

 1. У телефоні запускається відповідна утиліта.
 2. У Apple Watch вибирається мова.
 3. Потім потрібно слідувати підказкам, що з'являються на екрані.
 4. Пізніше необхідно вибрати “відновити з резервної копії” та вказати актуальний дублікат.

Після завершення процесу всі відомості будуть у обох гаджетах, що у зв'язці.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Можливі труднощі при підключенні Епл Вотч до iPhone

Основна проблема під час створення зв'язки – відсутність зв'язку між девайсами. Проблема провокується декількома чинниками, кожен має власне рішення.

Як підключити годинник до Айфон вдруге

Як настроїти Еппл Вотч з Айфоном, якщо хронометр завис на темному екрані з білим логотипом:

 • необхідно натиснути на колесо Digital Crown та бічну кнопку одночасно, утримуючи їх;
 • через деяке відбудеться перезапуск годинника, після чого затиснуті клавіші можна відпустити;
 • після потрібно натиснути на екран і затиснути та утримувати коліщатко Digital Crown;
 • натиснути на пункт «скинути».

Після завершення скидання потрібно піднести телефон до годинника і виконати пару, дотримуючись інструкцій на дисплеї.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Як підключити годинник до іншого телефону

Навіть якщо старого смартфона немає, і інформація з нього стерта, смарт-годинник може продовжувати перебувати з ним у парі. Для розриву зв'язки потрібно:

 • стерти відомості із хронометра;
 • налаштувати новий смартфон і увійти з нього в iCloud – якщо пункт було виконано заздалегідь, його пропускають;
 • на обладнанні потрібно відкрити та активувати програму Apple Watch, потім створити між девайсами пару.

Далі потрібно спробувати відновитись із резервної копії. Перед виконанням перевіряється оновлення гаджетів, інакше дублікат може не відображатись.

У iOS 11 і більше свіжих версіях дані з розділів активності та здоров'я синхронізуються через хмарне сховище в автоматичному режимі. Правило стосується всіх пристроїв, які попадають у хмару за допомогою єдиного ідентифікатора Apple ID. Якщо резервної копії немає, то налаштовувати обладнання доведеться як нове.

Регулювання завершується за допомогою інструкції на дисплеї. Потім можна користуватися апаратурою, але потрібно кілька діб, поки в хмарному сховищі почнуть відображатися всі збережені раніше відомості.

Особливості підключення різних серій Apple Watch

Незалежно від серії годинника, процес створення зв'язки проходить практично однаково. Ніяких важливих особливостей немає, кожна серія з'єднується за загальним принципом. При заміні гаджета на новий зазвичай проблем із підключенням не зустрічається.

На форумах часто зустрічаються питання, чи можна підключити Епл Вотч до звичайного Айпаду. Налаштуванням розумного годинника можна займатися і за відсутності класичного Айфона. Підключення до планшета практично аналогічне, оскільки на всіх пристроях використовується загальна операційна система.

Годинник фірми утворює зв'язку з усіма «рідними» пристроями.

Як підключити Епл Вотч до Айфону та налаштувати

Щоб встановити зв'язок та синхронізувати обидва пристрої, потрібно з'єднати їх у пару:

 • на планшеті активізується вай-фай із блютузом;
 • хронометр надягається на зап'ястя та активується;
 • обидва прилади розташовуються в безпосередній близькості – так їм зручніше підключатися;
 • потім потрібно відкриття програми годинника, в якому потрібно клацнути по блоку «створити пару» і навести на дисплей хронометра планшетний фотомодуль;
 • через деякий час з'явиться повідомлення про синхронізацію;
 • залишиться задати ідентифікатор та активізувати годинник, підібрати зручні для користувача налаштування роботи.

Перевагою Apple Watch вважається те, що навіть новачки легко справляються з керуванням за рахунок простого та функціонального інтерфейсу. Через деякий час вони повністю оцінюють функціональні можливості девайсу, якщо не боятися його вивчати. А потім застосовують зручні для себе функції, легко їх регулюючи вручну.

nBook
Додати коментар