Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Нерідко виникає ситуація, коли власники Android пристроїв набувають смартфонів від «яблучної» компанії. Після цього користувачі стикаються з проблемою перенесення даних на новий девайс. Ця стаття розповість: як здійснити перенесення на iOS, поділитися способами та актуальною інформацією на тему.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Підготовка до перенесення інформації

Залежно від обраного способу перенесення процес підготовки може незначно відрізнятися. Зазвичай передача даних здійснюється за допомогою автоматичних або напівавтоматичних способів, тому таку інструкцію можна вважати універсальною.

 • Обидва пристрої повинні бути підключені до мережі Wi-Fi.
 • Бажано або повністю зарядити пристрої, або перенесення в процесі зарядки.
 • Необхідно переконатися, що на пристрої iOS достатньо пам'яті, щоб перенести всі дані як внутрішньої пам'яті, так і SD-карти.
 • Щоб уникнути можливих проблем із підключенням, краще відключити програми на Android пристрої, які можуть споживати Wi-Fi мережу.

Замість Wi-Fi мережі можна використовувати і мобільний інтернет, однак такий спосіб потребує великої кількості трафіку, тому краще скористатися тарифним планом з безлімітним інтернетом. А щоб не використовувати 2 сім карти, можна роздати Wi-Fi з одного пристрою на інший.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone

Існує безліч способів, які дозволяють перемістити інформацію з одного пристрою на інший. Більшість з них роблять це автоматично, проте є й усіма забуті методи, які можуть стати в нагоді у певних ситуаціях.

Методи актуальні для всіх телефонів iPhone, крім 4 версії і нижче.

Які програми можна використовувати для перенесення:

 • Перемикач телефону. Програма дозволяє підключення обох пристроїв в одну мережу, де можна вибрати файли для переносу. Перекинути можна практично будь-які файли, однак через відмінності коду операційних систем можуть виникнути проблеми з перенесенням внутрішніх налаштувань.
 • Copy My Data. Програма зазвичай використовується для перенесення з Android на Android, однак може використовуватися для передачі інформації на iOS. Має стандартний для таких програм функціонал, а також приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Софт вже давно є у магазинах обох систем, і встиг непогано зарекомендувати себе.
 • Shareit. Головна перевага цієї програми – можливість переміщення як з Android, так і безпосередньо з комп'ютерів, планшетів та ноутбуків.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Крім наведених вище варіантів, існують і інші подібні програми, проте для перенесення на iOS рекомендується використовувати офіційний додаток від Apple, мова про нього піде нижче.

Якщо на iOS нижче версії 9.0 підтримується одна з подібних програм, перенести дані вийде і на такий пристрій.

У деяких випадках може знадобитися перенести ігровий процес на інший пристрій, технічно це зробити неможливо, проте ігри зазвичай підтримують синхронізацію з обліковцями ігрових сервісів. Зробити це досить просто — достатньо авторизуватися у сервісі, що використовується, і весь прогрес буде доступний на iPhone.

Синхронізація пристроїв

Сторонні програми та сервіси можуть допомогти синхронізувати безліч даних на Android та iOS пристроях. Один із таких сервісів – це Google Sync.

Сервісами Google користується велика кількість людей, тому цей спосіб є одним із найактуальніших. Головна його перевага – можливість скинути майже все зі смартфона Android шляхом звичайної синхронізації.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Інструкція:

 1. У настройках iPhone потрібно знайти пункт, який відповідає за електронну пошту.
 2. Далі, у випадаючому списку слід вибрати Google, а потім авторизувати під обліковим записом, який використовується на Android пристрої.
 3. Залишилося вибрати дані, які Google синхронізувати, а також за бажанням, можна надати системі окрему папку на диску Google.
 4. Вся інформація буде скопійована під час наступної сесії синхронізації, проте процес можна запустити і вручну.

Автоматичний перенесення даних з Андроїда на iPhone

Повністю автоматизувати перенесення на iOS з Android можна тільки за допомогою сторонніх програм. Одна з них – це Move to iOS. Вважається офіційним рішенням, підтвердженим компанією Apple.

Софт призначений для безпечного перенесення даних із Android пристроїв на iOS. Програма здатна копіювати будь-який медіаконтент, телефонну книгу та повідомлення, календарі та нагадування, акаунти та облікові записи, в яких користувач авторизований та іншу інформацію.

Програма перенесе дані тільки з пристроїв, на яких версія Android не менше 4.0. А iOS пристрій повинен мати версію операційної системи 9.0 та вище.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Інструкція з перенесення:

 1. При першому включенні нового смартфона необхідно вибрати спосіб перенесення даних з операційної системи Android. Якщо необхідно передати дані на вже існуючий iPhone, можна скинути його до заводських налаштувань або активувати асистент налаштування.
 2. В офіційному магазині на Android пристроях існує офіційна програма, яка називається «Перенесення на iOS». Його слід встановити, потім погодитись з умовами використання, а потім перейти у вкладку «Пошук коду».
 3. На iOS пристрої необхідно дотримуватися інструкцій, має з'явитися шестизначний код, який слід ввести у спеціальне поле на пристрої Android для синхронізації.
 4. Далі на першому смартфоні галочками можна відзначити, які саме дані та файли потрібно перенести.
 5. Коли прогрес закінчиться на Android та iOS пристрої, можна закінчувати перенесення даних. Для цього слід виконувати інструкції на екрані обох пристроїв.

Навіть якщо на Android смартфоні з'явиться повідомлення про завершення перенесення даних, а на iOS пристрої він продовжуватиметься, для успішного завершення необхідно дочекатися фінішу на обох девайсах.

Помічник

Що таке помічник налаштування на iOS, і як його ввімкнути? За допомогою цієї функції можна налаштувати свій iPhone, однак її можна використовувати, щоб перемістити дані.

Утримуйте кнопку блокування пристрою, доки не з'явиться логотип компанії. Вискочить меню, де можна вибрати будь-яку мову, а також дотримуючись інструкцій можна знайти функцію, яка відповідає за підключення та переміщення даних з Android смартфона.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Завершальне налаштування

Після завершення перенесення даних з Андроїда на Айфон слід виконувати інструкції на екрані, потім встановити необхідні програми та впорядкувати отримані медіафайли. Щоб переконатися, що все пройшло гладко, рекомендується вимкнути та увімкнути смартфон.

Може виникнути ситуація, коли не всі файли перенесуться. Зазвичай це пов'язано з нестачею вільної пам'яті на iOS, це має вказувати помилка, в якій вказана причина. При цьому на проблему може вплинути нестабільне інтернет з'єднання.

Перенесення даних вручну

Для ручного переміщення даних необхідно озброїтися відповідним інструментом, це може бути:

 • комп'ютер;
 • хмарний сервіс;
 • електронна пошта;
 • месенджер.

Принцип гранично зрозумілий, необхідно передати будь-які файли та дані на один із вибраних інструментів, а потім завантажити на iOS пристрої.

Як перенести дані з Андроїда на iPhone з комп'ютером і без

Також можна скористатися блютузом, попередньо активувавши його, цим карткою для перенесення контактів, роутером і точкою доступу, щоб перекинути файли, що залишилися. Ще один найпоширеніший варіант – це перенесення на SD-карті.

Останні моделі не мають слота для SD-карти, відповідно за допомогою цього способу здійснити перенесення даних не вийде.

Новий власники продуктів корпорації Apple запитують: а як перенести дані з Андроїда на Айфон? Завдання має як офіційне рішення, і сторонні варіанти. Через різноманітність способів перенесення, знайти відповідний нескладно, а сам процес не повинен завдати жодних проблем. Однак, варто врахувати, що перенести всі дані, а також внутрішні налаштування не вийде, оскільки йдеться про дві різні системи.

nBook
Додати коментар